Ситуацията около Ивайло Петев?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот защо » 28 мар 2018 21:57

eelche написа:Петев е глупак, сигурно се е ядосал,че не е включен в схемата и се е разприказвал. Ако съм треньор и очевадно има съмнения за симулативна игра, просто ще извадя въпросните от групите за мачовете и ще доиграем сезона,а после просто ще напусна.


Той така направи, извади ги, шефовете пък ги върнаха и като стана ясно, че те не щат да работят с Петев, хората направиха единственото възможно - махнаха Петев. Петев не може да намери общ език с футболистите си, навсякъде това му е проблемът. Трябва да си сигурен в подкрепата си, за да заемаш такава позиция. Някога, 84-та година, футболистите на ЦСКА се опитаха да бойкотират Симолията. Бяха свикнали с треньори като Паро, който беше няколко години по-голям от тях и се опитваше да подхожда приятелски, а Манолов си беше диктатор, даже и на бой налиташе. Та той ги беше строил в една редица, хората военни, казал: "Който не иска да играе, крачка напред!" Разбира се, никой не си признал. Тогава той заявил: "Щом искате, ако утре не биете, значи не можете! Титуляри ще са Велинов, Безински, Динко Димитров.... Ако не биете, тия 11 повече не идвайте тука. Ще пусна доклад, че ви откомандировам, бай Добри да мисли какво да први с вас. Стоите си вкъщи и чакате военните да ви кажат какво да правите и къде да ходите!" И ЦСКА почнаха да бият. Ако не можеш да държиш такъв тон, подхождаш човешки. А Петев е нито еднито, нито другото. Ако Симолията беше в неговата ситуация, щеше да влезе в съблекалнята с тояга, ако беше Пенев, щеше да говори с всеки поотделно, затова са големи.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот favaca8888 » 28 мар 2018 22:17

Captain Stottlemeyer написа:Ситуацията около Ивайло Петев е такава, че дали камъкът ще удари гърнето, или гърнето - камъка, все е лошо за гърнето. ;)
П.П. Да си беше седял в България - тук ще го съблекат, или в най-лошия (или в най-добрия - зависи от неговата гледна точка) случай ще го опънат!... 8-)


Я го гледай кептъна къв дърт ******** се извъди
:lol:
По темата Петев и като футболист и като треньор за нищо не става...
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот doktora25 » 28 мар 2018 22:40

Петев за мен е съмнителен треньор, но ми е направило впечатление, че някой и половин дума да подхвърли за корупция на 90% е прав. Стига с това или дай доказателства, или не се обаждай. Именно заради подобно мислене сме на това положение в страната. Затова по казуса съм на страната на Петев и той има нужда да бъде подкрепен.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот dhk222 » 28 мар 2018 22:48

Сега вече ще му съблекат не само тениската на Петев

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот Pragmatichen » 28 мар 2018 23:06

love_hurtz написа:Аз виждам явно, че не са уговорени ! Всичко е точно и супер ! Той да докаже, че това което говори е вярно, не да ми говори празни приказки.

Прегледай внимателно мачовете от края на ноември, после чак до февруари, има няколко 2:3, 3:2 и т.н., то са обръщалки, свят да ти се завие, единият мач даже беше 0:1, на почивката 2:1 и после второто пол. 2:3...
Абсолютно е прав Петев да си търси правата и достойнството.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот Вълчан » 29 мар 2018 18:14

Петев направи ненужни заключения не където трябва.И понеже ще го осъдят нека след това ги наклепа още повече.Мисля че не може за едно и също нещо да те съдят 2 пъти.Тои е Българин и аз специално винаги ще застана зад него.Не може някакви мангали със недоказан произход да се правят на голямата работа.Еми такива са ...уреждат мачове и си правят залози във смотаното им първенство-

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот sandi74 » 30 мар 2018 07:12

Петев в никакъв случай не трябва да бъде съблечен в Кипър защото гледката ще бъде потресаващо и пошло грозна :idea: :!: Да го гонят тоя некадърник и да го съдят до дупка.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот Alex » 30 мар 2018 13:22

Прав е Петев, но е много страхлив и си му личи... Даже исега цялото му поведение пак е такова, мълчание, искаме споразумение... То ясно, че има дело и не трябва да говори, но някак си, излъчва неувереност... Веднъж не излезе и не каза две кратки и ясни изречения, нека да не са с обвинения, просто да каже ,че си държи на думите и че феновете също знаят какво се случва...

Мангалите щом скочиха така като опарени, явно е, че са много виновни, чак щели да съдят български медии, защото публикували интервю... айде де... Петев вместо да направи ебаси скандала мълчи виновно... А и той има договор за още сезон, да ги съди той за неустойка... Но както казах поведението му е много зле и или е виновен (което ме съмнява), или просто му липсват качества да спечели по убедителен начин тая битка... Представете си едно интервю в национална кипърска медия в ефир, където да говори само за факти и да използва думи като "това породи съмнение в мен" без директни обвинения...

И срамна работа е как българсктие медии не разкостиха кипърците... ама то нашите ку.рви и на домуса правиха свир.ки, когато щеше да ги уволнява за непатритичен коментар и въобще, които и да се гаври с тях, те все му се кефят... та сега и кипърските цигани го правят...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот 1982 » 30 мар 2018 21:55

dhk222 написа:Сега вече ще му съблекат не само тениската на Петев


Сега ще му "съблекат" и джоба. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ситуацията около Ивайло Петев?

Мнениеот Вълчан » 31 мар 2018 19:24

Боли го фара Петев за тези пари.Тои е млад ще ги избие....Ама пък ако нещо се докаже за манипулация или уговорка не ми се мисли какво ще им се случи на тези малки космати дребни недъгави кипърци.Долни и мръсни хора.Минал Гърка..хвърлил си семето някъде там и излязъл кипърец.Петев трябва да се подкрепя докраи от нас.Къде е бил треньор и защо няма никакво значение.Утре ще отиде някои друг и него ли така ще плюят и заплашват.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта