Излагацията на Йовов

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот 1982 » 10 дек 2016 00:51

debilcho написа:До 1982 .Само да ти напомня , ако си забравил ЦСКА- НИКОГА, АМА НИКОГА не е падало нито от Мура ,нито от Зимбру- и четирите мача завършиха наравно.За другото си прав.


В елиминационен сблъсък, отпадането си е падане, в такъв смисъл го написах. Честно казано, мен не ме топли от това, че сме отпаднали с 2 хикса, вместо с хикс и загуба, примерно. Важен е крайният изход.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот diplomat » 10 дек 2016 00:54

NOMER14 написа:Какво толкова е казал Йовов?!
Казал е една истина. Всички букмейкерски къщи даваха най-нисък коефициент за точен 3-0 преди мача. Е, получи се друго (Арсенал избяга от Барса, но може да се наниже на Реал). Йовов доста е видял и играл футбол, че да се прехласва като някои пикльовци по новоизлюпени анонимници, които дори не са и национали на страните си. Мачовете, които ираха Разград са много, много далеч от мачовете на червените срещу Аякс, Ливърпул и Нотингам.

Само с мачовете от преди 20-30-50 години ще си останете. До 10 години, Левски и ЦСКА ще имат обща публика 1000 човека, щото като цяло никой няма да се интересува от българския футбол. Пък щом Йовов се явява някакъв капацитет и легенда, значи работата е тотално свършена.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 10 дек 2016 09:08

На кандидат кмета мозъка му е гърбицата.

Потребителски аватар
neptunzemya
Мнения: 5
Регистриран на: 11 авг 2015 15:55
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот neptunzemya » 13 дек 2016 10:24

Напълно те подкрепям Киро Варна! Всеки българин трябва да се гордее, че имаме такъв отбор като Лудогорец! Той до известна степен успя да измие срама от българския футбол на международното поле!Загубите ни от Япония /приятелски мач/, Франция и Швеция бяха голям резил! Уважавам и обичам Лудогорец! Йовов не можа да овладее омразата си и завистта си към отбор, който е по-голям от Левски. Жалко за Йовов! Той не беше лош футболист, но не мога да го причисля към истинските левскари! Лично аз съм фен на "Левски".

Потребителски аватар
neptunzemya
Мнения: 5
Регистриран на: 11 авг 2015 15:55
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот neptunzemya » 13 дек 2016 15:45

Това, че един левскар мрази Л :mrgreen: удогорец, съвсем не означава че всички левскари мразят зеления отбор! Изобщо да мразиш някого без да познаваш лично и конкретно си е вид тиха лудост. Психиатрите си имат медицински термин за това...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот NOMER14 » 14 дек 2016 21:04

Каквото и да се бръщолеви тук, фактът, че 3-0 беше с най-малък коефициент на точен ще си остане.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот debilcho » 15 дек 2016 22:23

1982 написа:
debilcho написа:До 1982 .Само да ти напомня , ако си забравил ЦСКА- НИКОГА, АМА НИКОГА не е падало нито от Мура ,нито от Зимбру- и четирите мача завършиха наравно.За другото си прав.


В елиминационен сблъсък, отпадането си е падане, в такъв смисъл го написах. Честно казано, мен не ме топли от това, че сме отпаднали с 2 хикса, вместо с хикс и загуба, примерно. Важен е крайният изход.

Принципно си прав :)

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот debilcho » 15 дек 2016 22:29

iliev72 написа:Не знам защо е това плюене по Йовов.И аз него харесвам , но в случая той не е виновен.Още преди да си беше отворил устата каза , че това е нгово лично мнение.Тук виновен е друг.Водещият Йордан Георгив Мл. и целият екип на БТВ.След като си решил да водиш цялото предаване в една посока си подбираш така гостите , че наистина това да се случва.Едва ли някой потенциален гост ще ти откажа предварителен разговор за да прецениш той пасва ли ти концепцията към която се стремиш.За водещият мога да кажа , че за мен е гола-вода за разлика от баща си който беше и си остава корифей като музкален радиоводещ.Вярно , че е крушата не пада подалеч от дървото , но този е преакалено дървен за водещ на спортно предаване по тв.Проблема си е остава - скапан екип на спортната редкация на БТВ !

Ако не знаеш, аз ще ти кажа принципно, какъв му е проблема на водещия.Познавам го лично много добре.Нямаш си и на представа какъв върл левскар е.Като говори за Левски/не пред камера/ направо пяна му излиза от устата/буквално/ затова си е поканил и един от неговите любимци.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта