Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуба

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот Thsmith » 15 юни 2016 20:16

Просто се доказва, че в Бг трябва да си пълен идиот за да си плащаш. Най добре е да завличаш всички с максимално много пари, да не правиш никакви подобрения и накрая да пращаш сметката на държавата. Нека тя ти прави трибуни, осветления, тя да ти покрива данъците и задълженията и тн.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот Sinite ot Sofia » 15 юни 2016 21:07

Red Warrior написа:
anihilator написа:А дано защото и трите отбори ще трябва да домакинстват в други градове ако това не се случи.На тия които ще ревнат ще отговоря , че досега държавата помогна и на много други отбори и градове :!:

Да, освен на най-титулуваният клуб - ЦСКА! :roll:

Нямате срам вие, чавдарчета! Цялата ви "славна" история се базира на ПОМОЩ от държавата. Вие в "А" група ще влезете ли някога по законен път?! Какво ли не въртяха, как ли не го мислиха, нов формат направиха, само и само Чавдар - Литекс да цъфне и върже. Наглеци до безобразие..
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот gzagorov » 15 юни 2016 21:42

Red Warrior написа:
Dobri написа:Защото въпросните клубове са в А група, а ЦСКА ще е във В група (най-вероятно) и там осветление не е задължително.
Пък и никой от посочените клубове не е завлякъл държавата с 14 милиона. Логично е на доказан длъжник и лъжец да не се помага.

А защо ЦСКА е завлякъл държавата, след като тя е стопанин на базата и не си е търсила парите от мошениците, които са го управлявали? Защо държавата даде базата на Левски за "безсрочно и безвъзмездно ползване", а на ЦСКА се взимат пари за наем? Защо нито един друг клуб не плаща за базата си на държавата, или общината, а само ЦСКА? Защо???

Отговарям - защото държавата ви е построила базата и ви я е дала да я ползвате. "Герена" (стадионът, не земята под него) е построен от левскари. Между другото, ти можеш ли да ми кажеш по-каква логика играете в центъра на столицата, а "Левски" в квартал, който е краен и до днес. Защото още преди години Ники Александров нямаше отговор за Томислав Русев, когато въпросът беше зададен. Както е отбелязано в официалния сайт:
"И до днес отборът не е получил обезщетение за изгонването от собствения му дом през 1949 г."
"Левски" сам си е построил и този предишен дом, построил си е и сегашния, така че хайде стига сте гледали в чуждото канче, а благодарете за това,което и до днес държавата прави за вас.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот ticha i vladislav » 15 юни 2016 21:50

Какво е дала държавата на Варна-1 милион ,който всъщност е взет от данъците на варненци.За какво да ги даде-за северната тангента,южната допирателна или 101-вия лъч на метрото към Дървеница или Ракиена фабрика?Стига вече шопски истерии,на България й трябва децентрализация,Барселона е светлият пример.
Черно море-първият шампион по футбол в България

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот HEATSEEKER » 15 юни 2016 21:56

Понеже не съм запознат, стадион ''Сан Сиро'' на общината в Милано ли е собственост, или е на ''Интер'' и ''Милан''.Текущите ремонти кой им ги покрива :?:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14211
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот damyanov1963 » 15 юни 2016 22:24

HEATSEEKER написа:Понеже не съм запознат, стадион ''Сан Сиро'' на общината в Милано ли е собственост, или е на ''Интер'' и ''Милан''.Текущите ремонти кой им ги покрива :?:

Няма такъв стадион. Сан Сиро е квартала в който се намира стадион Джузепе Меаца.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот зеления » 15 юни 2016 22:59

1982 написа:А феновете на Черно море, гледам, са много активни, когато стане дума за държавна помощ към Левски и ЦСКА, но като заговорим на тях да им се помогне, скачат веднага да бранят държавната помощ ..... май малко с двойния аршин мерим ?!


Е, аз съм фен на Черно море, цитирай поне един мой пост където съм се изказал против държавна помощ за който и да е отбор! Ама май дрънкаш колкото да не заспиш.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот Thsmith » 15 юни 2016 23:04

На никой не трябва да помага държавата с пари. Единственото което трябва да направи е да им даде стадионите и да им спести всичките бюрократични ядове при строежи и ремонти. Нищо друго.
Не да ми измислят нови данъци и да ми теглят заеми, а после да ги раздават на сульо и пульо.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот anihilator » 15 юни 2016 23:08

Thsmith написа:На никой не трябва да помага държавата с пари. Единственото което трябва да направи е да им даде стадионите и да им спести всичките бюрократични ядове при строежи и ремонти. Нищо друго.
Не да ми измислят нови данъци и да ми теглят заеми, а после да ги раздават на сульо и пульо.

Не съм съгласен по простата причина , че все ще намерят вратички от стадиона да направят нещо друго или около него видиш ли с добри пожелания.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Държавата отпусна пари за терен и осветление на три клуб

Мнениеот Thsmith » 15 юни 2016 23:11

Е какво лошо има да правят? Нека... въпроса е да има стадион. Естествено не казвам, че трябва да им дадат 20 декара около стадиона, а просто самия стадион. Нека инвестират и го направят ако искат и като Емирейтс и вътре да има какво ли не, какъв е проблема?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта