ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:25

Напред червените !!! :)

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:28

Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:34

Валентин Илиев - спортен мениджър

Адалберт Зафиров старши треньор първи отбор

Футболисти : 12 юноши на ЦСКА , Герасим Заков и още 6 момчета , които ще бъдат на проби ....

Има вече и регистрирана в Патентното ведомство Емблема на ЦСКА !!!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот kiril.a.d » 08 авг 2016 13:34

Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот GOLEADOR » 08 авг 2016 13:35

До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:38

kiril.a.d написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...


Какво общо има Литекс с Армията или пък Гришата с нея ????

Ти спомняш ли си Иван Костов като беше премиер ??? А ?

Sir_Stanley_Rowse
Мнения: 211
Регистриран на: 05 авг 2016 16:10

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Sir_Stanley_Rowse » 08 авг 2016 13:43

Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Ти правиш ли разлика между стадион и игрище :roll:

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:44

GOLEADOR написа:До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!


Аз имам указа на Полковника и Генерала , за мен той сега е актуален ....другите си ги търси ти !!!

Ти нали щеше да правиш ЦСКА на феновете ???? Да не се обиди , че не те поканиха във Военния клуб ???

Ела сега , може и да не си много умен , но ако имаш 50 лева годишно или пък ако имаш 10 лева за билет на Васил Левски .. Добре дошъл !!!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Beladona » 08 авг 2016 13:47

Sir_Stanley_Rowse написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Ти правиш ли разлика между стадион и игрище :roll:


Колко игрища и колко стадиона има в Обеля , неразумний ???

Sir_Stanley_Rowse
Мнения: 211
Регистриран на: 05 авг 2016 16:10

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Sir_Stanley_Rowse » 08 авг 2016 13:48

Beladona написа:
GOLEADOR написа:До къде стигнахме,Боркиша да пуска тема за ЦСКА.Боркиш,нали щеше да търсиш указа,какво стана?А другия указ за създаването на Спартак намери ли го?Носеха се слухове,че е се пази в офисите на Герена,нали бяхте едно цяло преди време. ;)
Иначе по темата -Успех на ЦСКА 1948,дано съберат много фенове.Пък има още някакъв шанс за ОП на ГГ.Ако той успее чакам феновете отново да се обединят!
А ти Боркиш дерзай,търси указите с които са създадени ЦСКА и Спартак,дано ги намериш!


Аз имам указа на Полковника и Генерала , за мен той сега е актуален ....другите си ги търси ти !!!

Ти нали щеше да правиш ЦСКА на феновете ???? Да не се обиди , че не те поканиха във Военния клуб ???

Ела сега , може и да не си много умен , но ако имаш 50 лева годишно или пък ако имаш 10 лева за билет на Васил Левски .. Добре дошъл !!!

Ама 10 лева ти дават на входа ,за да влезнеш ли :? Питай го Полковника ,кога са го произвели и да ти покаже заповедта за това !


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта