Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 10:15

ivan56 написа:
TristaNNN написа:
ivan56 написа:
TristaNNN написа:
ivan56 написа:Ганчев, тези неща не ги казва за първи път, не виждам къде е драмата.
На всички ни е ясно, че по този начин са ставали шампиони Литекс, Левски, ЦСКА, Славия, Локо Пд и сега Лудогорец

A, ами няма никаква драма. Просто един собственик на професионален футболен клуб най-спокойно и открито си признава, че е придобил някаква си там титличка на България по другите начини. :|


Не, че няма драма, просто тези неща не ги казва за първи път.
Този път дори покани разните му там МВР, ДАНС, манс, да направят проверки.
Няма да е зле и онези хрантутници от БФС, да се самосезират, ама едва ли.
Щото да не излезе, че след 89 година, няма една спечелена титла по- честен път :(
По- големият проблем, както каза и Гришата, трудно идват качествени треньори и играчи, защото знаят какво блато е тук.

Да, ясно е, че е блато, но това блато през годините го направиха ГГ и себеподобните му мутри! Да не ми се прави на разочарован от статуквото. Обаче не е истина колко е нагъл и как всички се правят, че нищо не е казал, а той САМОПРИЗНА, че е спечелил титла по втория начин. Освем ако не е замислил пак някакъв цирк или поредна провокация, разбира се с бащината благословия на ББ. :evil:


Аз все си мисля, че много преди мутрите, нещата не се решаваха само на терена.
Имаше ведомствени отбори, които по заповед "отгоре" се гъзеха и на едните и на другите.

Но при мутрите нещата излязоха извън контрол и футболчето ни тръгна рязко надолу.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19865
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот Drunken_Master » 13 ное 2018 19:16

Нека ги върне, ама преди това и Левски да върнат титлите през "ужасният" комунизъм. Как се случва, че през този период, в който твърдите, че сте били репресирани, заплашвани, мачкани имате много повече титли от демокрацията и преди 1944-та?!
Като стана дума за Наско Сираков, защо и той не е разследван за договорки с футболистите, черно тото и т. н.
Защо не бъдете разследвани и за случаят от 2002-ра с бившите футболисти на ЦСКА Мичо Вранеш и Ненад Лукич, които били "хващани" от бай Миле преди вечното дерби, за което разкри Васил Божков преди доста време...
А и между другото... Да вземат да разследват и Перуката, там със сигурност има какво да се разследва!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Ще върне ли Ганчев титлата от 98-а?

Мнениеот Непринуден » 31 яну 2019 10:26

WPWW написа:Днес Гр. Ганчев е направил разкрития в "Код спорт", че титлата през 98-а е спечелена с "пробиване" на съдии и футболисти от другите отбори. Не че някой не е знаел, но за пръв път собственик на отбор публично признава за втория начин.

Въпросът е - ще върне ли Литекс титлата ? /не че другите 3 са спечелени по различен начин


Син автогол.

1. Ако приемем думите на Ганчев за верни, той също така каза, че и Наско Сираков ги знае как стават тези работи. Следователно и друг ще трябва да връща титли. При това повече. Няма как по милиционерски да четем мисълта "Аз си уредих титла, Левски също" като самата истина в първата половина на изречението и голяма лъжа във втората. Един и същи човек казва нещата. Или лъже или говори истината. Не може да се приема докъдето е угодна истината.
2. Конкретно за 98-а на кого да я върне титлата? Кой трябва да я вземе? Следващия е още по-голям далавераджия. !4 победи и 1 равен, цяла пролет уредени мачове. При Литекс са с един по-малко. 13 победи, 1 равен и 1 загуба. Загубата е в първия пролетен кръг. Там се стопи разликата от 5 на 2 точки и придобипа смисъл всички уговорки. Без тази загуба на Литекс от Локо СФ въобще нямаше да има смисъл прекия двубой. Гришата започна полусезона спортно, даде възможност за сблъсък от кото да зависи титлата. Простащината на Наско Сираков в спортно шоу Гонг след първия пролетен кръг, че цяла пролет щя бият наред и ще са шампиони доведе до отеветна реакция и също наредени мачове. Така стана ясно, че всичко зависи от един мач,, прекия сблъсък. При това Левски го играеше на свой терен пълен стадион от своя публика, пред погледа на сините вицепремиери............и пак по стара традиция на успя. И тогава го е гонела прокобата. Тоя отбор футболно все не успява. Сираков се оказа прав де. Цялапролет само победи. Имаше само един мач за треньора, който трябваше да си го вземе. Да ти уредят 14 мача и да не можеш да вземеш единствения не такъв си е пълна тъпотия.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта