Оставка на Б. Михайлов!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот WPWW » 04 сеп 2015 16:01

Тоя бие по наглост предшественика си в БФС! Когато очевидно БФС е проядено от корупция и управленска некадърност, Михайлов е ДЛЪЖЕН най-накрая да напусне и да спре да смуче от парите за футбола.

Националният отбор е кръгла нула, изпълкомът е заложник на частни интереси. Няколко отбора с представители в изпълкома на БФС явно са бутани от съдиите начело с Луноходец, президентът на БФС не прави нищо по въпроса... Никога не съм харесвал ЦСКА, но в това положение на бг футбола, да изхвърлиш от А група един от отборите с най-голяма фенска маса и най-много деца в школите, е Безумие. Можеха да притиснат ЦСКА за дълговете с много начини - отнемане на точки, трансфери и т.н., но отново корупцията победи, защото някой иска базите.

А защо спортните журналисти нито веднъж не разкритикуваха Фелайни и не го призоваха да се маха?! Абсолютна лакейщина.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот sandi74 » 04 сеп 2015 16:06

Лаици,долу мръсните ръце от виликолепният и вездесъщият Боби Михайлов.Оставете го да почива че след отличният резултат който постигнаха нашите дървари и ботушари снощи е танцувал до зори.Хвала тебе Боби,и го можеш а ние сме твърдо зад теб. :!: :idea:

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот love_hurtz » 04 сеп 2015 16:11

Пак тема за рев и сополи, ок разбрахме. Боби Михайлов е проблема на футбола :) Тия наще футболисти на по 17-18 са 55 кила с мокри дрехи. Да отида да ги бутна и ще се строшат е какво говорим. Какви юноши, то да вземат да ядат малко тия деца, то с пиене кока и ебане не става !

Потребителски аватар
k@r@k0nju1
Мнения: 77
Регистриран на: 16 сеп 2014 08:50
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот k@r@k0nju1 » 04 сеп 2015 16:13

Вие не знаете ли, че БМ е абониран до живот за поста, а НМ е абониран до живот за вратарския пост в националния? Будали!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот plamenst7 » 04 сеп 2015 16:22

Много по-голям проблем е липсата на масов спорт. Все по-рядко може да видиш някъде по кварталите деца да играят футбол(не само), а интересът към футбола у нас е силно намалял. Аз като бях малък ритахме почти всеки ден. Та не бяха мачове блок на блок, клас на клас, квартал на квартал, па джитбол, всеки лакум, виенска, крив мач. Ритахме и в дъжд и в студ, дори в сняг понякога. Сега почти не мога да видя деца да ритат някъде или най-много 2-3 да подритват някоя топка безцелно.
За мен единственото правилно решение може да дойде от държавата. Прави се задължително участието в някакъв вид спорт в училищата и се организират състезания между тях за да се възбуди интереса към спорта в децата. Деца със здравословни проблеми и видимо не ставащи за спортисти(такива с наднормено тегло или просто по-флегматични) да бъдат освобождавани от тези задължения от някаква училищна комисия - да речем учителите по физическо.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот Mirosvel » 04 сеп 2015 16:29

sandi74 написа:Лаици,долу мръсните ръце от виликолепният и вездесъщият Боби Михайлов.Оставете го да почива че след отличният резултат който постигнаха нашите дървари и ботушари снощи е танцувал до зори.Хвала тебе Боби,и го можеш а ние сме твърдо зад теб. :!: :idea:


Наплно съм съгласен! Боби трябва да се остави да работи! Навремето нали ревяхте срещу Батето. Еми ето какво стана като махнаха Ив. Славков! Сега е същото! Махнете Боби и ще затънем още повече! Боби до живот! А след това ще извикаме 60 годишния Берватов да ни оправи футвола! Нали така бе Бербат?.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот Vura » 04 сеп 2015 16:35

Защо? Какво е виновен бате Лоби? :lol: Нали го чухте вчера? Ако той играеше да му искат оставката. :lol:

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот Mirosvel » 04 сеп 2015 16:41

plamenst7 написа:Много по-голям проблем е липсата на масов спорт. Все по-рядко може да видиш някъде по кварталите деца да играят футбол(не само), а интересът към футбола у нас е силно намалял. Аз като бях малък ритахме почти всеки ден. Та не бяха мачове блок на блок, клас на клас, квартал на квартал, па джитбол, всеки лакум, виенска, крив мач. Ритахме и в дъжд и в студ, дори в сняг понякога. Сега почти не мога да видя деца да ритат някъде или най-много 2-3 да подритват някоя топка безцелно.
За мен единственото правилно решение може да дойде от държавата. Прави се задължително участието в някакъв вид спорт в училищата и се организират състезания между тях за да се възбуди интереса към спорта в децата. Деца със здравословни проблеми и видимо не ставащи за спортисти(такива с наднормено тегло или просто по-флегматични) да бъдат освобождавани от тези задължения от някаква училищна комисия - да речем учителите по физическо.


Като гледаш дебелото животно Кра.Кра. и има да чакаш от държавата да ти се помогне!!! За целия му мандат само вратът му и гъзът му ще станат по-дебели!

Потребителски аватар
skank
Мнения: 61
Регистриран на: 30 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот skank » 04 сеп 2015 16:42

plamenst7 написа:Много по-голям проблем е липсата на масов спорт. Все по-рядко може да видиш някъде по кварталите деца да играят футбол(не само), а интересът към футбола у нас е силно намалял. Аз като бях малък ритахме почти всеки ден. Та не бяха мачове блок на блок, клас на клас, квартал на квартал, па джитбол, всеки лакум, виенска, крив мач. Ритахме и в дъжд и в студ, дори в сняг понякога. Сега почти не мога да видя деца да ритат някъде или най-много 2-3 да подритват някоя топка безцелно.
За мен единственото правилно решение може да дойде от държавата. Прави се задължително участието в някакъв вид спорт в училищата и се организират състезания между тях за да се възбуди интереса към спорта в децата. Деца със здравословни проблеми и видимо не ставащи за спортисти(такива с наднормено тегло или просто по-флегматични) да бъдат освобождавани от тези задължения от някаква училищна комисия - да речем учителите по физическо.

Много точно и много на място. И аз все по-рядко виждам деца да ритат пред блоковете, ходят по изкуствени за по един час. Друго си е да се разделите и на асфалта по 2-3 часа на ден. Като малък в училище всяко междучасие играехме, за 5минутки да е но да се развърти мача. Играли сме дори и с онези малки подскачащи топчета, даже с малка керемидка.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Оставка на Б. Михайлов!

Мнениеот iliev72 » 04 сеп 2015 16:47

Най-лесно се иска уволнение , а после ! Това е по важното и тук сбъркаха 4-те в света.Уволниха батето и вече толкова години не знаят какво да правят и резултата е налице. А сега кажете кой да дойде , че нещата да тръгнат в правилната посока.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта