Зафето - треньор или рекетьор ???

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот ham3r » 02 сеп 2016 13:05

Ще извинявате но не мога да го пропусна това изявление на аФтентичнито Зафе.
"Не мислех, че може да има толкова подли и долни хора. Тези топки не са на ЦСКА 1948. Те са на синдика на старото дружество. Даже тя вече си ги взе. Това бяха 20 топки, с които тренирахме и играехме контролите. Две от тях изчезнаха по време на тренировките. При удари излизаха от терена и отиваха в храсталаците или по улиците на съседните квартали. Там сигурно някое дете или човек ги е намерил и ги е прибрал. Аз не може едновременно да водя тренировки и да гоня топките. Една от тях струва 170 лева. Синдикът сега търси тези пари. Казах на управата, че тези топки трябва да се платят, а на тях им се видяха много парите“, разкри Адалберт Зафиров.
„Понеже не назначиха домакин, топките и екипите бяха при мен. Аз изпълнявах и тази роля. Перях екипите вкъщи. Сам купувах препарат. Останалите пособия, с които водехме тренировките също са при мен, защото са си мои. Никакви 5000 лева не съм искал. Нито една стотинка не съм искал за мен. Дори за препарата, с който перях екипите не съм искал. Не знам от кого идва тази атака срещу мен. Някой от Управителния съвет го е казал. Не знам кой е, но не може да се постъпва толкова долно и подло“, допълни бившият треньор

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот ham3r » 02 сеп 2016 13:08

Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот GOLEADOR » 02 сеп 2016 13:13

ham3r написа:Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение

Мечков не е крал никакви топки,те са дадени от синдика,ако имаш някакви претенции - към него.
На Мечков (НАП) може да се търси отговорност за укриване на данъци и работа на персонал без договор (ако Мечков е назначил за треньор Зафиров).
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот soilwork » 02 сеп 2016 13:20

GOLEADOR написа:
ham3r написа:Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение

Мечков не е крал никакви топки,те са дадени от синдика,ако имаш някакви претенции - към него.
На Мечков (НАП) може да се търси отговорност за укриване на данъци и работа на персонал без договор (ако Мечков е назначил за треньор Зафиров).
[center]Мечков, Люси и Коцев т.нар. Съвет на Директорите са кукли на конци.....изпълняват нарежданията на #Кой [/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот GOLEADOR » 02 сеп 2016 13:27

soilwork написа:
GOLEADOR написа:
ham3r написа:Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение

Мечков не е крал никакви топки,те са дадени от синдика,ако имаш някакви претенции - към него.
На Мечков (НАП) може да се търси отговорност за укриване на данъци и работа на персонал без договор (ако Мечков е назначил за треньор Зафиров).
[center]Мечков, Люси и Коцев т.нар. Съвет на Директорите са кукли на конци.....изпълняват нарежданията на #Кой [/center]

ЦСКА 1948 е на Черепа и на фенове които го поддържат.Поставените лица са там за бушони които ще изгорят вместо Божков.Нищо ново под слънцето.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 02 сеп 2016 14:48

soilwork написа:
k_oleto написа:
Ко стана ?
Зафето не си е взел топките :) Новото 1948 вече дължи едни 3 400 лв. за топки на синдика :))
1948 било на феновете ? Донке, ти като си фенка: що не знаеш какво се случва ми 10 страници храчиш по Зафиров, че откраднал топките ? Човека заслужава да одиш да му купуш едно веро, че неговото го е поарчил вече от толкоз пране !!!
[center]Излиза че баба Дора е отдала под наем имущество на АД -то на клуб-клуб.....има ли това право ?[/center]


Не !!! Зафето най много да е гепил топките от нея ......

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 02 сеп 2016 14:52

ham3r написа:Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение


Не , сега че ти се смеем полвин час на глупостта , която си написал !!!!!!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 02 сеп 2016 15:25

GOLEADOR написа:
soilwork написа:
GOLEADOR написа:
ham3r написа:Сега трябва веднага да се намеси прокуратурата и да обвини Мечков, Фатмака с Раничката и Емилия Коцева в кражба на топки и злоупотреба със служебно положение

Мечков не е крал никакви топки,те са дадени от синдика,ако имаш някакви претенции - към него.
На Мечков (НАП) може да се търси отговорност за укриване на данъци и работа на персонал без договор (ако Мечков е назначил за треньор Зафиров).
[center]Мечков, Люси и Коцев т.нар. Съвет на Директорите са кукли на конци.....изпълняват нарежданията на #Кой [/center]

ЦСКА 1948 е на Черепа и на фенове които го поддържат.Поставените лица са там за бушони които ще изгорят вместо Божков.Нищо ново под слънцето.


Радо , баце ....къв Божков бе ....сънуваш ли го тоя Чери ....кво ви стааа бе , мозъчковци .....


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта