За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот icko65 » 16 юни 2019 17:12

Декларациите са като протестите на улицата и пред НС-глас в пустиня..Фалшиви приказки от политиците ни..фалшиви приказки и във футбола ни-ново начало с ППЛ и тем подобни.А има една хубава и вярна българска поговорка-Нов бардак със стари к..и не става.Така че трябваше независимо че нямало зрителски интерес А група да си продължи без ЦСКА и все някой ден новото от А окр. щеше да се завърне/както и си става-вече са във ВПЛ/
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот Лимонадения Джо » 16 юни 2019 20:43

Но всички клубове, вкл. Левски и Черно море са се съгласили новото ЦСКА-София да играе в Първа лига. Относно декларациите, всяка медия си има редакционна политика. Публикуват това, което е съобразено с нея. Какво чудно има? И още нещо, на кое място сме по свобода на словото в света?

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот The deacon » 17 юни 2019 06:07

Нима някой има съмнения, че борческата натура ГГ е купил играчи на Черно море??? За мен няма и грам съмнение!!! Гледаме му цирковете на този велик "радетел", слушаме му неадекватните изказвания - отвсякъде прозира болезнена амбиция, комплекси и мания да е пръв, и то с цената на всичко!!!! Докато има такива ръководители на клубове - български футбол няма да има! Вижте само от настоящия ни трагичен национален отбор колко са кадрите преминали или играещи в момента в отборчето от Ловеч - с тази "плеяда" просто сме обречени........... Колкото до декларациите - живеем в уж демократична страна и всеки има право на мнение! Нормално е това мнение не винаги да се харесва на всички, но това не е причина да не казваме истината! А какво ще се случи след това е ясно - едно голямо нищо, защото бейовете като ГГ и КД ще си останат недокоснати от прокуратура, БФС и т.н........

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот peliforewer » 17 юни 2019 07:27

The deacon написа:Нима някой има съмнения, че борческата натура ГГ е купил играчи на Черно море??? За мен няма и грам съмнение!!! Гледаме му цирковете на този велик "радетел", слушаме му неадекватните изказвания - отвсякъде прозира болезнена амбиция, комплекси и мания да е пръв, и то с цената на всичко!!!! Докато има такива ръководители на клубове - български футбол няма да има! Вижте само от настоящия ни трагичен национален отбор колко са кадрите преминали или играещи в момента в отборчето от Ловеч - с тази "плеяда" просто сме обречени........... Колкото до декларациите - живеем в уж демократична страна и всеки има право на мнение! Нормално е това мнение не винаги да се харесва на всички, но това не е причина да не казваме истината! А какво ще се случи след това е ясно - едно голямо нищо, защото бейовете като ГГ и КД ще си останат недокоснати от прокуратура, БФС и т.н........

Ако може само един въпрос, ако махнем от националния отбор всички футболисти минали през отборите и школите на лошия Гриша Ганчев ще можеш ли да назовеш 11 титуляри с по добри качества от тях играещи в по класни отбори от тях. Ако може да ни обясниш и каква е разликата между Божков и Ганчев и защо единият е честен и сериозен бизнесмен, а другият престъпник.Не си разбрал смисълът на темата,а тя е начина на отразяване на Левски и Лудогорец от една страна и ЦСКА от друга в двата най-големи спортни сайта собственост на Домусчиев, само не ми казвай че който плаща той поръчва музиката, екипът на Томислав показа нагледно че в журналистиката все още има морал,чест и достойнство.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот d.a.lirik » 17 юни 2019 10:44

Готвача написа:
d.a.lirik написа:Бе и аз се чудя, къде са декларациите срещу "гелосаната разградска мастия...със сюнет в село Дръндар"? - да тогава беше пусната от Литекс, заради гавра с Литекс! Къде е декларацията за Куфарчето на Караманджуков?...Срещу БФС, къде са декларациите за манипулиране на първенството, още от есента?
А къде е декларация за позорното полягане на "Левски" и така удобния пореден шпалир, с юноши в Разград, от ЧМ и ръководството им?...
А къде е декларация, че от 2 години "Левски" е сателит на Лудогорец и Домусчиев помага с пари, да не фалира "Левски"? Уви, същото правеше и с ЦСКА, като заради това финансиране, ЦСКА редовно отстъпваше титлата на Лудогорец, в края на сезона!

И после искаме да имаме Национален отбор?...Е няма как, откак Домусчиев управлява футбола у нас! - знаете му концепцията, че всичко е пари...
И хайде сега спомнете си, когато ГГ дори плащаше титли и управляваше футбола у нас, дали бяхме такава трагедия на международно ниво???
Кога последно бяхме на ЕП? - Домусчиев още го нямаше...
Кога последно имахме 3 отбора в Групите на ЛЕ? - Домусчиев още го нямаше...
Кога първи наш отбор, проби в Групите на ШЛ? - Домусчиев още го нямаше...

Е, мрънкяйте срещу ГГ, след като вие неудобно да мрънкяте срещу истинския виновник за нивото на футбола у нас, докарал го до ОБЕЗСМИСЛЯВАНЕ!!! - то вече и отбора на "Левски" е обезсмислен, като отборите зад него...Направо са пълнеж, за да може Домусчиев да е шампион за поредна година!
И остана само ЦСКА, да се бори с истинския виновник за нивото на футбола у нас...Мрънкяйте...

Ще почна отзад напред.ЦСКА няма как да се бори с някого и нещо,защото просто няма такъв отбор.Когато имахме първии отбор в ШЛ ии три отбора в групите на ЛЕ,Домусчиев беше в управата на ЦСКА,но не на ментето,а на онова от София.Но като собственик на Лудогорец не само вкара отбора си в групите на ШЛ,не само записа победи,но и излезе от групите с чест.Всичко във футбола е пари и ако не си го разбрал,не се и опитвай да го коментираш.Осем поредни шампионски титли,това не се случва често където и да е по света.Зная че ви боли,но това са фактите.Онези напъни на двата шопски галеника на партията майка,поради неистовото си желание да се докопат до някаква тенекия,фалираха тотално и дължат пари кому ли не.Домусчиев ви показа как се прави с бавнии и постепеннии инвестиции на всички нива и закупуване на сравнително класни за Европа играчи за много пари.По този начин има и възвращаемост на средствата.Ако не ви харесва това че имал сателите,псети се къде за първи път се забърка във футбола ии кой му ги е показал тези мурафети.Нали не искаш да кажеш,че точно той ги е измислил?Години наред мизериите коитоо причинявахте на футбола,доведе до тозии тотален разпад.ЦСКА докара до фалит най голямата ковачница на качествени футболни кадри в Европа и това бе началото на края и за националния отбор.Ако апелираш за честност и почтеност,ти първи трябва да пуснеш декларация срещу този насила замъкнат в София Литекс ,преименуван на ЦСКА-София и настанил се удобно в къщата на истинското ЦСКА,в което до преди този момент се кълняха армейските фенове.Вярно е че тези същите фенове остро пискаха против това Литекс да се преименува на ЦСКА,а после незнайно как си завъртяха задниците и станаха върли фенове на това същото отборче,което на всичкотоо отгоре и ги унижи на футболния терен с цели ОСЕМ гола.А сега са вече негови фенове за сметка на собствения си отбор.А всичко останало в БГ футбола е следствие от тези подмолни,подлии и мръсни игри ,които именно сините и червените сътвориха и продължават да творят нон стоп.

Имаш право на мнение - твое си е, дори и да има заблуди в него ;)
Само щете коригирам, че Домусчиев беше в управата на ЦСКА чак след 2008 г., когато дойдоха Титаните и стоя не повече от 2 месеца! - заради същите тези Титани!
А успехите на нашите отбори в ЕКТ, за които говоря са от периода преди 2008 г.! - тогава започна и смешния период на "Левски"...
Мнението ти за оста Литекс-ЦСКА си е твое и няма как да разбереш че ЦСКА си е ЦСКА, дори с разни доведени от Ловеч, за които продължаваме да протестираме, но не сме собственици, за да решаваме нещо!!! И нямаме селския манталитет на някои фенове, че да събличаме някого...
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот Непринуден » 17 юни 2019 13:06

The deacon написа:Нима някой има съмнения, че борческата натура ГГ е купил играчи на Черно море???


Аз. И оставам на това мнение дори да не беше ЦСКА, а Левски. Трябва да съм идиот, за да си мисля обратното.

Съжалявам те. Толкова е лесно, че би трябвало ако не в детската поне децата в предучилищна възраст да го хващат номера.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот vratar4eto » 17 юни 2019 15:36

Като говорим за декларации да си спомним най-бруталната и нагла лъжа в бългрския футбол :mrgreen: :

[offtopic]
Армейци,

Вчерашният ден ще остане в историята! Изключително малко са привържениците по целия свят, които са постъпвали или пък биха постъпили като нас. Избрахме най-трудния и дълъг път, но запазихме неща, които са безценни и не могат да бъдат компенсирани от по-скорошни успехи, от победи, купи или титли. Запазихме морала, честта, достойнството и идентичността на ЦСКА! Решението беше тежко, но само то ще позволи на бъдещите поколения с гордост да се наричат Армейци, без над тях да тегне петното от „обединение”, „сливане” или „преименуване” и „припознаване” на знаен или незнаен друг отбор. Освен от морална гледна точка, това решение е най-доброто и за цялостното развитие на ЦСКА. След като години наред сме призовавали различни ръководители да започне да се гради от основите, а именно база и школа, но вместо това сме получавали „звездни” селекции от футболисти с големи заплати, сега нашето желание ще бъде факт. През годините, в които ЦСКА няма да играе в „А” група, издръжката на отбора ще бъде в пъти по-малка, което ще позволи да се инвестира в базата и школата на клуба, за да станат те фундамент на бъдещите успехи.

Искаме да уточним и друго. Умишлено изчакахме няколко дни и не обявихме позицията си против т.нар. проект на Гриша Ганчев за преименуване на Литекс, тъй като имахме сериозни индикации, че това така или иначе няма как да стане по ред причини. Направихме това, за да избегнем очертаващите се поредни обвинения, че едва ли не ние сме провалили сделката. Още в позицията си от 5-ти юни заявихме, че не сме ние тези, които държим с цената на всичко да играем в „А” група, а други имат много по-голям интерес от това. Искаме да попитаме онези наши „фенове”, които сега бълват помия и плачат за „сливане” с Литекс, дали реално осъзнават какво означава това. Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема. Ако за тези „привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях. Тъжно е да четем писанията на някои индивиди из социалните мрежи и форумите. Можем да използваме много епитети за тях, но ще си ги спестим. Някои наричат нашия избор „пречистване”. ЦСКА няма нужда от такова, нито пък ние. Клубът не е виновен, че години наред беше управляван по престъпен начин, а държавата гледаше безучастно. Ние протестирахме и се борихме срещу това, когато му беше времето. Единственото „пречистване”, което ще се случи, ще бъде от феновете, обичащи само успехите. Виртуални герои, вдигащи сега виртуални бунтове и революции, но неспособни на нищо в реалността. С писанията си носите единствено срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!

Нашите разбирания не са като техните и никога няма да бъдат. Нашата любов към ЦСКА не се измерва с шампионски титли и победи. За нас честта и достойнството са над всичко. Показахме го ясно през тежките последни месеци. Близките години ще са изпитание и тест за вярност. Онези, които сега се отричат от ЦСКА, нека знаят, че не са добре дошли, когато отново се върнем на върха.

„А” група няма да ни липсва. Нека си играят безсмислени мачове, ако искат и 14 пъти помежду си. Шампионът така или иначе е „абониран”. Ще липсваме обаче на онези отборчета, които пълнят стадионите си само в мачовете срещу нас. Но ние не сме Велбъжд, не сме Металик, не сме Олимпик. И няма да бъдем. Предвид състоянието на някои други отбори, ни е много интересно какъв избор ще направят те, когато неизбежното се случи и попаднат в нашето положение.
Сектор „Г” никога не е бил на ниво „А” група. Ние сме в отделна категория, много над всички останали. На всеки, който има очи, уши и мозък в главата, това му е пределно ясно. Враговете ни сега се радват, но дори те вътре в себе си осъзнават, че не ги чака нищо добро. Днес се смеят, но много скоро за пореден път ще плачат.

Ние направихме нашия избор! Избрахме честта. Избрахме романтиката във футбола. Онази, заради която станахме фенове като деца. Тогава, когато още парите не решаваха всичко. Сега ще се върнем пак там, за да минем през места непокварени от „модерния футбол”. Онези, които не са съгласни с нас, са свободни да станат фенове на „европейски грандове” или да прегърнат „националната кауза”. Точно този тип отбори, които с милионите си успешно убиха онова, което обичаме във футбола.

Случилото се вчера не е край, а ново начало. От тук нататък пред нас пътят е само един и води към върха!

От „Фен клуб Сектор Г”, а именно: „Офанзива”, „Animals”, „Varna Firm”, „Югозападна Офанзива”, „Torcida Plovdiv”, „Бригада Бургас”, „Верни” „Горди”, „RLP Пазарджик”, „USF”, „Office Boys”, „Червен Младост”, „Дивизия Монтана”, „Велики Търновци”, „Армейци Хасково”, „Ultra Front Vratza”, „Boys Vidin”, „Разград”, „Армейци Карлово”, „Червени шампиони Кюстендил”, „Vendetta Gabrovo”, „Перник”, „Command Yambol”, „Червени Шопи- Елин Пелин”, „Русе брани ЦСКА”, „U.C.S.H.”, „Армейци Кладница”, „Армейци Троян”, „Червени воини Казанлък”, „Стралджа”, „Чирпань”, „Shumen Group”, „Код червено”, „Фен клуб Попово”, „Фен клуб Радомир”, „Армейци Смолян”, „Фен клуб Костенец”, „Хората от Дефилето- Своге”, „Фен клуб Асеновград”, „CSKA SOFIA Supporters UK”, „UltraSSandanski”, „Red Infection”, „Клуб на привържениците 1990” и редица други.
[/offtopic]

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот Непринуден » 17 юни 2019 15:51

Аз не съм бил от тях, но знам, че отговора ми нищо не значи.

Нямаше друг вариант, а и като ни излупа с определения цвят БФС-то и Гришата излезе от изпълкома и каза, че тая няма да я бъде и ЦСКА ще го има не съм имал съмнение. Дори и години преди това при всякакви други нелепи собственици.
Между другото той дойде като бяхме на зор. Помислете малко за интелигентността си, защото ако някой от Литекс глътва ЦСКА и си преименува и премества селския отбор, по вашите думи, би трябвало като е решил да го прави да го прави. Без значение кога. На Гришата действията дойдоха в съответствие с развитието на ЦСКА, а именно като тръгнаха да го потапят, а не спрямо Литекс и какво си е наумил.

Както и да е. Що се отнася до тези извън мен които цитираш така е, такава позиция са изразили. Тогава. Не всички са напред с материала и могат да видят от самото начало къде е истината и че така с гръмки декларации и без пари не става. Впоследствие си смениха позицията по очевидни причини. Вече бяха наясно как може да се получи. И то се получи. ГГ си спазва думите.

Знам, че това силно ви безпокои и тормози и ако това ще подобри малко настроението ви продължавайте и занапред да отделяте време всеки ден поне по един-зва часа, че сме преименува Литекс и т.н. Дано ви помогне и се почувствате по-спокойни и по-комфортно.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот TORO1906 » 17 юни 2019 16:32

Непринуден написа:Аз не съм бил от тях, но знам, че отговора ми нищо не значи.

Нямаше друг вариант, а и като ни излупа с определения цвят БФС-то и Гришата излезе от изпълкома и каза, че тая няма да я бъде и ЦСКА ще го има не съм имал съмнение. Дори и години преди това при всякакви други нелепи собственици.
Между другото той дойде като бяхме на зор. Помислете малко за интелигентността си, защото ако някой от Литекс глътва ЦСКА и си преименува и премества селския отбор, по вашите думи, би трябвало като е решил да го прави да го прави. Без значение кога. На Гришата действията дойдоха в съответствие с развитието на ЦСКА, а именно като тръгнаха да го потапят, а не спрямо Литекс и какво си е наумил.

Както и да е. Що се отнася до тези извън мен които цитираш така е, такава позиция са изразили. Тогава. Не всички са напред с материала и могат да видят от самото начало къде е истината и че така с гръмки декларации и без пари не става. Впоследствие си смениха позицията по очевидни причини. Вече бяха наясно как може да се получи. И то се получи. ГГ си спазва думите.

Знам, че това силно ви безпокои и тормози и ако това ще подобри малко настроението ви продължавайте и занапред да отделяте време всеки ден поне по един-зва часа, че сме преименува Литекс и т.н. Дано ви помогне и се почувствате по-спокойни и по-комфортно.


Ти си ненормален бре , човек ... не целя да те обиждам !
Толкова труд хвърляш да напишеш поредната откровена глупост и лъжа , ужас .

На маймуни ви направиха ... в Европа сте нов отбор на 3 годинки ... в България сте си Литекс ... хоп да се платят едни пари да имате някаква приемственост с ЦСКА и лошия Борносузов ви стопира , между другото така ще стане и в Борисовата Градина ...

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот peliforewer » 17 юни 2019 20:43

TORO1906 написа:
Непринуден написа:Аз не съм бил от тях, но знам, че отговора ми нищо не значи.

Нямаше друг вариант, а и като ни излупа с определения цвят БФС-то и Гришата излезе от изпълкома и каза, че тая няма да я бъде и ЦСКА ще го има не съм имал съмнение. Дори и години преди това при всякакви други нелепи собственици.
Между другото той дойде като бяхме на зор. Помислете малко за интелигентността си, защото ако някой от Литекс глътва ЦСКА и си преименува и премества селския отбор, по вашите думи, би трябвало като е решил да го прави да го прави. Без значение кога. На Гришата действията дойдоха в съответствие с развитието на ЦСКА, а именно като тръгнаха да го потапят, а не спрямо Литекс и какво си е наумил.

Както и да е. Що се отнася до тези извън мен които цитираш така е, такава позиция са изразили. Тогава. Не всички са напред с материала и могат да видят от самото начало къде е истината и че така с гръмки декларации и без пари не става. Впоследствие си смениха позицията по очевидни причини. Вече бяха наясно как може да се получи. И то се получи. ГГ си спазва думите.

Знам, че това силно ви безпокои и тормози и ако това ще подобри малко настроението ви продължавайте и занапред да отделяте време всеки ден поне по един-зва часа, че сме преименува Литекс и т.н. Дано ви помогне и се почувствате по-спокойни и по-комфортно.


Ти си ненормален бре , човек ... не целя да те обиждам !
Толкова труд хвърляш да напишеш поредната откровена глупост и лъжа , ужас .

На маймуни ви направиха ... в Европа сте нов отбор на 3 годинки ... в България сте си Литекс ... хоп да се платят едни пари да имате някаква приемственост с ЦСКА и лошия Борносузов ви стопира , между другото така ще стане и в Борисовата Градина ...

Не Борносузов,а Дора синдичката не си свърши работата за която вече доста години получава доста добра заплата има дори и сътрудничка също платена,поне не вярвам някой да ги изкара хора на Гришата.А парите са при синдичката,но тази тема е за друго.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта