Видео повторения в А група и за Купата

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 10:22

Понеже мен всякакви несправедливости ме изкарват от нерви, независимо в чия полза. Дори и в полза на Черно море да е, пак не ме кефи това да се случва. Смятам, че въвеждането на видео повторенията е супер необходимо, за да се спре с вредните и нагли практики в България! Честно казано, на мен български футбол вече не ми се гледа и основна причина са съдийските решения ...дисциплинарните също, абе и формирания на висши лиги и т.н. ама както и да е ...съдийските простотии са почти всеки мач и то се натрупва и зачестяват напоследък и това супер ме дразни!

В тоя ред на мисли, въвеждането на видео повторенията е абсолютно задължително, необходимо и лесно да се направи на всичкото отгоре, за да спрат най-накрая недовижданията и недочуванията!!!

Смятам, че е лесно ..защото така или иначе вече всички мачове се излъчват по тв! А зад вратите има едни помощници дето никаква работа не вършат в момента, така че смятам ще им е по-удобно да си гледат мача в някоя стаичка и да бъдат поне с малко полезни като се решава при един гол има ли засада или няма. Има ли дузпа или няма. Не мисля, че ще отнеме и много време ...просто ще се направи договорка с телевизията веднага да се излъчват повторенията, за да не се бавят мачовете. А пък и съдиите си имат безжична връзка в ушите, така че не виждам никакви проблеми да се въведе това нещо и смятам, че феърплея в България ще се вдигне с няколко нива!!

За купата също смятам, че поне на ниво полуфинали и финали трябва да има видео повторения ..първо, защото се излъчват тия мачове по ТВ, а пък и вече се определя кой ще спечели самата купа. За по-ранна фаза не знам, понеже може би няма да се излъчват всички мачове. Ама смятам, че видео повторенията ще свършат по-добра работа отколкото някакви чуждестранни рефери и едно друго.

Така че айде моля стига с оправданията вече в тая смешна и измислена държава и да почнат да се вземат някакви решения!!! Щото такива има навсякъде, но все се измислят оправдания, защото няма волята за промяна!!! Ще се радвам повече хора да подкрепят инициативата ми и да се раздуха въпроса с видеоповторенията, щото е крайно необходимо!!! Ако ще чакаме на БФС и на съдиите да ни гарантират феърплея, няма да дочакаме скоро и така!!!

Дано и феновете на по-популярните отбори са ЗА, че може би тях най-много ще ги засегне! Ама все пак смятам, че е необходимо и най-добре за всички :idea:
Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот Warped » 26 апр 2018 10:33

Още едни грешни пари за система, която доказано работи зле. В условията на А група ще е пълно фиаско
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 10:39

Викаш системата с безпристрастните съдии по-добре работи?

Щото от това дето видях ...на Ботев Пд им вдигнаха несъществуваща засада при гола, а след това не им дадоха и дузпа.
Вчера припознатия ЦСКА вкараха редовен гол за 1:2, който не зачетоха и след това стана 2:1 за Левски.

Интересното е, че финала можеше да е Ботев Пд - ЦСКА при нормално съдийство, а сега е Славия - Левски.

Или викаш така системата добре работи като се избира предварително кой трябва да продължи?! :lol:

Доказано зле системата работи в момента! Видео повторенията са малко дразнещи, защото не сме свикнали с тях и има малко забавяне. Обаче в БГ дето всеки мач има супер много неадекватни съдийски решения, въвеждането е повече от задължително! Поне според мен де, понеже ужасно ме дразнят несправедливите решения!

И не става въпрос в чия полза и чий ущърб са решенията ..горните примери просто са най-актуални. Става въпрос да се вземат някакви мерки за прекратяване на порочните практики към момента :!:
Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот loko1 » 26 апр 2018 10:40

Феновете сме за, ама схемаджиите не, а те управляват БФС футбола.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот loko1 » 26 апр 2018 10:41

Warped написа:Още едни грешни пари за система, която доказано работи зле. В условията на А група ще е пълно фиаско


Защо ще е фиаско?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот brossy » 26 апр 2018 10:54

ogrizko написа:Викаш системата с безпристрастните съдии по-добре работи?

Щото от това дето видях ...на Ботев Пд им вдигнаха несъществуваща засада при гола, а след това не им дадоха и дузпа.
Вчера припознатия ЦСКА вкараха редовен гол за 1:2, който не зачетоха и след това стана 2:1 за Левски.

Интересното е, че финала можеше да е Ботев Пд - ЦСКА при нормално съдийство, а сега е Славия - Левски.

Или викаш така системата добре работи като се избира предварително кой трябва да продължи?! :lol:

Доказано зле системата работи в момента! Видео повторенията са малко дразнещи, защото не сме свикнали с тях и има малко забавяне. Обаче в БГ дето всеки мач има супер много неадекватни съдийски решения, въвеждането е повече от задължително! Поне според мен де, понеже ужасно ме дразнят несправедливите решения!

И не става въпрос в чия полза и чий ущърб са решенията ..горните примери просто са най-актуални. Става въпрос да се вземат някакви мерки за прекратяване на порочните практики към момента :!:


А ЦСКА - София и Лудогорец (купата) , как щеше да завърши с видео наблюдение?

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот THE_ALIEN » 26 апр 2018 11:00

ЗА използване на системата за видео повторения съм, но дори и да се въведе, което силно ме съмнява /наскоро един от факторите на БФС спомена, че това биха били хвърлени напразно пари или нещо от този сорт/, ще намерят цаката и на нея, в смисъл, че системата за видео повторения ще се използва когато е "необходимо" т.е. отърва на съдиите или някого си там :lol: !

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 11:06

brossy написа:А ЦСКА - София и Лудогорец (купата) , как щеше да завърши с видео наблюдение?

Не знам, не ми е цел да помня всеки мач и затова дадох най-актуалните примери ..не е това смисъла на темата да ровя всеки един мач от началото на сезона как е трябвало да свърши.

Идеята е, че трябва нещата да се променят и да се решават на терена :!: А не след почти всеки мач да изглежда сякаш някъде другаде се вземат решенията и съдиите изпълняват поръчки! Прекалено много фрапантни грешки във всеки един мач! Това трябва да спре според мен :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 11:13

THE_ALIEN написа:ЗА използване на системата за видео повторения съм, но дори и да се въведе, което силно ме съмнява /наскоро един от факторите на БФС спомена, че това биха били хвърлени напразно пари или нещо от този сорт/, ще намерят цаката и на нея, в смисъл, че системата за видео повторения ще се използва когато е "необходимо" т.е. отърва на съдиите или някого си там :lol: !

Да, и мен силно ме съмнява да се въведе от само себе си. Затова се опитвам сега да раздухам нещата и да се съберат повече хора, които да подкрепят идеята и един вид ние да изискаме видео повторенията да се случат! А не да чакаме БФС и съдийските комисии да се самосезират, което няма да стане!

И какви точно пари на вятъра ще бъдат хвърлени?! На мен ми писна да гледам статици зад вратите дето никаква полза няма от тях ...тия същите ще се сложат да гледат повторения, така че няма да се плаща повече! Мачовете се предават по ТВ всичките!!!

Това, че някой си говори наизуст някакви неща, не превръща твърденията във факти! Просто явно на хората там "горе" не им отърва нещата да се решават изцяло на терена! Така че нека да въведат повторенията, а пък да видим как ще й намерят цаката. Тогава като я намерят, ще мисля как да намеря цаката на цаката и да ги надцакам ...важното е да се почне отнякъде в правилната посока. Щото нищо не се прави! Бахти умрялата държава :evil: :evil:

Всички толкова са свикнали с простотиите около себе си, че дори не искат да им се противопоставят вече... :shock:
Изображение

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Видео повторения в А група и за Купата

Мнениеот brossy » 26 апр 2018 11:14

ogrizko написа:
brossy написа:А ЦСКА - София и Лудогорец (купата) , как щеше да завърши с видео наблюдение?

Не знам, не ми е цел да помня всеки мач и затова дадох най-актуалните примери ..не е това смисъла на темата да ровя всеки един мач от началото на сезона как е трябвало да свърши.

Идеята е, че трябва нещата да се променят и да се решават на терена :!: А не след почти всеки мач да изглежда сякаш някъде другаде се вземат решенията и съдиите изпълняват поръчки! Прекалено много фрапантни грешки във всеки един мач! Това трябва да спре според мен :roll:


Трябва да има видео повторения,поне няма да има поръчкови съдии


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта