Станимир Стоилов - фен тема

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот Долно уйно » 19 дек 2016 17:14

Да пуснеш тема, в която да се присмиваш на човек малко или много успял в професията си е равно на тотална комплексарщина и идиотия.
Това, че Стоилов назовава нещата с правилните имена го прави лош.

Да, забравих, че у нас в България е много голям процента на тязи обичат сладки приказки, та били те и подвеждащи и грешни.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 дек 2016 17:15

Странджата написа:"По какъвто и път да ходи глупецът,у него винаги не достига смисъл, и всекиму той ще изкаже, че е глупав" (Книга на Еклисиаста, гл.10,3).
И още - пак там - 12. "Думи от устата на мъдрец са благодат, а устата на глупец самия него погубват; 13. първите думи от устата му са глупост, а краят на речта от устата му - безумие"

Странджа, добре си ги цитирал тези мъдри думи, само едно нещо не мога да разбера - защо стреляш с топ по врабчета!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот Вълчан » 19 дек 2016 17:18

Човекът си гради и развива един отбор прекрасно.Влиза си редовно във Евротурнирите....получава си награди всяка година....финансово е перфектно.Тука някакви се го очернят и плюят.Великолепни индивиди имаме.Зависти..завист....завист....някои ще получат гърч от злоба.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Captain Stottlemeyer

Мнениеот Странджата » 19 дек 2016 17:37

Ами питай ме защо го мъча с това джепане :). И щото е казано " 17. И насочих сърцето си да познае мъдрост, да познае безумие и глупост; но узнах, че и това е гонене на вятър;18. защото, голяма мъдрост - голямо страдание, и който трупа познание, трупа тъга."

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот ЕМИЛ » 19 дек 2016 17:48

Припознавачите само могат да сънуват за подобен треньор . 8-)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот Кашчей » 19 дек 2016 17:59

Сънчо млъчи, млъчи, па като отвори една устА, като Съевата дупка, и все премъдрости от нея.
Къ па от МЮ или Реал не са се сетили да поканят Тройчо, известен с епохалните си успехи в ЕКТ ми се мъчат с нек`ви си Моуриньо и Зидан :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот koisa » 19 дек 2016 18:25

suni написа:Е те тоя образ,.. журналята го изкараха бхти ,,невероятния треньор,, ! Нема такъв смех,.. да направиш торта от ла.но и да убеждаваш другите колко е вкусно. Цирк! :lol:

Ако журналята изкарваха един от главните виновници за източването на ЦСКА и твой любимец - Стойчо Младенов като "невероятен треньор" щеше да се скъсаш да пускаш теми колко е велик, невероятен и гениален треньор. Уви, Неустойчо не може да стъпи на малкия пръст на Мъри и това те изяжда... :mrgreen: Кефи ме да гледам как припознавач се гърчи в собствената си злоба и завист. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

qnchev
Мнения: 28
Регистриран на: 02 мар 2015 09:07
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот qnchev » 19 дек 2016 19:19

Само се моля,един ден бог да си прибере версиите,за да може малкото останали реални хора да обсъждат истинските неща.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот debilcho » 19 дек 2016 19:56

ЕМИЛ написа:Припознавачите само могат да сънуват за подобен треньор . 8-)

Еми вземайте си го бързо да не ви изпреварят. :)

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот krumeto » 19 дек 2016 20:17

suni написа:Изображение

Е те тоя образ,.. журналята го изкараха бхти ,,невероятния треньор,, ! Нема такъв смех,.. да направиш торта от ла.но и да убеждаваш другите колко е вкусно. Цирк! :lol:


Нашенска черта...
Авторе, тоя започва да се извисява! Да го очерним, хвани го за крачола и обратно в катрана! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта