За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот d.a.lirik » 18 юни 2019 12:58

peliforewer написа:
d.a.lirik написа::)
TORO1906 написа:
d.a.lirik написа:
TORO1906 написа:
Непринуден написа:
Няма значение какво целиш. През оная работа ми е и не можеш да ме обидиш. Пиши си на спокойствие каквото ти душа иска. Включително обиждай и псувай. Все тая.

Но ми стана интересноен. Искам да ти задам няколко въпроса. Като начало два. От кога ЦСКА не е ЦСКА и е Литекс и на кой отбор си привърженик? Въпросите ми ще бъдат максимално опростени и предполагам няма да са ти трудни отговорите.


Някой лъже , или ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ или ти !
Ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ ... твърди че нямат нищо общо с ЦСКА , ти че сте ЦСКА ... преди да дрънкаш глупости кажи кой лъже ?
И пак повтарям не целя да те обидя ... напротив , съжалявам такива като теб .
Лек Ден

Сори че се намесвам в чужд диалог, но ще отговоря:
Естествено че ръководството на ЦСКА лъже и по-специално Гришата, защото не е будала да плаща 23 млн.лв - по Синдика! - изхарчени от други! Ти били го направил? - аз не, въпреки че съм цесекар от 54 години...
Пък ти, ако си навит, вади 30 млн. лв да спасиш "Левски" от фалит...или обединение с другия отбор на Божков - ЦСКА1948...Сещаш ли се какъв смях ще падне от такова припознаване?...Или си спокоен че държавата отново ще се намеси да спаси Държавния отбор, без да минава през номерата на Гришата ;)...
Апропо и аз не целя да обидя никого - просто пиша реалности от Българската действителност...Е, един ден ако държавата ни стане Държава, може и да се промени тази Ориенталска действителност...


Значи не сте Литекс както твърди ГГ , ок , щом те кефи !
Ясно намерихме лъжеца а той е ГГ . Но не бил будала , лъжец но не будала :mrgreen:
Хитрец си ти :)

п.п. И за Авиаторите трябва накрая да се уточните , преди Черепа бяха на Агата

:) ГГ, нищо не твърди, от как му се наложи да се раздели с едни 8 млн.лв. Чака се махането на ТИРЕТО след като купи фалиралия ЦСКА...
А лъжец е всеки бизнесмен, който не смята да се набутва, заради други и те лъже че еди-какво си му струва еди-колко си, пък го е купил по-евтино ;)...И аз имам бизнес, и аз взимам комисионни...иначе ще умра от глад, ако не те излъжа, че еди-какво си струва повече от колкото струва ;)...Дано не си обикновен работник, щото все ще си недоволен ;)
Не, не съм хитрец - карам като всички други...Не аз съм измислил топлата вода ;)...
Агата и Черепа играят заедно и не само в "Левски" а и при основаването на онова...аз му казвам АС-23, щото няма нищо общо с ЦСКА!

Не обиждай АС-23 достоен офицерски клуб, тези са ибрикчии.

Приятелю, не ги обиждам! - все пак това е своего рода основата на ЦДВ...а преди това, защитавали небето над България, поради което остават без футболисти и АС-23 е закрит, поради липса на играчи...Загинал дори "левскарина" Списаревски :lol: който бил централен нападател на АС-23...
НО, сам се сещаш наименованието на основателите на ЦСКА1948 - Авиаторите? - значи, по-скоро опит за възстановяване на АС-23, без никаква връзка с ЦСКА!!!
Та едно е Историята, друго е днешната реалност...
Да, да не забравя - Домусчиев тръби че е цесекар от малък и за това изоставил Титаните, които съсипаха ЦСКА и направил свой проект, ЦСКА №3 в Разград! Но, Гришата - също цесекар, който не можа да се пребори за ЦСКА, през 1991 г. и също направи свой проект в Ловеч, този път изпревари Домуса! А значи е по-цесекар от Домусчиев!!!
И за Домуса и Божков, остана "вечно втория" ;)...
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот Непринуден » 18 юни 2019 17:20

TORO1906 написа:
Непринуден написа:
TORO1906 написа:Ти си ненормален бре , човек ... не целя да те обиждам !


Няма значение какво целиш. През оная работа ми е и не можеш да ме обидиш. Пиши си на спокойствие каквото ти душа иска. Включително обиждай и псувай. Все тая.

Но ми стана интересноен. Искам да ти задам няколко въпроса. Като начало два. От кога ЦСКА не е ЦСКА и е Литекс и на кой отбор си привърженик? Въпросите ми ще бъдат максимално опростени и предполагам няма да са ти трудни отговорите.


Някой лъже , или ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ или ти !
Ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ ... твърди че нямат нищо общо с ЦСКА , ти че сте ЦСКА ... преди да дрънкаш глупости кажи кой лъже ?
И пак повтарям не целя да те обидя ... напротив , съжалявам такива като теб .
Лек Ден


Ти не си мъж. Аз такива ги подминавам. Зададах ти прости въпроси ти си извъртя дупето като уличница и не отговори.

А на твоите въпроси са ти отговорили вече и няма нужда и аз да отговарям. Някаква странна психика имате, че някой ако се раздели доброволно с милиони, при това изхарчени от други, е наред. Иначе не. Ми ходи си плащай всички данъци и налози де що има където вземаш или ползваш нещо, стока или услуга, видимо или невидимо. Ако имаш квартирант бягай да плащаш данък от наема, щото една трупа лепилари ще каже, че ти не си ти от правна гледна точка.
Ако си толкова просто ходи им следвай веруюто. На мен ми дреме на оная работа какво мислят околните и аз ли съм, не съм ли. Като всеки рационален човек и аз искам да минавам по-тънко и нещата да са в моя полза.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот TORO1906 » 18 юни 2019 18:13

Непринуден написа:
TORO1906 написа:
Непринуден написа:
TORO1906 написа:Ти си ненормален бре , човек ... не целя да те обиждам !


Няма значение какво целиш. През оная работа ми е и не можеш да ме обидиш. Пиши си на спокойствие каквото ти душа иска. Включително обиждай и псувай. Все тая.

Но ми стана интересноен. Искам да ти задам няколко въпроса. Като начало два. От кога ЦСКА не е ЦСКА и е Литекс и на кой отбор си привърженик? Въпросите ми ще бъдат максимално опростени и предполагам няма да са ти трудни отговорите.


Някой лъже , или ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ или ти !
Ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ ... твърди че нямат нищо общо с ЦСКА , ти че сте ЦСКА ... преди да дрънкаш глупости кажи кой лъже ?
И пак повтарям не целя да те обидя ... напротив , съжалявам такива като теб .
Лек Ден


Ти не си мъж. Аз такива ги подминавам. Зададах ти прости въпроси ти си извъртя дупето като уличница и не отговори.

А на твоите въпроси са ти отговорили вече и няма нужда и аз да отговарям. Някаква странна психика имате, че някой ако се раздели доброволно с милиони, при това изхарчени от други, е наред. Иначе не. Ми ходи си плащай всички данъци и налози де що има където вземаш или ползваш нещо, стока или услуга, видимо или невидимо. Ако имаш квартирант бягай да плащаш данък от наема, щото една трупа лепилари ще каже, че ти не си ти от правна гледна точка.
Ако си толкова просто ходи им следвай веруюто. На мен ми дреме на оная работа какво мислят околните и аз ли съм, не съм ли. Като всеки рационален човек и аз искам да минавам по-тънко и нещата да са в моя полза.

Всичко си плащам до стотинка и не се правя на хитрец , не се пререждам и не крада ... най жалкото е , че живия с подобни същества като теб и останалите " бизнесмени " .
Съвеста ми е чиста и спя спокойно .
Надали ще разбереш нещо от написаното , щото искаш да минеш все "тънко" , е НА ТИ ЛИТЕКС , тарикат - стотинковец !

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот peliforewer » 18 юни 2019 22:22

TORO1906 написа:
Непринуден написа:
TORO1906 написа:
Непринуден написа:
TORO1906 написа:Ти си ненормален бре , човек ... не целя да те обиждам !


Няма значение какво целиш. През оная работа ми е и не можеш да ме обидиш. Пиши си на спокойствие каквото ти душа иска. Включително обиждай и псувай. Все тая.

Но ми стана интересноен. Искам да ти задам няколко въпроса. Като начало два. От кога ЦСКА не е ЦСКА и е Литекс и на кой отбор си привърженик? Въпросите ми ще бъдат максимално опростени и предполагам няма да са ти трудни отговорите.


Някой лъже , или ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ или ти !
Ръководството на ЦСКА - СОФИЯ гр.СОФИЯ ... твърди че нямат нищо общо с ЦСКА , ти че сте ЦСКА ... преди да дрънкаш глупости кажи кой лъже ?
И пак повтарям не целя да те обидя ... напротив , съжалявам такива като теб .
Лек Ден


Ти не си мъж. Аз такива ги подминавам. Зададах ти прости въпроси ти си извъртя дупето като уличница и не отговори.

А на твоите въпроси са ти отговорили вече и няма нужда и аз да отговарям. Някаква странна психика имате, че някой ако се раздели доброволно с милиони, при това изхарчени от други, е наред. Иначе не. Ми ходи си плащай всички данъци и налози де що има където вземаш или ползваш нещо, стока или услуга, видимо или невидимо. Ако имаш квартирант бягай да плащаш данък от наема, щото една трупа лепилари ще каже, че ти не си ти от правна гледна точка.
Ако си толкова просто ходи им следвай веруюто. На мен ми дреме на оная работа какво мислят околните и аз ли съм, не съм ли. Като всеки рационален човек и аз искам да минавам по-тънко и нещата да са в моя полза.

Всичко си плащам до стотинка и не се правя на хитрец , не се пререждам и не крада ... най жалкото е , че живия с подобни същества като теб и останалите " бизнесмени " .
Съвеста ми е чиста и спя спокойно .
Надали ще разбереш нещо от написаното , щото искаш да минеш все "тънко" , е НА ТИ ЛИТЕКС , тарикат - стотинковец !

Сега очаквам да разковеш Божков и Колев за новосъздадената фирма Ние сме Левски дето пое един дълг от 15млн.лв. от ФК Левски за да може ФК Левски да отговаря на финансовия феърплей,ах този лош Ганчев.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: За декларациите и тяхното отразяване в определени медии

Мнениеот Непринуден » 19 юни 2019 03:19

Съвеста ми е чиста и спя спокойно .


Моята също.

Нямах предвид престъпления според наказателния кодекс, а всичко допустимо в правната форма. Нещо като ГГ. Никой не те спира да зобиколиш с друг отбор дълговете на предшествиниците си. Не е престъпление да не хвърлиш на вятъра десетки милиони, при това натрупани не от теб.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта