Първа Професионална Лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо всички се бутат за тая първа шестица?

Мнениеот bsz1916 » 05 мар 2019 20:31

Ако отбор от челната тройка спечели и купата , четвъртият ще играе бараж със седмия и ще бъде домакин . Друг е въпросът , че като изключим Лудогорец ( и то не тоя който наблюдаваме под ръководството на Тони Здравков ) останалите отбори нямат необходимата класа за ЕКТ .

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Малко реалност

Мнениеот tornadooo » 11 мар 2019 18:17

Не пиша често тук, но повечето знаят че съм фен на Лудогорец, което сега няма значение. Нямам против надъхването, обаче всеки път чета от сини и червени как ще мачкат, как публиката ще ги понесе и т.н. Хора само на ентусиазъм и псувни по противника не става. И само на треньор не става. И с вземане на "звезди" на кило не става. Потърсете грешките в ръководствата на вашите отбори и след това плюйте. Не искам да се заяждам, но аз по слаб Лудогорец от този в момента не съм гледал и въпреки това когато решат да играят правят с всеки каквото си искат. Тук има само една ключова дума, класа. За да имате успех ви препоръчвам вместо на псувате силните и да искате да ги стъпчете, да се опитате да стигнете нивото им, когато колкото може.

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Малко реалност

Мнениеот vayk » 11 мар 2019 20:11

В интерес на истината вина за това изкуствено "вдигане" имат и медиите, в частност спортно шоу "Гонг". То не бяха панегирици, то не беше надъхване как "сега бил момента", как "Левски" бил включил "на 6-та" и пр. клишета, които биха подхождали на запалянковци-аматьори, отколкото на журналисти, претендиращи за някакво ниво. Ако коментаторите на мача по "Гонг" слушат запис на собствения си коментар на вчерашния мач, сигурно ще им почервенеят ушите от срам за глупостите, които надрънкаха.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

" ГРАНДОВЕТЕ " СЕ ИЗЛОЖИХА .

Мнениеот bsz1916 » 01 апр 2019 11:32

След първите мачове в първата 6 - ца , това което направи най - силно впечатление е неубедителното представяне на така наречените " грандове " . 1 . Шампионът и лидер в класирането Лудогорец , не успя да победи считания за най - слаб отбор в 6 - тицата отбор на Берое . Освен добрите изяви на Перниш , причината е и в многобройните пропуски и проявения егоизъм от атакуващите футболисти на домакините . Мнението че Стойчо Стоев е преобразил отбора на Лудогорец явно е прибързано и се дължи главно на победата в София над крайно слабия в момента отбор на Левски . 2 . ЦСКА - София победи , но не надигра отбора на Черно море . Голът дойде след спорна дузпа отсъдена от " СРИЧАЩИЯ ДЕПУТАТ " Стефчо Апостолов . Не се наемам да твърдя категорично че това не е дузпа , но едва ли някой се съмнява , че ако ситуацията беше пред другата врата - дузпа нямаше да бъде отсъдена . 3 . Ако дузпата за ЦСКА - София ( София ) беше спорна , то тази отсъдена в полза на Левски срещу Ботев от ПОРЪЧКОВИЯ СЪДИЯ Никола Попов бе направо смешна . Но нито дузпата , нито изгонването на Балтанов помогнаха на Левски да спечели . Нещо повече - Ботев си позволиха да дадат почивка на голямата си звезда Тошко Неделев , но въпреки това и въпреки скандалното съдийство , стигнаха до равенството . В ЗАКЛЮЧЕНИЕ : 3 - те " ГРАНДА " НЕ НИ УБЕДИХА ЧЕ ВЪПРЕКИ ОГРОМНИТЕ СИ БЮДЖЕТИ , ПРЕВЪЗХОЖДАТ ИГРОВО КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ОСТАНАЛИТЕ 3 ОТБОРА В " ШЕСТИЦАТА " . И АКО НЕ БЯХА НЯКОЙ ИЗВЕСТНИ " СТРАНИЧНИ ФАКТОРИ " , ЕДВА ЛИ И РАЗЛИКАТА В ТОЧКИТЕ ЩЕШЕ ДА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМА .

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: " ГРАНДОВЕТЕ " СЕ ИЗЛОЖИХА .

Мнениеот kamilata3 » 01 апр 2019 12:00

Пак ли ти изказваш мнение,ти не харесваш толкова Берое ,колкото мразиш ЦСКА.За пореден път доказваш колко жалък човек си.Нямало дузпа за ЦСКА,смешен си в жалките си опити да плюеш по ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: " ГРАНДОВЕТЕ " СЕ ИЗЛОЖИХА .

Мнениеот vayk » 01 апр 2019 12:13

Колко облъчен трябва да си за да твърдиш, че дузпата за ЦСКА е спорна?

Chivas
Мнения: 137
Регистриран на: 15 сеп 2010 12:57
Контакти:

Re: " ГРАНДОВЕТЕ " СЕ ИЗЛОЖИХА .

Мнениеот Chivas » 01 апр 2019 12:25

Той мрази и Берое също.. всъщност е фен на Левски, жал да му е на човек за такъв объркан тип.. Но в интернет ги има всякакви.
Вече ми е само смешен в плитките си опити за "анализи" :D
ЦСКА - На терена и в живота !!!

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Разбрахте ли?

Мнениеот tornadooo » 01 апр 2019 12:38

Сини и червени, разбрахте ли защо никога никой няма да ви уважава? Ако не сте, значи нещо наистина не е наред с вас. Да направим ли един обзор на кръга? Лудогорец завърши наравно с Берое, тихо и мирно, без скандали и претенции. След непрекъснати претенции към съдийството обаче, Левски се добира до точка с дузпа и осакатен противник, а ЦСКА-София получава дузпа в края на мача, с която побеждава. Е какво да очакваме, Л. Пенев няма интервю, в което да говори за отбора си и играта му. Говори се само за съдии. Ми и мен ако са ме закарали в багажник до стадиона и аз ще си правя сметката как ще свиря.

Потребителски аватар
arni
Мнения: 402
Регистриран на: 30 яну 2012 21:18
Контакти:

Re: Разбрахте ли?

Мнениеот arni » 01 апр 2019 12:47

ДВЕСТА процентова дузпа за ЦСКА, какво мрънкаш незнам ;) :) :)

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: " ГРАНДОВЕТЕ " СЕ ИЗЛОЖИХА .

Мнениеот tornadooo » 01 апр 2019 14:32

kamilata3 написа:Пак ли ти изказваш мнение,ти не харесваш толкова Берое ,колкото мразиш ЦСКА.За пореден път доказваш колко жалък човек си.Нямало дузпа за ЦСКА,смешен си в жалките си опити да плюеш по ЦСКА.

Много си е прав човека, ако не са съдиите и постоянното ви циврене към тях заедно със синкавите ви приятелки щяхте към 7-8 място да кретате. Грандове...ама на село.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта