Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот Вал » 26 мар 2015 14:47

Години наред тези отбори имат водеща позиция благодарение на "тръстове", сдружения, групи за натиск и на огромни средства, които се влагат в тях. Организоционният хаос и дефицит, в който се намират се дължи именно на някогашните парични потоци, които им бяха осигурявани и несъобразяването с променената икономичаска обстановка. Временно от това ще се възползва Лудогорец, който има по-различна организация - инвеститор, президеднт и спортен ръководител там е едно и също лице и в който се влагат наистина огромни суми. Но Лудогорец има същата технология за осигуряване на предимство извън терена и това рано или късно ще доведе до срив.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 26 мар 2015 14:59

По коя тв ще ги излъчват, аз съм фен на по-хубави сапунки? :) Само да не е по войо, че ше ме хванат за абонамента тогава. :)

[offtopic]И е добре да се знае кой сезон ще следва сега, ако нещо някой е пропуснал да си го изтегли от торентите! :)[/offtopic]

Вие за кого искате да са сапунките, моля, давайте предложения! Не проумяхте ли толкова години с тия глави, че в България има само два отбора- всички други са съучастници :lol: , аман от моите спойлерчета. Остава да видим и трейлъра или някое резюме да прочетем за пилотния епизод, озаглавен "Пореден мач без гол на грандовете" и да видим да я следим ли тая сапунка и нея, че станаха и без това твърде много! :)

Рейтингът в ИМДБ не го търсете, там бг сапунки рядко се промотират, особено ако не са излезли от БНТ безплатно, не от Диема Спорт- с капиталовложения и средства от джоба на продуцентите! :)
Последна промяна от dreben23 на 26 мар 2015 15:11, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1527
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот moreto vn » 26 мар 2015 15:03

dreben23 написа:По коя тв ще ги излъчват, аз съм фен на по-хубави сапунки? :) Само да не е по войо, че ше ме хванат за абонамента тогава. :)

BTV Comedy там е безплатно.Ще ги гледам с голям интерес. :mrgreen: ;)

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот urkoto » 26 мар 2015 15:14

Татко Лупи е великан, няма втори като него! Е сега като влязат Офанзива и Енималс в управлението на ЦСКА, записите от черно-бели ленти ще оживеят отново :mrgreen:
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 26 мар 2015 15:15

moreto vn написа:
dreben23 написа:По коя тв ще ги излъчват, аз съм фен на по-хубави сапунки? :) Само да не е по войо, че ше ме хванат за абонамента тогава. :)

BTV Comedy там е безплатно.Ще ги гледам с голям интерес. :mrgreen: ;)

Тая тв и безплатно да ми я дават, не бих я гледал, щото преместиха единственото нещо дето се гледаше от мало и голямо-Първична сила. Ако преместят и съседите, пък съвсем ще си замине. :(
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 26 мар 2015 15:17

urkoto написа:Татко Лупи е великан, няма втори като него! Е сега като влязат Офанзива и Енималс в управлението на ЦСКА, записите от черно-бели ленти ще оживеят отново :mrgreen:

При нас има някакви стари ленти поне, ами вие кво имате, че всеки път искате да сте на трибуната с микрофон в ръка? :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот Балкански Орел » 26 мар 2015 15:18

Томислав Русев много добре го каза, или идва някой с истинска пара да погасява разходите или от В група.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот volf » 26 мар 2015 15:28

Вал написа:Години наред тези отбори имат водеща позиция благодарение на "тръстове", сдружения, групи за натиск и на огромни средства, които се влагат в тях. Организоционният хаос и дефицит, в който се намират се дължи именно на някогашните парични потоци, които им бяха осигурявани и несъобразяването с променената икономичаска обстановка. Временно от това ще се възползва Лудогорец, който има по-различна организация - инвеститор, президеднт и спортен ръководител там е едно и също лице и в който се влагат наистина огромни суми. Но Лудогорец има същата технология за осигуряване на предимство извън терена и това рано или късно ще доведе до срив.

Увода и изложението биват!
Трябва да поработиш върху заключението.

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот moreni_max » 26 мар 2015 15:36

Лудогорец имат големи пари, но за разлика от Левски и ЦСКА нямат на хранилка един отбор юнаци които бозаят, без да могат да обяснят какво точно правят. Имат много добър мениджмънт, както финансов, така и спортен. Нямат и цяла една медийна гилдия която да лее крокодилски сълзи при всяко равенство, да не говорим за загуба. Нямат и цяла една фенска маса, която се издържа от съмнителни типове за да върши зулуми когато и се каже и да продава наркотици.

Лудогорец имат и още едно голямо предимство: нямат манталитета на отбор бутан от властта и не смятат, че всичко им принадлежи. Отделно самия Домусчиев симпатизира на малките провинциални отбори и желае и те да се развият, за да има конкуренция на родния шампионат. Нямат и оная силна съдийска агитка, която я имаха и развиваха столичани десетилетия.

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: Сапунките ФК Левски и ЦСКА

Мнениеот fen4ica » 26 мар 2015 15:38

Къде е Кирил Веселински, вече не го виждам по Канал3?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта