Как ви се струва ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
igor tomasic
Мнения: 369
Регистриран на: 17 яну 2009 15:26
Skype: n_tachev
Контакти:

Как ви се струва ?

Мнениеот igor tomasic » 06 авг 2009 22:58

Как ви се струва ... ? Правилно ли беше феновете на Ч.Море да освиркват Станислав.Лично мое мнение е ,че това е изключително глупава постъпка. 1.Литекс и Ч.Море не са вечни съперници ! 2.Манолев е млад футболист ,на който му трябва подкрепа , за да продължи да се развива !3.Момчета като Манолев , Ивелин Попов , Валеви Домовчийски и ако мога да си позволя да напомня за един МИЛАН КОПРИВАРОВ са бъдещето на националния ни отбор!Естествено с подкрепата на вече израстналите Стенли , Бербатов и Марто !
И k0гат0 падаш АЗ паk ще пея за ТЕБ !

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот lisynger » 06 авг 2009 23:01

Наистина бе тъпо от тяхна страна и ми стана много гадно като го изгониха с пресилен картон :( Сьдията бе на наша страна жалко че морето не се вьзползва :(
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

7_!_2
Мнения: 131
Регистриран на: 06 авг 2009 01:11
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот 7_!_2 » 06 авг 2009 23:08

Какво да правят феновете на Черно море да му плескат ли и да му скандират името... :lol: Тука яко сте изпърдели кучаните. :roll:

Потребителски аватар
PetarBG
Мнения: 180
Регистриран на: 05 юли 2008 09:27
Skype: petruxa72bg
Местоположение: София
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот PetarBG » 06 авг 2009 23:08

Тъпо наистина с нищо не е заслужил това унижение.

Потребителски аватар
igor tomasic
Мнения: 369
Регистриран на: 17 яну 2009 15:26
Skype: n_tachev
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот igor tomasic » 06 авг 2009 23:10

Дебют за това момче , което аз лично като фен на ЛЕВСКИ много уважавам , сигурно му е било много трудно в този момент , вместо да му ръкопляскат те го плюят ... Какво е виновен ? Че в желанието си да се докаже , се получи така ,че помага на моряците.За това ще играете на село
И k0гат0 падаш АЗ паk ще пея за ТЕБ !

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот Enravota » 06 авг 2009 23:11

Аре аре, всяка една БГ агитка би реагирала така...да ви напомня ли Пеев с Динамо кво му се случи на Герена :) има и други примери :)

7_!_2
Мнения: 131
Регистриран на: 06 авг 2009 01:11
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот 7_!_2 » 06 авг 2009 23:13

igor tomasic написа:Дебют за това момче , което аз лично като фен на ЛЕВСКИ много уважавам , сигурно му е било много трудно в този момент , вместо да му ръкопляскат те го плюят ... Какво е виновен ? Че в желанието си да се докаже , се получи така ,че помага на моряците.За това ще играете на село


На кой пишеш бе пич... :shock: :? Кво викаш да му ръкопляскат на Манолев, даже да го окуражават да им вкара, та да направи мечтан дебют за ПСВ, а за техния любим отбор Черно море, че ще загуби-майната му, важното е Манолев да му тръгне... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

LSS1914
Мнения: 11
Регистриран на: 06 авг 2009 21:16

Re: Как ви се струва ?

Мнениеот LSS1914 » 06 авг 2009 23:14

ПОСЛЕ СИГУРНО СА ГО ЦЕЛУВАЛИ..ИЛИ КАКВО ИСКАШ ДА МУ ПРАВЯТ?А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ЦИТИРАНИТЕ...ЩЕ КАЖА САМО ЕДНО-ЕБАТИ БЪДЕЩЕТО...

Потребителски аватар
greedy
Мнения: 574
Регистриран на: 20 авг 2008 17:42
Контакти:

Re: Как ви се струва ?

Мнениеот greedy » 06 авг 2009 23:16

Наистина беше глупост.

Потребителски аватар
levskarinvt
Мнения: 568
Регистриран на: 28 юли 2009 14:48
Контакти:

Re: Как ви се стува ?

Мнениеот levskarinvt » 06 авг 2009 23:18

7_!_2 написа:
igor tomasic написа:Дебют за това момче , което аз лично като фен на ЛЕВСКИ много уважавам , сигурно му е било много трудно в този момент , вместо да му ръкопляскат те го плюят ... Какво е виновен ? Че в желанието си да се докаже , се получи така ,че помага на моряците.За това ще играете на село


На кой пишеш бе пич... :shock: :? Кво викаш да му ръкопляскат на Манолев, даже да го окуражават да им вкара, та да направи мечтан дебют за ПСВ, а за техния любим отбор Черно море, че ще загуби-майната му, важното е Манолев да му тръгне... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Е дай пък да го освиркваме.Какво им е виновен на Черно море.Да си разтрогне контракта с ПСВ заради Морето ли?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта