Българските съдии да се поправят!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот bsz1916 » 29 юли 2018 19:58

Колкото и да се стремим да бъдем обективни , почти винаги при спорни ситуации на нас феновете винаги ни се струва че нашият отбор е ощетен или пък отбор който не ни е симпатичен - облагодетелстван . От снощи най много се коментира неотсъдената дузпа за Берое срещу Лудогорец . Съдията бе доста критикуван , да си призная и от мен . Минути преди мача Локомотив Пд -- Славия по ДИЕМА СПОРТ бе потърсено мнението на вратаря на Славия Георги Петков . Според него вратарят на Лудогорец първо спасява удара на нападателя , а едва след това има контакт между нападателя и него и дузпа няма . Сега си спомням , че съдията отсъди корнер , а не аут . Ако вратарят на Лудогорец действително е играл с топката , то наистина дузпа няма .

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот hydetoshi » 29 юли 2018 21:22

fullmoon написа:
Zaash написа:Откакто гледам футбол нашите съдии винаги са били по-различно отсъждащи от международните (91-92 година).


И с какво международните рефери са по-различни от българските?

Жоел Киню и Майк Райли са само две имена, но някой от нас ще ги помним цял живот.

[offtopic]https://www.webcafe.bg/sportcafe/futbol-svyat/id_1671571574
Това е първия резултат в Google за Майк Райли, можеш да прочетеш да се убедиш какъв хубавец е.[/offtopic]

[offtopic]Майк Райли - This British homosexual!!! :)[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот organzata » 29 юли 2018 21:31

КироВарна написа:Съдиите в Европа също грешат, а понякога повече и от нашите.........но защото са хора, а да се греши е човешко!!!Нашите грешат, защото не са хора.......а долни мазмантии!!!




Защо все съдиите са ни виновни?И все за някого свирят,ми ние сме перфектни ли (хората извън тези среди)на никой ли не му идва на ум,че те толкова си могат,но веднага съдията е виновен.............!

Защо нямаше наш съдия у руско а........сам си отговори,аз отговора си зная!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот Zaash » 30 юли 2018 08:55

fullmoon написа:
И с какво международните рефери са по-различни от българските?


С това, че свирят несъществуващи нарушения, дали от страх или за да забавят темпото на игра и да могат по- спокойно да си вършат работата не знам. После българските отбори като играят в евротурнирите, стотици са случаите, в които се чудят защо не им дават фаул. На теб не ти ли е направило впечатление това?

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот fullmoon » 30 юли 2018 09:20

Всъщност не са виновни съдиите, просто нашите футболисти спират да играят и чакат да се свири вместо да продължат да играят и да спрат чак когато се чуе свирката. Така са научени и аз още не съм видял треньор, който да вземе мерки срещу това поведение на играчите.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот dreben23 » 30 юли 2018 12:03

[offtopic]Ей го виж ся изтри мнениено ми да не са види кой е номер 1, начи пак ще го правим тиражо. Ей ся влизам и цак,цак ше ги насветкаме кат се наобядваме. Можем да ги сторим като в ЛЕ. Изображение Той и да го изтрие, тя класата ми си стои, момци, нема файда. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Българските съдии да се поправят!

Мнениеот dreben23 » 30 юли 2018 12:06

Българските съдии са по-добри от чуждите! Понякога се удряше в главана топкана и те дават дузпа, ама футболчето е игра на грешки, затва и в некои страни не искат да въведот Вар-а. :lol: А в Перу им скъсана мрежана на вратана и ползваха вар да видят, че им скъсана, голям бъзик. Верно беше скъсана и топката излезе навонка. Осмяха им вара направо! :lol: :lol:

https://mobile.sportal.bg/video.php?video=114683

В контролата между Арсенал и ПСЖ съдията от Сингапур даде жълтия картон да му се разпише Месут Йозил и бихме 5-1 , а бате Йози направи първи асист. То даже Арсенал е фаворит за титлата, ама сега сме пак четвърти. :lol: :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта