Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот lans22 » 23 юли 2016 09:27

НЕТ,НАЙН И НИХТ!
ПРИЧИНАТА Е ЧЕ НЕМАМЕ ФУТБОЛИСТИ!
Един футболис спазва режим, тренира усилено и нсе успокоява докйт не направи милионен трансфер и не играе редовно, за да си заслужи парите, дадени за него.
НА ТВА ОПРЕДЕЛЕНИЕ ОТГОВАРЯТ 0 /НУЛА/ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТИ......

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот slavchoshumanov » 23 юли 2016 09:57

Както е тръгнало, нищо чудно и това де се случи!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот kiril.a.d » 23 юли 2016 11:58

Продължавам да има въпросът, какво правим с небългарския отбор, а само бизнес проект, Лудогорец? - до колко е полезен, за България и не трябва ли да се закрие или премести в друго първенство, след като има 3-мае българи от 18 футболисти???
Имаше едно такова време и случай, през 80-те години, когато ЦСКА просто...нямаше съперници и пак казвах, че не е лошо да се премести в друго първенство, но беше отбор само от БЪЛГАРИ!!!
Та според вас, как трябва да постъпим с небългарския Лудогорец? - аз, техни мачове НЕ ГЛЕДАМ!!! - нямат нищо общо с БЪЛГАРИЯ!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот bluesupport » 23 юли 2016 12:34

galin56 написа:
bluesupport написа:Не виждам къде видя да се говори за чичко-паричко?! Идеята е отборът сам да се издържа. Никой не е луд да налива пари в каца без дъно. Въпросът е, че когато ти си собственик и не си в състояние да правиш пари чрез дружеството си, отговорността си е твоя! Споменатите по-горе субекти нямат абсолютно никакво намерение да развиват каквото и да било. С хора като Спас Русев Левски гарантирано няма да "жъне", ако ще и по 100 000 да ходят на всеки мач. Колкото България "жъне" със същите хора, толкова и футболът!

Няма как да правиш пари без да има интерес към отбора ти. А затова вина няма собственика а всички ние които не ходиме на мачове и не си купуваме артикули на отбора. Западните отбори имат 3 основни пера: Билети, Реклама и Мърчандайзинг, ТВ права. Сметни в България един клуб колко взима на сезон по тези пера и ще стане ясно защо се съревноваваме с Лихтенщайн по коефициент.


А школите и евро-турнирите къде ги забравяш? Рекламата и билетите идват с успехите. За да получиш нещо, трябва първо да инвестираш и да работиш за него, нищо не идва даром. Гела например, ако не беше започнал да ръси глупост след глупост си беше управлявал далновидно отбора, до сега и доста фенове щеше да е събрал, а най-вероятно и поне още едно участие в Лига Европа щеше да има. Мои приятели, които никога не са се интересували от футбол, си пуснаха Диема само заради Лудогорец, че и на мачове започнаха да ходят.

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот fabregas_949 » 23 юли 2016 13:04

soilwork написа:
todorov94 написа:Гледах ранглистата на УЕФА след тазгодишното фиаско на нашите "евробойци" и видях че сме ударили ново дъно и единствено 2те силни години на Лудогорец ни държът поне в топ 30. Какво става толкова ли нямаме 4 отбора поне 1да играе в групи на ЛЕ и евентуално един в ШЛ. Пак останахме с един Лудогорец и освен да им пожелая успех друго не мога . Какво мислите Вие къде е проблема защо Беларус,Казахстан и Азарбейджан ни изпревариха, а Румъния,Норвегия и Чехия за далеч пред нас. Лихтенщайн са 31 с единствения си участник. :)
ето линг за оф. сайт на УЕФА
http://www.uefa.com/memberassociations/ ... index.html тази година сме 29ти.
[center]Спокойно идва ЦСКА!! Коефицентите ще се оправят бързо ;)[/center]


:lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот Svetlio » 23 юли 2016 15:00

kiril.a.d написа:Продължавам да има въпросът, какво правим с небългарския отбор, а само бизнес проект, Лудогорец? - до колко е полезен, за България и не трябва ли да се закрие или премести в друго първенство, след като има 3-мае българи от 18 футболисти???
Имаше едно такова време и случай, през 80-те години, когато ЦСКА просто...нямаше съперници и пак казвах, че не е лошо да се премести в друго първенство, но беше отбор само от БЪЛГАРИ!!!
Та според вас, как трябва да постъпим с небългарския Лудогорец? - аз, техни мачове НЕ ГЛЕДАМ!!! - нямат нищо общо с БЪЛГАРИЯ!

Знаеш ли, че преди години Арсенал и Челси играха със състави, в които имаше само чужденци?
И на мен не ми се нрави, че няма много българи в Лудогорец, но пък се радвам за успехите им на клубво ниво, защото по този начин се покачва имиджа и коефициента на България!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот hd29 » 23 юли 2016 15:20

Svetlio написа:
kiril.a.d написа:Продължавам да има въпросът, какво правим с небългарския отбор, а само бизнес проект, Лудогорец? - до колко е полезен, за България и не трябва ли да се закрие или премести в друго първенство, след като има 3-мае българи от 18 футболисти???
Имаше едно такова време и случай, през 80-те години, когато ЦСКА просто...нямаше съперници и пак казвах, че не е лошо да се премести в друго първенство, но беше отбор само от БЪЛГАРИ!!!
Та според вас, как трябва да постъпим с небългарския Лудогорец? - аз, техни мачове НЕ ГЛЕДАМ!!! - нямат нищо общо с БЪЛГАРИЯ!

Знаеш ли, че преди години Арсенал и Челси играха със състави, в които имаше само чужденци?
И на мен не ми се нрави, че няма много българи в Лудогорец, но пък се радвам за успехите им на клубво ниво, защото по този начин се покачва имиджа и коефициента на България!

Е то англичаните не разбират ,бай Ганьо обаче е вещ във всичко. :) Особено ако някой сърбин го е казал ,то значи е така.Бай Ганьо е готов и на сръбски да пише в българския форум за да го защити човека.

true blue 71
Мнения: 74
Регистриран на: 31 юли 2013 21:24
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот true blue 71 » 23 юли 2016 20:28

Не виждам особен проблем, че в Лудогорец има повечко чужденци. Примерите с доста отбори от Европа не са един или два. По - важното е, че чужденците в Разград имат доста добра класа . Успех срещу "Звезда" и дано стигнат някой от групите. Там са важните, доходоносните и престижните мачове, такива, които ти изграждат име в Европа,

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот kiril.a.d » 23 юли 2016 20:33

Svetlio написа:
kiril.a.d написа:Продължавам да има въпросът, какво правим с небългарския отбор, а само бизнес проект, Лудогорец? - до колко е полезен, за България и не трябва ли да се закрие или премести в друго първенство, след като има 3-мае българи от 18 футболисти???
Имаше едно такова време и случай, през 80-те години, когато ЦСКА просто...нямаше съперници и пак казвах, че не е лошо да се премести в друго първенство, но беше отбор само от БЪЛГАРИ!!!
Та според вас, как трябва да постъпим с небългарския Лудогорец? - аз, техни мачове НЕ ГЛЕДАМ!!! - нямат нищо общо с БЪЛГАРИЯ!

Знаеш ли, че преди години Арсенал и Челси играха със състави, в които имаше само чужденци?
И на мен не ми се нрави, че няма много българи в Лудогорец, но пък се радвам за успехите им на клубво ниво, защото по този начин се покачва имиджа и коефициента на България!

Зная и помня - това бяха годините на възраждане на английския футбол, особено след 5 годишното изгнание, но аз, никога няма да сравня нашия футбол - южняшкия стил, подобен на бразилския и италианския, с "конския футбол" на Англия!
Та като гледаш Англия, как ни виждаш да се реализираме футболно, като тях?...Та аз им се смея на всеки висок форум на който участват и недей забравя че в успехите си са като нас! - с тази разлика, че ние тук не сме правили Световно първенство, не се наричаме Англия или Великобритания и поради това, нямаме световна титла ;)
Но примерът ти е доста добър, предвид че ни чакат смешни успехи, точно като Англия!!! - с разликата че не се казваме Англия и поради това...дори падаме от Англия, което адски ме вбесява всеки път!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Опасност Лихтенщайн да ни мине на клубно ниво.

Мнениеот kiril.a.d » 23 юли 2016 20:37

hd29 написа:
Svetlio написа:
kiril.a.d написа:Продължавам да има въпросът, какво правим с небългарския отбор, а само бизнес проект, Лудогорец? - до колко е полезен, за България и не трябва ли да се закрие или премести в друго първенство, след като има 3-мае българи от 18 футболисти???
Имаше едно такова време и случай, през 80-те години, когато ЦСКА просто...нямаше съперници и пак казвах, че не е лошо да се премести в друго първенство, но беше отбор само от БЪЛГАРИ!!!
Та според вас, как трябва да постъпим с небългарския Лудогорец? - аз, техни мачове НЕ ГЛЕДАМ!!! - нямат нищо общо с БЪЛГАРИЯ!

Знаеш ли, че преди години Арсенал и Челси играха със състави, в които имаше само чужденци?
И на мен не ми се нрави, че няма много българи в Лудогорец, но пък се радвам за успехите им на клубво ниво, защото по този начин се покачва имиджа и коефициента на България!

Е то англичаните не разбират ,бай Ганьо обаче е вещ във всичко. :) Особено ако някой сърбин го е казал ,то значи е така.Бай Ганьо е готов и на сръбски да пише в българския форум за да го защити човека.

Не, нито англичаните разбират бай Ганьо, нито бай Ганьо разбира англичаните...че и Европа, поради което ще си останеш бай Ганьо до края на живота, дори пишейки на български, руски, сръбски, македонски!!!
И никога няма да настигнеш "колегите" от "Ботуша", колкото и да са бай Ганьовци като теб!!! Колкото и да живееш, играеш като тях!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта