Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот орчо войвода » 01 дек 2015 22:45

Във връзка с появилата се невярна информация относно заплатите на футболистите ни за месец декември в спортния сайт "Gong.bg" , ръководството на ФК"Оборище" съобщава , че изнесената информация не отговаря на истината и всички футболисти без професионален договор , които ще продължат
да играят за отбора и през пролетта , ще получат договореното си възнаграждение и за месец декември .http://fcoborishte.com/novini/ .

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот anihilator » 02 дек 2015 02:14

Изкефих се на сайта поздравления 8-)

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот Вълчан » 02 дек 2015 03:01

Този Лъв на емблемата няма ли уши......на уплашена котка дръзва...маитап колега.Хубаво е да се знае това което си написал.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 02 дек 2015 05:45

В сайта на бултрасите има специален раздел за такива журналисти които създават ,,новини''.Казва се ,,за боклуците''.

Потребителски аватар
oxford
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2008 19:13
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот oxford » 02 дек 2015 08:53

А да сте видели, че информацията не е на Гонг, а на епично-могъщата национална БТА? И мисля, че към тях трябва да си препратите поправката...

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот орчо войвода » 02 дек 2015 14:27

oxford написа:А да сте видели, че информацията не е на Гонг, а на епично-могъщата национална БТА? И мисля, че към тях трябва да си препратите поправката...

Значи тези от БТА са написали непроверена информация от вида "един човек ми каза, че чул от друг човек", а един куп сайтове са публикували инфото , само защото плащат абонамент на БТА.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот izumrud » 03 дек 2015 01:23

орчо войвода написа:
oxford написа:А да сте видели, че информацията не е на Гонг, а на епично-могъщата национална БТА? И мисля, че към тях трябва да си препратите поправката...

Значи тези от БТА са написали непроверена информация от вида "един човек ми каза, че чул от друг човек", а един куп сайтове са публикували инфото , само защото плащат абонамент на БТА.


Ами не е точно така. Оказа се, че наистина няма да се плати на хората, които ще гонят...то така пише и в съобщението. т.е дали си играл или не, ако ще те гонят, гориш с парите
а като знам президента на тия как се пазареше за 20 лева увеличение лятото с двама футболисти, нищо чудно и да са го мислили да им отрежат, ама като се размириса, да са се отказали. И сега излиза, че не е имало такова нещо...ама се съмнявам

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Съобщение от ФК"Оборище" до сайта Гонг.бг

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 дек 2015 05:59

Българинът Петър Георгиев си направи шега с българските медии, пращайки им писма по електронните пощи и публикувайки в профила на Нюкасъл в "Туитър", че е подписал договор с английския клуб. Той е на 21 години и работи в Англия по бакалавърска степен по "Медии и комуникации" в Newcastle University.

"Без да се замислям особено, през август 2010 г. изпратих имейл на редакцията на Sportal.bg, озаглавен "Талант на Славия на проби в Тотнъм". Имейлът съдържаше дописка от три изречения, според които 16-годишният Петър Георгиев е бил наблюдаван лично от Реднап и ще прекара двуседмични проби в школата на лондончани.

На следващата сутрин в. "Меридиан мач" в печатното си издание написа "Тотнъм взе талант на Славия", "белите" пак падат", копирайки едно към едно статията на Sportal.bg.

Впоследствие историята ми се озова и в БЛИЦ, които се позоваха именно на "Меридиан мач".

След като четири сезона защитавах цветовете на "шпорите", преди няколко дни реших, че е дошъл моментът за промяна в кариерата ми на футболист.

Този път с подобрена стратегия опитах, без нито един паунд мениджърски комисионни, да си спечеля трансфер в Нюкасъл и резултатът не закъсня.

Разбира се, няма да лъжа, очаквах да ми отнеме повече усилия да се наложа във Висшата лига. Нападатели като Джейми Варди и Чарли Остин се трудиха години наред, за да се изкачат от аматьорските дивизии до най-елитното ниво на английския футбол", разказва той.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта