ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот nghcvth » 04 апр 2017 16:15

boabbb написа:Изобщо не е така :!: По-добре да се затрият няколко дребни отборчета като Чавдар и Литекс ( професионалния отбор ), отколкото да сме слуги на агата :!:

А, значи нас да ни има, пък на другите- майната им? А дали на феновете на споменатите отбори им е било хубаво (колкото и малко да са били на брой)? После се чудите защо ви мрази и гаври цяла България, сами си го правите.

Относно 1948, наскоро някой от тях каза (май Газдов беше), че били договорили финансиране специално за търга, но не могат да разкрият кой е, защото имало договор за конфиденциалност. Пък и не виждам защо всички толкова се вълнуват откъде са им парите. И за парите на Гришко доста може да се поспори колко са чисти.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот 1982 » 04 апр 2017 16:33

boabbb написа:
1982 написа:Който и да стои зад тях, те тръгнаха по честния и нормален начин, с ново дружество и от нулата, без селянии, прекръствания на 60 клуба в половин България, местенията им из София, Ловеч, Луковит, Етрополе и Правец, припознавания ...... без да ходят и да се позорят пред цяла България, целувайки ръка на гнусния Бойко Борисов, само и само да им пусне схемите, за разлика от едни други .......


Изобщо не е така :!: По-добре да се затрият няколко дребни отборчета като Чавдар и Литекс ( професионалния отбор ), отколкото да сме слуги на агата :!: Кое му е честното и почтеното :?: Как аматьорски отбор, който "живее от дарения", се явява на търг за емблема за 1.6 млн. лева :?: Хора си били ипотекирали апартаментите - ти толкова ли си тъп, та да повярваш :?: Да излязат и да кажат - "Ние сме тия и тия, и парите за тоя отбор ги дава еди-кой си" - дали ще е агата, Божков или Лупарата - няма значение, въпросът е нещата да са открити. Микренеца може и да не е светец, ама поне не се крие ... Тия са по-зле и от говедата :|


ЧЕкай сега, аз никъде не твърдя, че Домуса не стои зад ЦСКА 1948. Всъщност, може и друг да е, примерно Божков, не знам. А и не ме вълнува особено, не съм им фен. Просто коментирам, че тръгнаха по честния път. То е ясно, че сами не могат да се издържат, ще го прави някой чичко паричко.

А "микренеца" може и да не се крие, но погази всякакви закони и правила, ето това е мега дразнещото при него, той си живее още в мутренските години, за съжаление, то всички май си живеем още в тях, гледайки тая простотия, която стана на Армията онзи ден. Както и селянията с диктора онзи ден ...... интересно, ако играете в ЕКТ и съдията там ви резне на някой мач, дали Ганчев ще се осмели да нареди на говорителя да го съобщи по уредбата на стадиона ??! Май не, щото УЕФА не е БФС, и няма да минете само с няколко жълтици .......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот boabbb » 04 апр 2017 16:37

nghcvth написа:
boabbb написа:Изобщо не е така :!: По-добре да се затрият няколко дребни отборчета като Чавдар и Литекс ( професионалния отбор ), отколкото да сме слуги на агата :!:

А, значи нас да ни има, пък на другите- майната им? А дали на феновете на споменатите отбори им е било хубаво (колкото и малко да са били на брой)? После се чудите защо ви мрази и гаври цяла България, сами си го правите.

Относно 1948, наскоро някой от тях каза (май Газдов беше), че били договорили финансиране специално за търга, но не могат да разкрият кой е, защото имало договор за конфиденциалност. Пък и не виждам защо всички толкова се вълнуват откъде са им парите. И за парите на Гришко доста може да се поспори колко са чисти.


Тука всички знаят откъде съм ... Всички знаят и как се появи Локо Пд - гадно е наистина, още повече, че тука имаше стабилна фенска маса, но в крайна сметка - който плаща, поръчва музиката :| Колкото до тоя Газдов ли е, к'ъв е ... той създава впечатлението, че прави всичко напук и за някой и друг лев ... Да те плюват стотици армейци на живо и хиляди по телевизията, и ти да си викаш, че вали дъжд - това е диагноза. "Фенове" на 1948 са мърлячи като Дучан и Цимбика - прави сметка за какво иде реч :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот boabbb » 04 апр 2017 16:44

Кое му е честното на пътя, бе :lol: :lol: Те също претендират да са ЦСКА и също няма да плащат нито лев от дълговете на дружеството :!: Честно е, че не са в ППЛ ... А честно ли беше като ни изхвърлиха във "В" група по административен път :?: От тогава, на мен изобщо не ми пука за правилата в нашия футбол - целта оправдава средствата :!: Милко аз лично не го уважавам тъкмо заради споменатите от тебе простотии :| А БФС прави лоша услуга на Левски - те на практика ги държат в будна кома ... Тука е малко философски въпроса - ужасен край или ужас без край :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот 1982 » 04 апр 2017 18:35

boabbb написа:Кое му е честното на пътя, бе :lol: :lol: Те също претендират да са ЦСКА и също няма да плащат нито лев от дълговете на дружеството :!: Честно е, че не са в ППЛ ... А честно ли беше като ни изхвърлиха във "В" група по административен път :?: От тогава, на мен изобщо не ми пука за правилата в нашия футбол - целта оправдава средствата :!: Милко аз лично не го уважавам тъкмо заради споменатите от тебе простотии :| А БФС прави лоша услуга на Левски - те на практика ги държат в будна кома ... Тука е малко философски въпроса - ужасен край или ужас без край :lol:


Първо, пак ти казвам, от А група ни изхвърлиха точно сегашните управници на ЦСКА-София чрез тогавашните им подставени лица - Ивайло Манджуков и Милко Георгиев, вторият дори сега е директорче в ЦСКА-София. Нарочно не сключихме споразумение с НАП и така БФС нямаше как да ни даде лиценз, всяка година точно с такъв документ го взимахме. БФС са пълни мишки и нещастници и щяха пак да ни дадат лиценз, стига да им бяхме дали този документ.

Второ, не съм видял ЦСКА 1948 да претендират, че са истинския ЦСКА, напротив, на няколко пъти съм чел и слушал, че си признават истината - че са си нов клуб.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот boabbb » 05 апр 2017 10:45

1982 написа:Първо, пак ти казвам, от А група ни изхвърлиха точно сегашните управници на ЦСКА-София чрез тогавашните им подставени лица - Ивайло Манджуков и Милко Георгиев, вторият дори сега е директорче в ЦСКА-София. Нарочно не сключихме споразумение с НАП и така БФС нямаше как да ни даде лиценз, всяка година точно с такъв документ го взимахме. БФС са пълни мишки и нещастници и щяха пак да ни дадат лиценз, стига да им бяхме дали този документ.

Второ, не съм видял ЦСКА 1948 да претендират, че са истинския ЦСКА, напротив, на няколко пъти съм чел и слушал, че си признават истината - че са си нов клуб.


Искаш да кажеш, че за тебе беше по-добре да си останеме в будна кома като левскарите :?: Всяко лято да се трепери за лиценз, да ни ебават как си знаят от БФС-то, всеки прозорец да се подменя 80% от състава, да ни бягат играчи заради заплати, да не могат да се платят лагерите и т.н. :?: Да се въртят "управници" като Лупарата и Пампорко :?: Ако цената всичко това да приключи е автентичното дружество ( независимо колко спорове има по въпроса ) - явно има много хора, които са готови да я платят, аз включително :| Който не е, като тебе, е свободен да прави каквото намери за добре, но не ви прави чест да влизате в руслото на говедата и да се ебавате с убедени ЦСКА-ри като Тео, например ( мене ме остави )
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот ivan56 » 05 апр 2017 12:43

Добре, аз така и не разбирам ква му е далаверата на Домуса(ако всичко това което се пише от кликата на Дърпата и припознавачите е истина) да се занимава с ЦСКА 1948. :?
Вкара сума пара в Разград, и да си мести отбора в София(по думи на припознавачите), трябва да е луд.
За кво му е тази емблема, емблема която не означава нищо и не ти дава никакво предимство пред другия.
Някой ви пуска по пързалката, ама кой, това е въпроса
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Въпрос за ЦСКА 1948.

Мнениеот tralala_12345 » 05 апр 2017 14:21

Вече в няколко други форума срещам мнения, че ЦСКА 1948 е наследник на отбора от с.Марикостиново или е взел лиценза им(право на участие и т.н.), не съм сигурен в терминологията. Това не значи ли, че клуба не е нов? И че изходните му позиции спрямо този на Ганчев са едни и същи?
Някой знае ли нещо по случая или това са само спекулации, целящи очерняне името на този клуб?

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Въпрос за ЦСКА 1948.

Мнениеот ivan56 » 05 апр 2017 15:06

Като оставим настрана, че Марикостиново са от област Благоевград и, че по- ниско ниво от А офг в София няма, остава да са долни припознавачи като клетниците от "Тирето"(така се споменава в един всекидневник) :mrgreen:
Другото е долен слух пуснат от овчаря на овцете ака Дърпатката. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот 1982 » 05 апр 2017 17:08

ivan56 написа:Добре, аз така и не разбирам ква му е далаверата на Домуса(ако всичко това което се пише от кликата на Дърпата и припознавачите е истина) да се занимава с ЦСКА 1948. :?
Вкара сума пара в Разград, и да си мести отбора в София(по думи на припознавачите), трябва да е луд.
За кво му е тази емблема, емблема която не означава нищо и не ти дава никакво предимство пред другия.
Някой ви пуска по пързалката, ама кой, това е въпроса


[offtopic]Е как кой, Гриша Ганчев, не ти ли е ясно ??! Той се мрази с Домуса отдавна и сега целта му е да насъсква новите фенове, които придоби с местенето си в София. Затова и нареди на диктора да наруши всякакви правила и да съобщи по уредбата за головете, целта му беше ако може напрежението да ескалира. Както и той нареди на Анималс и децата да дойдат на търга и да направят жива верига пред другите кандидати.

Жалко е, че толкова хора не виждат как ги употребява една мутра, употребява ги за личните си вражди с друга мутра.[/offtopic]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта