ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bezpanika
Мнения: 407
Регистриран на: 30 яну 2009 18:08
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот bezpanika » 12 мар 2017 12:43

1982 написа:То и Литекс никой не го приема за ЦСКА, освен вас, припознавачите, ама ...... те поне започнаха честно от дъното, без да местят в София чужди клубове и специално заради тях да се прави "рестарт" на футбола у нас. :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че у вашата каша бяха намесени още купища клубове, местени и преименувани, няма такава схема и далавера, като вашата .....

Оня ковчег дето го разкарвахте септември миналата година много скоро ще ви потрябва! То вече сте легнали в него , само вие обаче не го знаете! Ма как още тогава разбрахте , че ще ви трябва та си го купихте , а?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот Кашчей » 12 мар 2017 13:13

bezpanika написа:
1982 написа:То и Литекс никой не го приема за ЦСКА, освен вас, припознавачите, ама ...... те поне започнаха честно от дъното, без да местят в София чужди клубове и специално заради тях да се прави "рестарт" на футбола у нас. :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че у вашата каша бяха намесени още купища клубове, местени и преименувани, няма такава схема и далавера, като вашата .....

Оня ковчег дето го разкарвахте септември миналата година много скоро ще ви потрябва! То вече сте легнали в него , само вие обаче не го знаете! Ма как още тогава разбрахте , че ще ви трябва та си го купихте , а?


Точно пък на Зайо да кажеш, че е левскар :mrgreen: :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот 1982 » 17 мар 2017 23:24

bezpanika написа:
1982 написа:То и Литекс никой не го приема за ЦСКА, освен вас, припознавачите, ама ...... те поне започнаха честно от дъното, без да местят в София чужди клубове и специално заради тях да се прави "рестарт" на футбола у нас. :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че у вашата каша бяха намесени още купища клубове, местени и преименувани, няма такава схема и далавера, като вашата .....

Оня ковчег дето го разкарвахте септември миналата година много скоро ще ви потрябва! То вече сте легнали в него , само вие обаче не го знаете! Ма как още тогава разбрахте , че ще ви трябва та си го купихте , а?


Не знам какъв ковчег съм разкарвал, ако визираш левскарите, тяхна си работа дали ще им трябва, мен не ме бърка, за мен българският """"футбол"""" вече служи само за ташак и подигравки, нямам отбор и не са ми нужни ковчези. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот gihuelo » 24 мар 2017 10:36

Уважаеми привърженици на ЦСКА 1948 зоналния финал за Купата на АФЛ срещу Беласица (Петрич) ,ще се проведе на 29 март от 16:00 часа на стадиона в село Герман.
Пиша това ,защото знам , че сте многобройни(по последни преброявания 455 000) ,но човека създал темата тотално ви е изоставил (1 мнение за две седмици) и незнайно защо подава информация за предстоящите срещи в една друга тема където хем го трият ,хем никой не го интересува.
Лично според мен по програма преди този зонален финал имате още един мач -в събота 25.03 срещу втория отбор на Витоша (Бистрица), който въпреки огромния натиск върху БФС отборът ви да играе от 10:00ч. за да има отлив на зрители, ще започне както е по програма от 13:00ч.!На кой стадион , ще се играе не знам , не мога да намеря информация нека за това да ви уведоми създателя на темата (вероятно и административен директор в клуба).
Успех!

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот gihuelo » 24 мар 2017 10:47

Току що ни уведоми , че утре ,ще играете със Спортист (Своге) от 12:00ч. на стадиона на Герман. Може пък два мача да имате знам ли? По програма сте с Витоша Бистрица според Беладона сте със Своге , може и той да е прав все пак е в управлението на клуба!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдеще

Мнениеот suni » 28 мар 2017 17:31

https://topsport.bg/cska/adalbert-zafirov-ne-se-znae-koy-stoi-zad-tsska-1948-byah-upotreben-ot-dolni-hora.html
Адалберт Зафиров: Не се знае кой стои зад ЦСКА 1948, бях употребен от долни хора
;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот 1982 » 03 апр 2017 22:43

Който и да стои зад тях, те тръгнаха по честния и нормален начин, с ново дружество и от нулата, без селянии, прекръствания на 60 клуба в половин България, местенията им из София, Ловеч, Луковит, Етрополе и Правец, припознавания ...... без да ходят и да се позорят пред цяла България, целувайки ръка на гнусния Бойко Борисов, само и само да им пусне схемите, за разлика от едни други .......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот boabbb » 04 апр 2017 09:28

1982 написа:Който и да стои зад тях, те тръгнаха по честния и нормален начин, с ново дружество и от нулата, без селянии, прекръствания на 60 клуба в половин България, местенията им из София, Ловеч, Луковит, Етрополе и Правец, припознавания ...... без да ходят и да се позорят пред цяла България, целувайки ръка на гнусния Бойко Борисов, само и само да им пусне схемите, за разлика от едни други .......


Изобщо не е така :!: По-добре да се затрият няколко дребни отборчета като Чавдар и Литекс ( професионалния отбор ), отколкото да сме слуги на агата :!: Кое му е честното и почтеното :?: Как аматьорски отбор, който "живее от дарения", се явява на търг за емблема за 1.6 млн. лева :?: Хора си били ипотекирали апартаментите - ти толкова ли си тъп, та да повярваш :?: Да излязат и да кажат - "Ние сме тия и тия, и парите за тоя отбор ги дава еди-кой си" - дали ще е агата, Божков или Лупарата - няма значение, въпросът е нещата да са открити. Микренеца може и да не е светец, ама поне не се крие ... Тия са по-зле и от говедата :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот matador » 04 апр 2017 10:41

boabbb написа:
1982 написа:Който и да стои зад тях, те тръгнаха по честния и нормален начин, с ново дружество и от нулата, без селянии, прекръствания на 60 клуба в половин България, местенията им из София, Ловеч, Луковит, Етрополе и Правец, припознавания ...... без да ходят и да се позорят пред цяла България, целувайки ръка на гнусния Бойко Борисов, само и само да им пусне схемите, за разлика от едни други .......


Изобщо не е така :!: По-добре да се затрият няколко дребни отборчета като Чавдар и Литекс ( професионалния отбор ), отколкото да сме слуги на агата :!: Кое му е честното и почтеното :?: Как аматьорски отбор, който "живее от дарения", се явява на търг за емблема за 1.6 млн. лева :?: Хора си били ипотекирали апартаментите - ти толкова ли си тъп, та да повярваш :?: Да излязат и да кажат - "Ние сме тия и тия, и парите за тоя отбор ги дава еди-кой си" - дали ще е агата, Божков или Лупарата - няма значение, въпросът е нещата да са открити. Микренеца може и да не е светец, ама поне не се крие ... Тия са по-зле и от говедата :|

Изобщо не ми пука кой хора финансират ЦСКА 1948 но ми пука ,че развиват отбора по-честен и законен начин и не ми се налага да припознават Литекс....Ганчев може да прави добри неща за ЦСКА но такова нещо няма как да подкрепям сливания вливания и да се правят нови лиги само да се играе в мъртвата А група.Всички щяхме да сме с Ганчев ако беше направил като ЦСКА 1948 сега щяхме да имаме един ЦСКА и обединени фенове както миналата година.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Мнениеот boabbb » 04 апр 2017 14:10

Човек, като ЦСКА-р те моля - пиши малко по-грамотно, не се излагай като говедата :| Каква е разликата като се почне от "А" ОФГ :?: Губят се няколко години за игра в елита ... Професионалният отбор на Литекс така или иначе щеше да отиде в небитието и да се върнат в аматьорските групи. Това ще стане и с Лудогорец някой ден - просто тоя отбор не е за на село :| В крайна сметка аз нямам никакви угризения за начина на влизане в ППЛ - административно ни извадиха, административно си влязохме после
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта