Ивайло Чочев по стъпките на големите

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот Кировец » 22 юни 2015 23:40

Палермо обяви нов договор с българския национал Ивайло Чочев.

Полузащитникът си спечели признанието на италианския тим с изявите си през последните шест месеца, и сега получи нов контракт.

Договорът на Чочев е до 30 юни 2020-та година.

Интерес към младия талант вече има от грандовете в Италия, като Наполи дори отправи официално и оферта за него.

През юли 2014-та Чочев подписа с Палермо за три години, до 2017-та, но сега бе продължен с още три сезона.


Скромен, трудолюбив, ефективен. Това е отборния футболист - Ивайло Чочев. Напред и нагоре, момче! :geek:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GiWVCZOfZkg[/youtube]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот GOLEADOR » 23 юни 2015 00:03

+1
Успех на Ивайло.Пожелавам му да спечели трофей с отбора си и да се наложи при националите! ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот mertezaker » 23 юни 2015 00:05

Жалко, че Наполи не успяха да го вземат...

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот Jorkorazporko » 23 юни 2015 02:15

Най - качествения български халф в момента! Аз на негово място бих се отказал от националния отбор, жива подигравка си е да се пускат някакви клоуни като Гаджев и Дяков за сметка на Чочев!

Потребителски аватар
igor tomasic
Мнения: 369
Регистриран на: 17 яну 2009 15:26
Skype: n_tachev
Контакти:

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот igor tomasic » 23 юни 2015 08:25

Jorkorazporko написа:Най - качествения български халф в момента! Аз на негово място бих се отказал от националния отбор, жива подигравка си е да се пускат някакви клоуни като Гаджев и Дяков за сметка на Чочев!

Ще ме извиниш колега,но Гаджев в момента е най-добрия вътрешен халф .Умее и да гради играта ,в същото време и да разбива.Не случайно при всички треньори бива повикан в националния и е неизменен титуляр.И за да видиш ,че не съм със сини очила бих добавил ,че още докато играеше в цска прогнозирах светло бъдеще за Чочев.Момчето е скромно и набляга на работата,а това ще доведе само до едно...израстване .Пожелавам му късмет
И k0гат0 падаш АЗ паk ще пея за ТЕБ !

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот bobo_13 » 23 юни 2015 08:30

Успех на Ивайло!. Честно казано малко рано го възхваляваха, защото освен онези 2 мача, в които вкара голове, останалите беше сменян в 60-тата минута и ига много слабо. Като цяло и Палермо е много странен отбор.
Жалко, че не го пускат на мястото на Гаджев в националния отбор. Но нали трябва да си намери отбор в чужбина, този велинградски "вълшебник" Влади :)
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот lucio » 23 юни 2015 08:46

Успех на момчето, има качества и мисля, че той ще наследи Дяков в националния .


Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот Неутрален » 23 юни 2015 09:48

igor tomasic написа:
Jorkorazporko написа:Най - качествения български халф в момента! Аз на негово място бих се отказал от националния отбор, жива подигравка си е да се пускат някакви клоуни като Гаджев и Дяков за сметка на Чочев!

Ще ме извиниш колега,но Гаджев в момента е най-добрия вътрешен халф .Умее и да гради играта ,в същото време и да разбива.Не случайно при всички треньори бива повикан в националния и е неизменен титуляр.И за да видиш ,че не съм със сини очила бих добавил ,че още докато играеше в цска прогнозирах светло бъдеще за Чочев.Момчето е скромно и набляга на работата,а това ще доведе само до едно...израстване .Пожелавам му късмет


Винаги съм харесвал хора с чувство за хумор ! А за Чочев си прав, важно е да остане далеч от чалгата и джуките, поне десетина години.

pomiqr268
Мнения: 255
Регистриран на: 20 апр 2015 13:49

Re: Ивайло Чочев по стъпките на големите

Мнениеот pomiqr268 » 26 юни 2015 19:53

Голяма грешка на Чочев, ако няма откупна цена в договора.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта