Да ви имаме българите ...

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот HekakaB » 18 авг 2016 09:57

boabbb написа:Левски също вкараха доста цигани :| 3-4 максимум е нормално и дотам ...


Нямат пари за повече, иначе щяха да с 11 циганчета на терена.Иначе реват.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот Warped » 18 авг 2016 10:03

Айде фенове на ЦСКА да не се обаждат с Тенгариня Менгариня, Присо и тн. :lol: :lol: 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
radiinter
Мнения: 562
Регистриран на: 24 апр 2008 03:27
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот radiinter » 18 авг 2016 10:04

Warped написа:
radiinter написа:Абе то и в Италия големите отбори не разчитат на италианци (с изключение на един отбор),просто защото в момента няма нищо качествено,но никъде не съм прочел, че това не са италиански отбори.

Реал с колко испанци играят?Ама като вдигат „ушатата“ често,никой не се сеща да мрънка.
Тука малко като приказката за киселото грозде.Ако сини и червени бяха на мястото на Лудогорец коментарите щяха да са малко по-различни май.

Иначе за Италия това може да го кажеш само за Интер


Я пак?
Рома - Флоренци и двете им живи легенди Де Роси и Тоти които общо скоро ще чукнат 100 години.
Наполи - един Инсинье и това е.
Милан - Освен Донарума и Романьоли,друго читаво има ли?
И понеже споменах ония от Торино,дори те се ориентираха към чужденци това лято просто защото нямам достатъчно качествен местен играч който да вземат.Буфон,Бардзали,Киелини са пред пенсия.Махни ги тях и погледни как би изглеждал отбора им.

Мисълта ми беше друга.Едва ли не анатемосвате тоя подход на Лудогорец,но ако вашия отбор мачка няма да ви пука с какви играчи го прави нали?Много изтъркани обвинения са това.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот ceBep » 18 авг 2016 10:04

Колкото и да не ми е приятно да кажа, това е правилния модел, ако иска даден отбор да пробие при големите. А само да ви кажа, че ако влязат пак в ШЛ, повярвайте ми в скоро бъдеще няма да има кой отбор да ги стигне в БГ, дори и Литекс-София. Киро Гела много правилно си изиграва картите и напипа мекото на леба, докато останалите тарикати мислещи се за бизнесмени си въобразяват че правят нещо. С едни евентуални 10 млн. чисти, ще вземе още 2-3 добри играчи и ще гониме дедовото в това убито първенство. Иначе и на мен са ми антипатични с девет маймунки и 0 фенство, но такива са реалностите.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот HekakaB » 18 авг 2016 10:06

Warped написа:Айде фенове на ЦСКА да не се обаждат с Тенгариня Менгариня, Присо и тн. :lol: :lol: 8-)


Що реши, че съм фен на ЦСКА?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот ZinedineZidane » 18 авг 2016 10:06

radiinter написа:Абе то и в Италия големите отбори не разчитат на италианци (с изключение на един отбор),просто защото в момента няма нищо качествено,но никъде не съм прочел, че това не са италиански отбори.

Реал с колко испанци играят?Ама като вдигат „ушатата“ често,никой не се сеща да мрънка.
Тука малко като приказката за киселото грозде.Ако сини и червени бяха на мястото на Лудогорец коментарите щяха да са малко по-различни май.

Съгласен съм с написаното! Това е част от съвременния футбол, добър или лош.
Дразнещото не е, че Лудогорец постигат успехи с много чужденци в състава. Дразни постоянното натякване, че видиш ли това било гордостта на България, нацоналната кауза и ред подобни тъпории. Не съм чул Реал да е гордостта на Испания, Ювентус - на Италия и т.н. Това са клубни успехи. За отаналото си има национални отбори. Е, ние имаме някакво подобие на такъв.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот korteneca » 18 авг 2016 10:08

Останалите български отбори едва ли щяха да направят нещо различно от Лудогорец като селекция, ако разполагаха със същите финанси и собственици решили освен да наливат пари във футбола и да печелят от него. Както виждаме и сега отборите са пълни с чужденци. А поне 90% от българите в останалите отбори не биха попаднали в сериозен отбор/проект, който иска да печели от футбол.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот River Plate » 18 авг 2016 10:09

Явно сте пълни с комплекси.
В първия кръг на ВЛ, Челси игра срещу Уест Хем с 2ма англичани - Кейхил и Тери. Противникът им от Уест Хем игра с 3ма англичани в състава си - Анди Керъл, Нобъл и Антония (последния колко е англе, не знам).

Арсенал и Ливърпул също играха с по 3ма (всеки) англичани в съставите си.
Ман Сити играха с 2ма, а противниците им от Съндърланд - с 3ма! Ман Юнайтед играха с 2 англета в състава си.


Борусия и Байерн играха с по 4ма немци в съставите си.




Само тука ни тресат някакви комплекси.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот HekakaB » 18 авг 2016 10:09

korteneca написа:Останалите български отбори едва ли щяха да направят нещо различно от Лудогорец като селекция, ако разполагаха със същите финанси и собственици решили освен да наливат пари във футбола и да печелят от него. Както виждаме и сега отборите са пълни с чужденци. А поне 90% от българите в останалите отбори не биха попаднали в сериозен отбор/проект, който иска да печели от футбол.


Евала! Един мислещ с главата си.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Футболът ни е жив

Мнениеот HekakaB » 18 авг 2016 10:10

River Plate написа:Явно сте пълни с комплекси.
В първия кръг на ВЛ, Челси игра срещу Уест Хем с 2ма англичани - Кейхил и Тери. Противникът им от Уест Хем игра с 3ма англичани в състава си - Анди Керъл, Нобъл и Антония (последния колко е англе, не знам).

Арсенал и Ливърпул също играха с по 3ма (всеки) англичани в съставите си.
Ман Сити играха с 2ма, а противниците им от Съндърланд - с 3ма! Ман Юнайтед играха с 2 англета в състава си.


Борусия и Байерн играха с по 4ма немци в съставите си.




Само тука ни тресат някакви комплекси.


Тресе ги завист, нищо друго.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта