Излагацията на Йовов

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот diplomat » 08 дек 2016 20:27

1982 написа:
diplomat написа:щото не ти изнася истината, а тя е - ЦСКА и Левски по нищо не се различават от Лудогорец, като възходите ви винаги са били благодарение на държавата или на някакви комунистическо-свързани мутри и олигарси.


Да, и се счупихте да ни плюете и мразите през годините заради това. А сега се кефите на същото, ама някой друг като ги плюе, сте първи съдници.

diplomat написа:С разликата, че Ботев и Локомотив не съсипаха родния футбол и не са получили дори 1% от престъпната помощ, която Левски и ЦСКА са получавали през цялото си съществуване.


Ми, ето сега Лудогорец съсипва българския футбол, защо не ги мразиш ??! Държавата даже и цяла трибуна им построи, че са много бедни и нямат пари.

diplomat написа:И колко и какви са пловдивските ултраси, за разлика от организираните престъпни групи за наркотрафик, проституция, мутренски изпълнения и прочие, които вилнеят в София под претекст, че са ултра фенове на някой си гранд и това им дава някакво огромно самочувствие или чувство за безнаказаност пред закона...


Никакви не са, ГМУ и ЛХ са първи приятели със СЗ ...... да не ти цитирам и новинарски сводки за задържани фенове на Локо за продажба на дрога.

diplomat написа:Пак ти казвам, щото очевидно тоя момент нарочно го пропускаш, аз подкрепям българския успех в европейските турнири, без значение кой отбор е, защото за нищо не става от нашия футбол иначе.


Ма някой спира ли те да подкрепяш бразилск .... ъъъъ, българския успех ??! Нещо да съм написал срещу това ?!?!

Аз пък не ги подкрепям. И ти ме съдиш за това.

Добре, всеки за себе си предпочиташ. Ама да не се оплакваш от това, че разбиха любимото ти ЦСКА и че повече професионален футбол няма да има в България дори на ниско европейско ниво.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот ralka_levskarka » 08 дек 2016 20:41

Лудогорски фен написа:
ralka_levskarka написа:
Каква поредна футболна драма! Лудогорец продължи в Лига Европа, а Христо Йовов си „позволи“ да вземе доза от вниманието. Според по-чувствителните Бижутера е сложил лъжичка катран в кацата с медец.

Сайтовете започнаха да вадят част от думите на бившия национал, които трябваше да бъдат изтълкувани като жестока обида срещу Лудогорец, който наистина постигна нещо значимо. На практика Йовов поддържаше своята теория, че ПСЖ е по-добрият от двата отбора. Ако някой се съмнява в това, значи има сериозен проблем и е необходимо да се обърне към съответния специалист.

Думите на Христо бяха преиначени и това е безспорен факт. Чул някъде от Париж, за какво става дума, се изказа и Ангел Петричев. Един от стълбовете в проекта Лудогорец обиди Йовов на личностна основа. Началникът беше цитиран така по адрес на бившия футболист: "Аз съм човек с две висши образования и не бих коментирал изявите на човек със съмнително образование. Според мен, той сигурно не може и да си напише името правилно".


От изказването на Петричев лъха сериозно раздразнение и изпускане на нервите, а би трябвало да се наслаждава на триумфа, който неговият отбор постигна в Париж. Уважение към футболните достойнства на Лудогорец. Поздравления за бразилската групичка от Разград, която играе с великолепно самочувствие в Шампионската лига. Това обаче няма нищо общо с другото. Никой не бива да съди другия за личното му мнение. В случая Йовов не е излъгал. ПСЖ е по-силен от Лудогорец. Така е, така и ще бъде, защото французите са може би най-богатият клуб в света. Тяхната цел е Шампионската лига, а нищо чудно скоро да бъдат в топ 4 на турнира, ако имат шанс при жребия и в мачовете си. Ако не целят гредите, а вратата...

Кой е Христо Йовов, че да седи така наперено пред камерите? Бижутера е легенда на Левски. Няма как да е различно, защото има 304 мача със синята фланелка и 87 попадения в тях. 50 от тези мачове са в европейските турнири, а седем пъти е поразявал целта във въпросните срещи. Единият му гол е в златния фонд на Левски и му донесе прозвището Бижутера. Ицо игра с Левски в Шампионската лига и на четвъртфинал в Лига Европа. Дебютира за „сините“ през 1994 година, когато...

През 1994 Ангел Петричев е на около 20 и симпатизира на любимия си ЦСКА. Когато Йовов е играл за първи път като професионалист, футболният мозък на Лудогорец Марселиньо е бил на 10 години и едва ли е подозирал, че ще бъде диригентът на проекта Лудогорец. Показваме тази гледна точка, защото е тъпо да се прави от мухата слон. Глупаво е Ангел Петричев, който заслужава уважение за къртовската работа, която върши в Разград, да се хваща на кукичката с хляб. Сигурен съм, че не е гледал гостуването на Йовов в БТВ Екшън. Ако го е гледал, значи наистина не е успял да се наслади на достойното реми в Париж, а такива мигове трябва да се изживяват, иначе няма никакъв смисъл да се бориш за тях. Убеден съм, че става дума за преразказ по картинка, в който е имало много елементи на разсъждение.

Едно от основните обвинения към Христо Йовов след прословутото му гостуване беше, че е дал прогноза в полза на ПСЖ. Всеки може да сбърка, нали за това футболът е толкова интересен. Спомням си едно интервю на Кешеру по Дарик радио след мача с Базел в София. Думите на румънеца бяха следните: "Това е предимство за нас, защото завършихме 0:0. Оставаме пред Базел, а това беше целта ни тази вечер. Искахме да спечелим, но след като не успяхме, това е по-добрият вариант. Може да се каже, че и Лудогорец, и Базел ще загубят последните си мачове“. Дори голмайсторът на българския шампион си е помислил, че тимът му може да падне в Париж, което изобщо нямаше да е фатално. Лудогорец и този път успя да изненада специалистите и стигна до равен.

Бижутера подразнил /част от аудиторията/ и с леко отегчения си вид. Играл е много големи мачове и може просто да приема нещата по-реално от останалите хора. Въпрос е и на гледна точка. Вече споменахме, че има 304 мача за Левски, което вероятно кара Йовов да не прави кълбета от радост, че Лудогорец е сътворил престижен хикс във френската столица. Той е левскар, а това означава, че ще си щастлив, когато твоят тим е добре. Въпреки това съм убеден, че ако гостуваше заради мача Лудогорец - Левски, щеше отново да каже своята истина. Тя е, че „зелените“ са по-силни от „сините“. Такива са моментните реалности.

В интерес на истината и Клаудиу Кешеру ми се виждаше леко отегчен в последната минута на „Парк де Пренс“, когато чакаше до тъч линията, за да влезе в игра. Всеки може да има своята причина, която да го кара да не е в настроението на останалата част от аудиторията.

В крайна сметка е справедливо да похвалим колегите, които излъчват мачовете от Шампионската лига за избора на гост. Породи полемика, а сега може би е редно да го поканят и в студиото на Лига Европа, където съвсем заслужено е Лудогорец. Христо Йовов напомни, че е сред интересните футболни личности. Визитата му в студиото е истинско предизвикателство и за коафьорите. Бижутера ни демонстрира 94-та си прическа от 1994 година до днес. Може да си го позволи...

Забележка: Мястото на Христо Йовов е във футбола, а не в Общината на град Своге. За целта трябва да е по-концентриран, смел и да не променя възгледите си. За последните си думи искрено се извиняваме на хората от града в Искърското дефиле. Сигурни сме, че там живеят достойно много образовани българи.


Тук не става въпрос че е предвидил загуба за Лудогорец. И аз мислех че ще загубят и се надявах тайно да спечелят или поне равен, но повече клонях към загуба. Въпроса тука е в злиообата която бликаше от изказването му - питат го кой ще отличи от Лудогорец, той каза че не видял никого - ей това е проблема, злобата. Не ми казвай че от Лудогорец 11-те футболисти играха слабо и под всякаква критика, ако ми кажеш това, значи или не си гледал мача или изпитваш същата злоба към Лудогорец както Йовов.
А за мен лично Йовов е леке, не знам защо такива "капацитети" ги викат в студиото, но това е въпрос на телевизията,

Йовов е левскар и в червата, какво сте очаквали не знам..
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 дек 2016 20:51

Да ме прощава Йовов, но.. спрямо моментното състояние на БГ футбола Лудогорец постигна доста.

Да, изтърваха някои добри възможности: отпаднаха от Динамо (Загреб) при първото си участие, а после на хърватите се паднаха леки противници, имаха шансове и при предишното си участие в ШЛ да се възползват от спада на Ливърпулл..

Имаха и тежки поражения срещу Базел, Реал и Арсенал.

Понякога изгаряха заради страхлива.. или прекалено смела игра.

И въпреки това за няколко години 2 влизания в ШЛ, 1 осминфинал в ЛЕ, сега са поне на 1/16 финал в същия турнир. Направиха нелоши мачове срещу Реал, Ливърпул, Лацио, ПСВ и ПСЖ; в някои от тях взеха точки, понякога безценни точки.

На фона на всичко това мисля храченето е неуместно. Не е нужно да ги възхваляват, който не ги харесва просто да затрае и да махне с ръка.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот 1982 » 08 дек 2016 21:01

Дипломате, когато ЦСКА падаше от Зимбру и Мура, много добре помня как фенове на всякакви отбори злобееха и се радваха. И тия същите сега ми четат морал, че не трябвало да се плюе по бразилския Лудогорец ..... как ли пък не, ще им се мазня на тези, откак са влезли в А група ни плюеха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот doktora25 » 08 дек 2016 21:09

Копирам си мнението за статията и изобщо за случилото се от другата тема, защото не виждам там някой да влиза.

Няма нужда от статии с такова едностранчиво представяне на нещата, наливане на масло в огъня и целящи оправдаване на неадекватно поведение. Неадекватни и скандални бяха изказванията на Йовов, не защото е споделил позициите и прогнозите си, които може да не се харесат на всички, а защото от всяка негова дума лъхаше злоба и целеше омаловажаване и пренамаляване на всичко положително и постигнато от отбора на разградлии.

Негово мнение е че ПСЖ играха много по-добре, то се споделя от мнозина. Аз лично не бих се изказал толкова категорично, тъй като не видях парижани да имат ясна идея как да стигнат до вратата на противника, по-скоро хаотични удари (в т.ч. и при гредите), малко от тях в очертанията на вратата, неуверена защита, липса на лидер и диригент в нападение, не видях у тях достатъчно желание и хъс през всичките 90 минути или поне през по-голямата част. За мен владението на топката не е фактор. От друга страна Лудогорец имаха ясно изразена тактика - на контраатака, изпълниха може би 80% от това, което си бяха поставили като задачи, добре стояха на терена, ефективност в нападение, почти безупречна защита (макар че головете паднаха след грешки на бранителите в прекаленото им желание да не чистят хаотично, а да се опитат да разиграят при изнасянето). Така че лично според мен победа на ПСЖ нямаше да бъде заслужена. По критериите на ""нападателния"" футбол, с който мъчеха Левски през последните 7-8 години - може би.

По отношение на моето мнение като цяло за Лудогорец. Няма как да не се радвам на международните успехи на клуб, представящ България. Възходът им има и своите отрицателни страни, но също има и положителни най-вече че вдигат националния коефициент и при 5 последователни участия в групова фаза най-вероятно ще имаме втори представител в ШЛ (ако регламентът не бъде коренно променен) и на второ място - вдигат летвата, а това е добре. Нали всички се оплакваме, че качеството на българския футбол куца. Никой не може да ме убеди, че за да постигнеш успехи единственият фактор са парите. Природният талант, който може да се купи с пари, може да бъде компенсиран с къртовски труд, хъс, дух, себераздаване, жертвоготовност, национализъм (в т.ч. и чужденците да представят страната с изявите си по най-добрия начин и да бъдат забелязани), интелект, желязна дисциплина и правилна организация на работа и професионализъм на тези около теб. Или както аз обичам да наричам последното - подредена къщичка.

Колкото до Кирил Домусчиев - не го харесвам, нито него, нито тези като него - представителите на едрия бизнес у нас. Това са хора - престъпници и мястото им е по затворите, а мястото на това, което са заграбили през последните 25 години от народа е в Държавния бюджет. Футболът и спортът у нас трябва да се изчистят от влиянието на тези хора и да преминат към нови модели на финансиране. От друга страна обаче не мога да отрека, че това което той направи по отношение на развитието на клуба си в сбърканата система на съвременния футбол (управлявана от пари, комерсиалност, мениджъри-кръвопийци, черно тото, нагласени мачове на най-високо ниво, корупция, мултинационалния гювеч) са стъпки в правилната посока. Иска ми се тази система да се промени, не само във футбола, човеконенавистническата система на капитализма да рухне и да се възцарят ценностите, описани по-горе.

И на последно място, но не по важност. Стига с тая злоба веднъж завинаги! По оста Левски-Лудогорец, по оста Левски срещу всички и по оста срещу ЦСКА-София. Ганчев не е нито по-добър и нито по-лош от Домусчиев. Еднакви престъпници са, какъвто вероятно е и Русев. Въпросът е феновете да сме единни, да се обединим около позиции как футболът ни ще тръгне нагоре, как къщичките на всички отбори да се изчистят, как стадионите да се напълнят, как да дойде този хъс и професионализъм, да не се псуваме и бием по стадионите, да не псуваме футболисти и съдии. Единствената злоба и безмилостност да я насочим към дрогираните келеши по стадионите, към мигрантите, към политиците, "едрия бизнес" и към нарушителите от всякакъв характер (включително и към тези, които си хвърлят боклуците извън определените за целта места).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот BFS » 08 дек 2016 22:36

Ax, този Йовов - от Стефан Стоянов
Все се чудя на такива продукти, кой ги кара да се излагат по този начин.

Стоичков беше велик футболист, но когато направи издънка медиите никога не му прощаваха. Така и трябва, тези хора са ни за пример, канят ги по телевизии, участват в обществени прояви и т.н. и когато ги видим в коментарното студио преди мача знаем, че ще ни настроят положително за предстоящото събитие. Те са знаещите хора за играта, имат опит и могат да ни покажат, споделят най-интересните преживявания във времето когато са били там на терена, всички онези детайли от играта и взаимоотношенията на терена, които няма как да научим от телевизионният екран.

Да, Христо Йовов беше поканен като ГОСТ КОМЕНТАТОР, не като ГОСТ в студиото на ракийка и салатка, както иска да го изкара г-н Стефан! Беше поканен като гост коментатор, който просто отказа да коментира единият отбор, само защото не загубиха както загубиха в Лондон и самият той, разочарован от положителният за българският отбор резултат на който всички разбрахме че той не е фен и неуспя да достигне до душевен екстаз. А най-лошото е че хора, като въпросният Стефан, който така пламенно възвеличава въпросният футболист, за футболните му успехи преди години, са една от причините феновете да са отвратени толкова от БГ футбола, че скоро и 60 човека да няма на мачовете по българските стадиони.
Немога да разбера докога т.н. журналисти от този тип, като Стефан Стоянов, ще ни обесняват завистливо за Лудогорец като "бразилската групичка от Разград", която играла срещу ФРЕНСКИЯТ ОТБОР на ПСЖ
Забележете "бразилската групичка от Разград"(един вид няма какво да им се радвате, бразилци) и ФРАНЦУЗИТЕ от ПСЖ, как титанът на българската журналистика описва събитията!!! Забележителен е! Браво Стефчо!
А истината е, че т.н. Французи излязоха с 3-ма французи, 4-ма бразилци, 1 германец,1 аржентинец, 1 уругваец и 1 италианец, за разлика от "бразилската групичка" които излязоха с едва 2-ма българи. Разликата е потресаваща! Браво Стефчо! 3-ма на двама, но едните са Французи, а другите не са Българи! Удивителен си Стефчо!
Реал Мадрид снощи играха с двама испанци, но ако някой в Испания нарече Реал отбор, който не е Испански, още на следващият ден ще е без работа. Панатинайкос от Гърция играят без нито един грък в евротурнирите, но забележете с един българин(Иван Иванов), дори често и сред резервите, които влизат като смяна. нямат грък. Гръцките журналисти не насаждат мнение, че Панатинайкос не е гръцки отбор. Не говорят лошо за отборите си и се надяват все повече хора да ги подкрепят, защото когато има хора на стадионите и футболът им е професионален, и за самите ТЯХ(журналистите) има работа, защото едва ли на някой ще му е интересно да чете всеки ден за аматьорски отбори и "журналисти" от нивото на стефчо, на никой няма да му трябват.
Не всеки ден се случва БЪЛГАРСКИ ОТБОР да вземе точка като гост на отбор от топ 8 на Европа и това е достойно за уважение!

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот pisna_mi » 08 дек 2016 23:19

Лудогорец беше по-слабия отбор във всеки от 6-те си мача в групата и класирането му се дължи на огромен късмет.

Йовов просто каза истината.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот diplomat » 08 дек 2016 23:32

1982 написа:Дипломате, когато ЦСКА падаше от Зимбру и Мура, много добре помня как фенове на всякакви отбори злобееха и се радваха. И тия същите сега ми четат морал, че не трябвало да се плюе по бразилския Лудогорец ..... как ли пък не, ще им се мазня на тези, откак са влезли в А група ни плюеха.

И тва цялото злобене до нещо добро ли доведе? Само злобеем и от тази злоба си съсипахме футбола. Ни отбори има, ни националите стават за нещо. То кво да се учудвам, Бербатов, Мартин и Стилян като играеха, пак яко се плюеше. Трябва да почнем отговорно да мислим за българския футбол, като възрастни хора, иначе ще си стоим заврени в кучи гъз и ще сме най-големите паляци на европейската сцена.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот BFS » 08 дек 2016 23:35

pisna_mi написа:Лудогорец беше по-слабия отбор във всеки от 6-те си мача в групата и класирането му се дължи на огромен късмет.

Йовов просто каза истината.


Йовов каза това,което и най-малките деца знаят, а то е че Лудогорец бяха четвърти(най-слаб) поставен отбор в групата

А всички видяхме, че направиха 3 равни мача(три точки) с по-силни от тях отбори, като ако имаха късмет, можеха да спечелят още три (+две от победа над ПСЖ и +една от равен у дома с Арсенал), без да е нужно Йовов да ми го каже.
Участието на Йовов просто беше безмислено. Нищо съществено не научих за играта от него, освен че не е фен на Лудогорец, но съм сигурен, че дори й ти си го знаел преди това

Когато Левски играеше в Шампионската лига, всички знаехме, че Левски е най-слабият отбор в групата, но се надявахме да направят нещо във всеки един мач, въпреки че падаха с големи резултати. В студиото никога не присъстваше Георги Илиев(от ЦСКА) или някой друг, който да ни обеснява колко са слаби Левски.
Простащината ходи по хората, а в студиото на БТВ Екшън имаше просто хора

a4o_ba4o
Мнения: 28
Регистриран на: 17 сеп 2014 15:45
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот a4o_ba4o » 09 дек 2016 00:20

Докторе, "От друга страна обаче не мога да отрека, че това което той направи по отношение на развитието на клуба си в сбърканата система на съвременния футбол (управлявана от пари, комерсиалност, мениджъри-кръвопийци, черно тото, нагласени мачове на най-високо ниво, корупция, мултинационалния гювеч) са стъпки в правилната посока." и зад гърба ми да стои финансовия ресурс на половин държава и подкрепата на всички институции /общини, министерства и други/ и аз мога да купя футболисти за милиони и да пробивам в Европа.Още повече ако не ти пука за парите и знаеш, че утре ще нарежеш някой кораб, ще построиш трибуна с държавни пари/като откраднеш половината/, ще получиш обществена поръчка и готово ново бразилче на хоризонта. Де и другите отбори да могат така. Пък за вътрешното първенство да не говорим. Всичко спорно е за тях. И как да се трудят футболистите на другите отбори - те просто нямат стимул. Едно време бяха ЦСКА и Левски, после Литекс, сега Луноходец. Другите отбори кучета ги яли. В европейските първенства така ли е?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта