Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот WPWW » 21 окт 2018 20:02

Днес Гр. Ганчев е направил разкрития в "Код спорт", че титлата през 98-а е спечелена с "пробиване" на съдии и футболисти от другите отбори. Не че някой не е знаел, но за пръв път собственик на отбор публично признава за втория начин.

Въпросът е - ще върне ли Литекс титлата ? /не че другите 3 са спечелени по различен начин

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот peliforewer » 21 окт 2018 20:57

WPWW написа:Днес Гр. Ганчев е направил разкрития в "Код спорт", че титлата през 98-а е спечелена с "пробиване" на съдии и футболисти от другите отбори. Не че някой не е знаел, но за пръв път собственик на отбор публично признава за втория начин.

Въпросът е - ще върне ли Литекс титлата ? /не че другите 3 са спечелени по различен начин

[offtopic]Освен Ганчев трябва и Левски да върнат някоя титла защото и Сираков е работил по същия начин,а сега никой не дава отговор на въпроса какъв го играе Караманджуков в Лудогорец и разнася ли едни куфари с пари.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Valparaiso
Мнения: 45
Регистриран на: 05 окт 2008 11:53
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот Valparaiso » 21 окт 2018 20:59

най-скандалното е че в момента е президент на ЦСКА. Във Франция Тапи изгърмя за уговорени мачове и Олимпик Марсилия 20 години не можеха да се съвземат, тоя тука се хвали! Скандално нагли президентите на отборите. Не че никой не знаеше за побоища над съдии, но друго е човека да си го признае. Пък и на Ганчев въобще не му пука за тия титли, той вече придоби 31 спечелени от други. Въпрос на време е да видим дали ще спечели една по честен път с новият си отбор.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот russia » 22 окт 2018 02:08

Ще я върне, разбира се. Само трябва да му кажете кога и на кого. Насо Сирака и той иска да връща, но чака да види как точно става тази работа. :lol: :lol: :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот ivan56 » 22 окт 2018 13:21

Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот deaf » 22 окт 2018 16:24

russia написа:Ще я върне, разбира се. Само трябва да му кажете кога и на кого. Насо Сирака и той иска да връща, но чака да види как точно става тази работа. :lol: :lol: :lol:

[offtopic]Сираков нали щеше да пише книга която да съдържа цялата "истина" - ама наистина само и единствено истинската истина - за "Левски" и БФС?! :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 16:44

ivan56 написа:Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец

A, ами няма никаква драма. Просто един собственик на професионален футболен клуб най-спокойно и открито си признава, че е придобил някаква си там титличка на България по другите начини. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот ivan56 » 22 окт 2018 17:28

TristaNNN написа:
ivan56 написа:Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец

A, ами няма никаква драма. Просто един собственик на професионален футболен клуб най-спокойно и открито си признава, че е придобил някаква си там титличка на България по другите начини. :|


Не, че няма драма, просто тези неща не ги казва за първи път.
Този път дори покани разните му там МВР, ДАНС, манс, да направят проверки.
Няма да е зле и онези хрантутници от БФС, да се самосезират, ама едва ли.
Щото да не излезе, че след 89 година, няма една спечелена титла по- честен път :(
По- големият проблем, както каза и Гришата, трудно идват качествени треньори и играчи, защото знаят какво блато е тук.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 17:54

ivan56 написа:
TristaNNN написа:
ivan56 написа:Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец

A, ами няма никаква драма. Просто един собственик на професионален футболен клуб най-спокойно и открито си признава, че е придобил някаква си там титличка на България по другите начини. :|


Не, че няма драма, просто тези неща не ги казва за първи път.
Този път дори покани разните му там МВР, ДАНС, манс, да направят проверки.
Няма да е зле и онези хрантутници от БФС, да се самосезират, ама едва ли.
Щото да не излезе, че след 89 година, няма една спечелена титла по- честен път :(
По- големият проблем, както каза и Гришата, трудно идват качествени треньори и играчи, защото знаят какво блато е тук.

Да, ясно е, че е блато, но това блато през годините го направиха ГГ и себеподобните му мутри! Да не ми се прави на разочарован от статуквото. Обаче не е истина колко е нагъл и как всички се правят, че нищо не е казал, а той САМОПРИЗНА, че е спечелил титла по втория начин. Освем ако не е замислил пак някакъв цирк или поредна провокация, разбира се с бащината благословия на ББ. :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот ivan56 » 22 окт 2018 18:23

TristaNNN написа:
ivan56 написа:
TristaNNN написа:
ivan56 написа:Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец

A, ами няма никаква драма. Просто един собственик на професионален футболен клуб най-спокойно и открито си признава, че е придобил някаква си там титличка на България по другите начини. :|


Не, че няма драма, просто тези неща не ги казва за първи път.
Този път дори покани разните му там МВР, ДАНС, манс, да направят проверки.
Няма да е зле и онези хрантутници от БФС, да се самосезират, ама едва ли.
Щото да не излезе, че след 89 година, няма една спечелена титла по- честен път :(
По- големият проблем, както каза и Гришата, трудно идват качествени треньори и играчи, защото знаят какво блато е тук.

Да, ясно е, че е блато, но това блато през годините го направиха ГГ и себеподобните му мутри! Да не ми се прави на разочарован от статуквото. Обаче не е истина колко е нагъл и как всички се правят, че нищо не е казал, а той САМОПРИЗНА, че е спечелил титла по втория начин. Освем ако не е замислил пак някакъв цирк или поредна провокация, разбира се с бащината благословия на ББ. :evil:


Аз все си мисля, че много преди мутрите, нещата не се решаваха само на терена.
Имаше ведомствени отбори, които по заповед "отгоре" се гъзеха и на едните и на другите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта