За корупцията в родния футбол.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот galina4 » 12 фев 2018 18:33

ludiafan написа:
bsz1916 написа:Ангел Солаков не само присъства на мача , а прави опит и да разпореди как той да завърши . Началника на отбора Бончо Мержанов и треньора Анастас Ковачев са изхвърлени завинаги от физкултурното движение защото му заявяват , че те не могат да кажат на момчетата че трябва да загубят - ако може нека той лично им го каже . Това е може би единствения мач в историята на футбола , когато съдията след като е признал гол докато 2 ма футболисти събарят вратаря и го държат на земята докато 3 - ти изравнява резултата , скача да се радва заедно с футболистите на единия отбор . Именно тая негова неприкрита реакция предизвика такова напрежение на трибуните . Тогава Берое беше наказан от федерацията с лишаване от домакинство , но минути преди следващия мач в Русе , наказанието е променено на изваждане от А група по нареждане лично на члена на политбюро на ЦК на БКП Борис Велчев и бе съобщено на стадиона докато 2 - та отбора загряваха . Спомням си че тогава привържениците на Дунав изразиха " любовта " си към отбора на " НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ " като скандираха " БЕРОЕ " , а после това се повтори и на доста други стадиони при гостуване на този отбор . Дори мисля че имаше и наказан отбор за това . Аз съм присъствал и на един баскетболен мач между 2 столични отбора , игран наскоро след изваждането на Берое ( доколкото си спомням в вала " Триадица " ) , на който привържениците на съперника на ЛЕВСКИ - СПАРТАК , вместо името на своя отбор , скандираха БЕРОЕ .

Това го зная . Аз съм от това поколение, което беше свидетел на тогавашните събития, но ми е много интересен модела на поведение на дамата, чиито пост съм цитирал . Явно така се създават митовете . Измисля се някоя лъжа, повтаря се няколко пъти, става истина и се създава мит !


Явно тук сте се събрали все хора от онова поколение, все знаещи и лично осведомени от "първа ръка".
За да не спорим излишно бих предложил и на двамата многознайковци да се обърнат към БТ за да прегледат записа на мача в Стара Загора. Той се предаваше тогава по телевизията и тези които не присъствуваха на стадиона са го гледали.
Лъжа номер 1: Ангел Солаков бил разпоредил как да завърши мача. Пълна глупост. Ангел Солаков присътваше на мача само с личната си охрана Боян Радев и личния си шофьор, който не беше на трибуната. Защо не се допитате до Боян Радев, бе другарчета, ами разпространявате рогати лъжи безнаказано в сайта?
Лъжа номер 2: двама футболисти на Левски-Спартак били съборили вратаря Кръстев на земята, докато трети изравнявал резултата. Поне да бяхте споменали имената на тези футболисти, бе другари очевидци! Сашо Костов отиде да изпълнява ъгловия удар когато към него полетяха лимонадените бутилки от развилнялата се зааралийска публика. Костов взе една бутилка от земята, показа я на съдията и демонстративно я хвърли на пистата, от което публиката побесня още повече. Ъгловият удар беше стандартно заучено положение, което сините прилагаха често. Топката беше вдигната високо към задната греда, Кръстев скочи и се размина с нея като беше блоцкиран от бека Атанасов (същият който контузи Гунди в 24 минута) ,а на втората греда скочи Д. Жечев, който я вкара с глава. Никакъв плонж не е имал и никакво затискане от двама сини футболисти. Това сте го чели в един седмичен жълт вестник, където едно младо журналистче се опитва да пресъздава неща от миналото, без да ги знае напълно.
Лъжа номер 3: защо не посочите на кой стадиони след изваждането на Берое се е скандирало името му?
Лъжа номер 4: Берое бил изваден от "А" група лично по нареждане на Борис Велчев. Покойният Иван Славков-Батето разказа преди години на режисъора Рихар Езра истината за изваждането на беройци, и че то е била лично разпоредено от Тодор Живков, който по това време е бил в Нареченски бани и освен че там са ходил на крака почти цялата старозагорска партийна гилдия за да се покаят, лично и Добри Джуров му се е обаждал за да го умилостиви. Нещо повече - нещата с изваждането на Берое са били протакани няколко дни и когато в София отново Добри Джуров се е опитал лично да смекчи гнева на бай Тошо, последният му е отвърнал троснато: ".. Не може така Добре! Вчера биха наш министър, а утре ще посегнат на член на политбюро.." Това е казал дословно Иван Славков на Рихард Езра и предполагам че Батето като зет на бай Тошо би следвало да знае повече отколкото аз или разните тук "очевидци".
И така уважаеми бивши червени другарчета. Научете се да лъжете по-малко, а не като оня хубавец Киро Варненеца (Сталинеца), който изкара "Спартак" Варна за ведомствен отбор на МВР
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот bsz1916 » 12 фев 2018 20:24

До : galina 4 : Госпожо , Няма да повтарям безуспешните опити на колегата от Варна да Ви отворя очите защото виждам че това е невъзможно . За тези които искат да научат нещо повече за този мач , препоръчвам да прочетат материала : " от скрина " : " Изхвърлят Берое от " А " група след кървав мач с Левски " публикуван в SPFRTAL на 19 декември 2012 год . Там пише кои точно 2 - ма футболисти събарят и държат вратаря на Берое Тодор Кръстев и кой през това време изравнява резултата . Пише и за провокациите на Сашо Костов довели до реакцията на публиката . Упоменат е и членът на Политбюро и секретар на ЦК на БКП Борис Велчев разпоредил изваждането на Берое , пише и за мача в Русе и още доста неща , макар и не всички . Пише и за треньора Анастас Ковачев с когото властта намира повод да се разправи , не само защото не дава мача на отбора на " НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ " ами и защото синът му е емигрирал в САЩ . Дори се намеква че този мач и следващите опити на Ангел Солаков да се меси брутално във футбола в полза на отбора на МВР , му изяждат главата и той е изхвърлен през следващата 1971 год . И най - важното - дава се отговор и на въпроса - кои точно тук са с КОМУНИСТИЧЕСКА ЧЕРВЕНА закваска и си мечтаят за онези времена .
Последна промяна от bsz1916 на 12 фев 2018 20:51, променено общо 1 път.

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот ludiafan » 12 фев 2018 20:29

Галя, не знам от къде си взела тия цитати, но ще ти кажа нещо като човек, живял тогава . По това време бе немислимо да удариш един обикновен фатмак от милицията, да не говорим за министъра на вътрешните работи . Ама то май цялата тая работа е като приказките на Женския пазар . Една стрина каза...Гледах мача по телевизията и мога само да коментирам това, което видях и което помня . Помня че мачът бе прекратен, без да се казват причините за това . А причината беше скандалното съдийство и явния стремеж на съдийската бригада да не допусне загуба на Левски . Това са фактите. Всичко останало е за Женския пазар .
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот PFC Litex » 12 фев 2018 20:41

В българския футбол няма корупция.
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 фев 2018 20:50

PFC Litex написа:В българския футбол няма корупция.

Напълно вярно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот galina4 » 12 фев 2018 21:22

ludiafan написа:Галя, не знам от къде си взела тия цитати, но ще ти кажа нещо като човек, живял тогава . По това време бе немислимо да удариш един обикновен фатмак от милицията, да не говорим за министъра на вътрешните работи . Ама то май цялата тая работа е като приказките на Женския пазар . Една стрина каза...Гледах мача по телевизията и мога само да коментирам това, което видях и което помня . Помня че мачът бе прекратен, без да се казват причините за това . А причината беше скандалното съдийство и явния стремеж на съдийската бригада да не допусне загуба на Левски . Това са фактите. Всичко останало е за Женския пазар .


Господине!

Предполагам че съм малко по-възрастна от Вас и най-малкото Вие може да ми говорите неща, които съм гледала по телевизията. Говоря специално за мача. Добромир Жечев вкара гола в последната минута. Мача не беше прекратен, а телевизионното предаване, защото както се разбра по-късно някой от публиката бил прерязал кабелите свързваща стадиона със стационарната предвателна кола на телевизията.
И бъдете така добър и оставете андрешковските си остроумия от рода за Женския пазар, защото не биха Ви отивали. Предполагам, че претендирате за известна интелигентност.
Вие сам намествате нещата в правилната посока, след като сам казвате, че по онова време никой да посегне дори на един мильо или ушав както ги наричахме в София. Какво остава да се посяга на министър на вътрешните работи. Затова и реакцията на бай Тошо е била такава тоест той е взел политическо решние. Такова взе и по-късно след погребението на Аспарухов и Котков когато изрита генерал Ангел Солаков от министерския пост.
Аз съм родена и израсла в семейството на бивш футболист от стария Левски. Говоря за времето преди обединението със Спартак през 1969 година. В дома ни са идвали не само футболисти на Левски а и такива на тогавашното ЦДНА/ЦСКА като чичо Манол (Манол Манолов-Симолията), като Янев (Палакмана), който беше нещо като роднина на майчиния род от Пловдив, като чичо Киро (Кирил Ракаров). Редовен гост ни бяха славистите Ларгов (Лари), Панагонов (Пентагонов). Иначе бях приятелка с Марта и познавах отблизо семейство Соколов като особено ме дразнеха бъзикните на шантавия и брат Жоро.
Татко ми ходеше и аз с него често в градинката на ъгъла на "Раковски" и "Гурко" срещу БИАД където се събираха заклетите запалянковци от левскарската аристокрация като Рихард Езра, или чичо Косьо (нар. Артист Константин Кисимов), който винаги носеше по връзка гевречета, които раздаваше на нас по-младите. Понякога се мяркаше и Калоянчев (Калата) и веднъж съм виждала там и Парцалев.
Всеки има право на избор и мнение, но да се пускат рогати лъжи и да се парвят опити да се пренаписват минали събития или история е направо наглост. Това го правят обикновено хора, симпатизиращи на определен отбор, който вече не съществува, а всички останали са просто антилевскари.

Да обръщам внимание на горепишещия BSZ1916 не си струва, защото той само цитира публикации от жълтите новини писани от хора, които разчитат на късопаметни читатели. Най-често такива "спомени" се цитират в жълтия седмичник УИКЕНД. Не е необходимо да се цитира бившият треньор Атанас Ковачев, защото той лъже на поразия. Ако са му имали зъб заради "емигриралия" му в САЩ син, то аз бих отговорила, че ако това е била причината, той едва ли би достигнал до поста треньор в ония времена. И Атанас Ковачев дори "бил намеквал"..... е хайде де! И аз намеквам, че същия този Ковачев е бил доносник на зааралийския отдел на Държавна сигурност, ама като не са му изкарали досието на бял свят, си оставам само с намеците.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот КироВарна » 13 фев 2018 08:13

ludiafan написа:
bsz1916 написа:Ангел Солаков не само присъства на мача , а прави опит и да разпореди как той да завърши . Началника на отбора Бончо Мержанов и треньора Анастас Ковачев са изхвърлени завинаги от физкултурното движение защото му заявяват , че те не могат да кажат на момчетата че трябва да загубят - ако може нека той лично им го каже . Това е може би единствения мач в историята на футбола , когато съдията след като е признал гол докато 2 ма футболисти събарят вратаря и го държат на земята докато 3 - ти изравнява резултата , скача да се радва заедно с футболистите на единия отбор . Именно тая негова неприкрита реакция предизвика такова напрежение на трибуните . Тогава Берое беше наказан от федерацията с лишаване от домакинство , но минути преди следващия мач в Русе , наказанието е променено на изваждане от А група по нареждане лично на члена на политбюро на ЦК на БКП Борис Велчев и бе съобщено на стадиона докато 2 - та отбора загряваха . Спомням си че тогава привържениците на Дунав изразиха " любовта " си към отбора на " НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ " като скандираха " БЕРОЕ " , а после това се повтори и на доста други стадиони при гостуване на този отбор . Дори мисля че имаше и наказан отбор за това . Аз съм присъствал и на един баскетболен мач между 2 столични отбора , игран наскоро след изваждането на Берое ( доколкото си спомням в вала " Триадица " ) , на който привържениците на съперника на ЛЕВСКИ - СПАРТАК , вместо името на своя отбор , скандираха БЕРОЕ .

Това го зная . Аз съм от това поколение, което беше свидетел на тогавашните събития, но ми е много интересен модела на поведение на дамата, чиито пост съм цитирал . Явно така се създават митовете . Измисля се някоя лъжа, повтаря се няколко пъти, става истина и се създава мит !

Този модел на поведение се налага, за да бъде забравено, всичко което се случваше по времето на соца!!!Нали иначе привилигерованите тогава отбори, ще трябва да признаят, че спечелените през този период титли и купи са позорни!!!Преглеждайки новините от последните няколко години, неинформираният човек остава с впечатлението, че търговията с влияние, използването на сателити, натискът върху съдии и корупцията ги е измислил Домусчиев!?А всъщност той просто използва, челния опит на армейци и милиционери!!!Преди него това правеше Ганчев, но той сега е добър......защото отборът му е вече софийски!!!А за тях правилата са други и всичко им е позволено!!!Постоянно плачат, защото това е един от начините за въздействие и създаване на напрежение, но всъщност авантите в тяхна полза продължават!!!Всичко си е по старому, само Солаков и Балев ги няма!!!Но не е важно как се казват поръчителите, те се сменят!!!Продажниците също не са важни......и те се сменят!!!Системата е непроменена!!!А след като нещо, пак се опорочи......идват журналистите и започват да убеждават феновете, че всичко е нормално!!!Че така трябва да бъде!!!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот bsz1916 » 13 фев 2018 09:10

Да си призная за пръв път в мен се появи съмнение че в " демокрацията " , която посрещнахме с такъв ентусиазъм има нещо сбъркано , когато в едно телевизионно студио се появиха някакви ветерани на футболен клуб Левски и започнаха да ни обясняват как по времето на социализма този отбор бил мачкан , преследван , ощетяван и т. н . По късно пък бивши комунисти , партийни и комсомолски секретари се пребоядисаха и се изкараха най - големите антикомунисти , русофоби и демократи . Наскоро някои партийни и държавни ръководители ни обясняваха как дядовците им биле убити от комунистите , те биле обявени за " врагове на народа " но забравиха да ни разкажат как са приети за членове на БКП , след като в ония времена ти лепваха клеймо само затова че дядо ти е бил по заможен или образован преди 9 - ти септември 1944 год . Та същото е положението и във футбола . Ако четем някои спортни сайтове излиза че в България най - ощетявани и онеправдани винаги са биле Левски и бившия ЦСКА . Напоследък тая наглост и дебелоочие обаче бледнеят пред тези на един НОВ ОТБОР , който дори щял да съди УЕФА заради отказа на централата " ДА НАПРАВИ ИЗКЛЮЧЕНИЕ " от 3 - годишното правило за недопускане на нови отбори в ЕКТ .

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот galina4 » 13 фев 2018 11:48

bsz1916 написа:Да си призная за пръв път в мен се появи съмнение че в " демокрацията " , която посрещнахме с такъв ентусиазъм има нещо сбъркано , когато в едно телевизионно студио се появиха някакви ветерани на футболен клуб Левски и започнаха да ни обясняват как по времето на социализма този отбор бил мачкан , преследван , ощетяван и т. н . По късно пък бивши комунисти , партийни и комсомолски секретари се пребоядисаха и се изкараха най - големите антикомунисти , русофоби и демократи . Наскоро някои партийни и държавни ръководители ни обясняваха как дядовците им биле убити от комунистите , те биле обявени за " врагове на народа " но забравиха да ни разкажат как са приети за членове на БКП , след като в ония времена ти лепваха клеймо само затова че дядо ти е бил по заможен или образован преди 9 - ти септември 1944 год . Та същото е положението и във футбола . Ако четем някои спортни сайтове излиза че в България най - ощетявани и онеправдани винаги са биле Левски и бившия ЦСКА . Напоследък тая наглост и дебелоочие обаче бледнеят пред тези на един НОВ ОТБОР , който дори щял да съди УЕФА заради отказа на централата " ДА НАПРАВИ ИЗКЛЮЧЕНИЕ " от 3 - годишното правило за недопускане на нови отбори в ЕКТ .


Драги господине!

Като сте седнал да пишете нещо, поиразмислете преди това каква е тезата и и как ще се аргументирате. Моят клуб "Левски" има 2 периода в историята си. Първият е от създаването му през 1914 година до 26.01.1969 година, когато насилствено беше обединен със отбора на МВР "Спартак" София.
Аз никога не съм твърдяла че "Левски-Спартак" не се е бил ползвал с някакви превилегии като ведомствен отбор на МВР. Точно в периода след 1969 година синьо-белия клуб получи почти същите превилегии като другия силен ведомствен отбор ЦСКА. Известни превилегии тогава имаха и славистите, които бяха под шапката на ГУСВ, отбора на пловдивския "Тракия" (бивш "Ботев") както и "Черно море".
Спора тук изникна във връзка с мача между "Берое" Стара Загора и "Левски-Спартак", когато на стадиона станаха скандални неща и погрешно министъра на вътрешните работи генерал Солаков беше атакуван с бутилки и му счупиха очилата. И факта, че решението за изхвърлянето на старозагорци от "А" група беше взето лично от Тодор Живков и беше чисто политическо решение. С това решение се наказа не толкова отбора, колкото публиката в Стара Загора, защото си беше позволила да вдига ръка срещу представител на комунистическата власт тогава. Нещо, което бай Тошо не можеше да позволи никому. Малко по-късно се видя как той изрита от поста му генерал Солаков заради едно погребение. Много се е писало за прочутото заседание на политбюро по онова време и за обвиенията на бай Тошо към Солаков. Подобно е положението с уж могъщия Борис Велчев, когото бай Тошо също изхвръли безцеремонно от политбюро. А Ангел Солаков и Борис Велчев са сочени винаги като едва ли не най-върлите леваскари, които подтискали тогавашното ЦСКА и фурбола в България.
Най-интересното е, че другите 2 знакови фигури и отявлени привърженици на армейците като Милко Балев и армейският генерал Добри Джуров си останаха на постовете до падането на бай Тошо. Така че не "върлите левскари-комуняги" а върлите "цесекари-комуняги." диктуваха нещата във футбола у нас. Не говоря за останалите другари от окръжно и местно ниво из цялата страна, които в повечето случаи симпатизираха на столичните армейци.
Колкото до това кой диктува днес във футбола, мога да кажа, че това са бившите деца и внуци на бившата комунистеческа номенклатура. Излишно е да споменавам откъде се пръкнаха такива спортни капацитети като Кирил Домузчиев, Гриша Ганчев, Красен Кралев. Александър Томов, Спас Русев и т. н. Не съ връщам и към мутренските времена на братя Илиеви, Маджо и други хубавци.
За мен моят "Левски" е този до 1969 година, а сега гледам внимателно отстрани как вървят нещата в клуба и цялото боричкане за власт в него. Едиствената ми утеха е, че клуба съществува още и то най-вече заради вярната си публика, която не допусна клуба да фалира и да изчезне от футболната карта на България, така както стана с бившето ЦСКА.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: За корупцията в родния футбол.

Мнениеот galina4 » 13 фев 2018 12:00

КироВарна написа:
ludiafan написа:
bsz1916 написа:Ангел Солаков не само присъства на мача , а прави опит и да разпореди как той да завърши . Началника на отбора Бончо Мержанов и треньора Анастас Ковачев са изхвърлени завинаги от физкултурното движение защото му заявяват , че те не могат да кажат на момчетата че трябва да загубят - ако може нека той лично им го каже . Това е може би единствения мач в историята на футбола , когато съдията след като е признал гол докато 2 ма футболисти събарят вратаря и го държат на земята докато 3 - ти изравнява резултата , скача да се радва заедно с футболистите на единия отбор . Именно тая негова неприкрита реакция предизвика такова напрежение на трибуните . Тогава Берое беше наказан от федерацията с лишаване от домакинство , но минути преди следващия мач в Русе , наказанието е променено на изваждане от А група по нареждане лично на члена на политбюро на ЦК на БКП Борис Велчев и бе съобщено на стадиона докато 2 - та отбора загряваха . Спомням си че тогава привържениците на Дунав изразиха " любовта " си към отбора на " НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ " като скандираха " БЕРОЕ " , а после това се повтори и на доста други стадиони при гостуване на този отбор . Дори мисля че имаше и наказан отбор за това . Аз съм присъствал и на един баскетболен мач между 2 столични отбора , игран наскоро след изваждането на Берое ( доколкото си спомням в вала " Триадица " ) , на който привържениците на съперника на ЛЕВСКИ - СПАРТАК , вместо името на своя отбор , скандираха БЕРОЕ .

Това го зная . Аз съм от това поколение, което беше свидетел на тогавашните събития, но ми е много интересен модела на поведение на дамата, чиито пост съм цитирал . Явно така се създават митовете . Измисля се някоя лъжа, повтаря се няколко пъти, става истина и се създава мит !

Този модел на поведение се налага, за да бъде забравено, всичко което се случваше по времето на соца!!!Нали иначе привилигерованите тогава отбори, ще трябва да признаят, че спечелените през този период титли и купи са позорни!!!Преглеждайки новините от последните няколко години, неинформираният човек остава с впечатлението, че търговията с влияние, използването на сателити, натискът върху съдии и корупцията ги е измислил Домусчиев!?А всъщност той просто използва, челния опит на армейци и милиционери!!!Преди него това правеше Ганчев, но той сега е добър......защото отборът му е вече софийски!!!А за тях правилата са други и всичко им е позволено!!!Постоянно плачат, защото това е един от начините за въздействие и създаване на напрежение, но всъщност авантите в тяхна полза продължават!!!Всичко си е по старому, само Солаков и Балев ги няма!!!Но не е важно как се казват поръчителите, те се сменят!!!Продажниците също не са важни......и те се сменят!!!Системата е непроменена!!!А след като нещо, пак се опорочи......идват журналистите и започват да убеждават феновете, че всичко е нормално!!!Че така трябва да бъде!!!


Този път коментара Ви е доста умерен и написаното в общи линии отговаря на действителноста! И съм напълно съгласна, че медиите и специално днешните журналистчета, които са повече поклонници на финикийските значи, отколкопто на истината допринасят за мухъла и застоя на футболното блато у нас!
Апела ми не само към Вас, но и към всички пишещи тук е, когато пишете за отминали събития, останали в историята, да не ги пренаписвате, а просто си опреснете спомените и се обърнете към фактите! Затова аз коментирам не само тук, но и в Блиц. бг.
И затова реагирах така остро на Вашия коментар и думите ви за "плебеите от Спартак", които имали чинове в МВР! Нещо което не отговаря на истината. Зет ми е варненец от старе род, пострадали от национализацията през 1947 година, а неговия баща е бил член на управата в тогавашния "Левски" Варна преди да се обединят и станат "Спартак".
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта