ЛЮЛИН - ЦСКА 1948 0:8

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

skoda1980
Мнения: 83
Регистриран на: 26 сеп 2012 23:00
Контакти:

Re: ЛЮЛИН - ЦСКА 1948 0:8

Мнениеот skoda1980 » 12 сеп 2016 12:11

warhead написа:
skoda1980 написа:
Lakokara4a написа:Защо "големия" сайт Гонг не отразява този мач??? Никиту вече припозна точния отбор за себе си ли?


На шефа на сайта не му оттърва, все пак е флагман на припознавачите. Миналата година и предсезоннте контроли на ЦСКА от В група се отразяваха, имаше поне 20 статии за ЦСКА във селските групи, но сега при цялата тази пропаганда и нова ППЛ специално заради ГМО-то няма как да се мъти водата с отбор решил по достоен начин да се изкатери по стълбицата!


Хайде сега кажи и кои са достойнствата .От снимките в няколко сайта се вижда че отбора е подкрепен от около 40 фена - разбирай роднините на футболистите!Е кое да отразиш???Ами ние като се събираме в залата да ритаме през седмицата да ни отразят и нас!.................Дръжте се по-сериозно! ;)


Е кой да отиде, като никъде не е отразено че ще има мач (все пак даста хора симпатизират на този а не на другия отбор)! Аз разбрах, че е имало чак от темата, но за ЦСКА във В група се пишеше 5 дена по-рано, има разлика при това не малка. Не бих отишъл на този мач,понеже съм от Левски, но имам приятели които се възмущават от дискриминацията в Гонг. Предполагам, че феновете на това ЦСКА са доста повече от тези на Септември, Локо Русе, Пирин ГД и др, но за тях статии има. И на Локо СФ в някои мачове в А окръжна се ходеха малко, но все пак някой драсне ред или два.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта