Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот drughi » 24 ное 2014 21:08

Тея всички требе с голямата метла да ги метем. Даже направо с валяка. Иначе немат махане :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот drogooo » 24 ное 2014 21:18

Не знам каква атака са подхванали ама тва е малко като някой да ти се осере в сурата а ти да го напикаеш по обувките...да ме извините за френския....!!!
Не бил учил в Оксфорд.... Ми и в Кричим или Долно нанагорнище да си учил в две дум 3 грешки.... Шеф на изпълком няма как да си неграмотен!
Ако кажел как Пенев си бил взимал заплатата от БФС незаконно.... Е кой позволява да се изплаща заплата законно а да се взима незаконно.
Не че Любо е злато ама.... Тия всичките са пълен въз
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 24 ное 2014 21:21

Циркът е пълен. Ям пуканки, пия бира и цъкам с език на качествената клоунада, наречена БФС :)

Верно, всичко ще си кажат.

А това изречение с университета в Оксфорд е култово. Ще си го сложа в рамка. :lol: :)

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот РосенВарна » 24 ное 2014 21:23

Къде е тръгнал Емо да си мери интелигентността с Пенев, я вижте какъв чичо си има Любо Пенев, Айнщайн пасти да яде.
Сега двамата да отидат да си поиграят малко на БАБИНТОН и всичко ще бъде ОК:)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот 727150 » 24 ное 2014 21:48

Pragmatichen написа:
727150 написа:
Кашчей написа:Ей, спамер! Това в колко теми ще го постнеш, без никаква мисъл в главата си?!

Сега е леко коригирано , вече не пише ,че мандатът на президента на държавата е 4 години . :)


4,5,6 нямат никакво значение годините, важно е другото, нима то не е истина?
ок, фен си на Левски, я ми кажи, когато Мъри беше треньор на националния, и той ли беше некадърен?
убеден съм(вероятно и ти), че и Юп Хайнкес да сложим, с това управление на БФС, с тези президенти на клубове, тип квартални пияници и мутри, НИЩО ДОБРО НЕ ЧАКА НАШИЯТ ФУТБОЛ?
Пак казвам, лош или добър, Пенев за всичко казано е прав, и по-добре нещата да се кажат късно, отколкото никога.
Ок, махнаха го, нека видим следващия колко месеца ще изкара и какви "страхотни" резултати ще постигне?
Неслучайно направих паралел с Данчо Лазаров, Любо Ганев и волейбола, защото там бяхме световна сила и "благодарение" на федерацията, отборът се срина.
Разберете, всеки трябва да носи отговорност за постъпките си, като се махат треньори и играчи, тези над тях кой да ги махне? Господ ли ?
Ти да не би да си доволен от управлението на Боби Михайлов?
Остави колко години е мандата на президента, нали по закон се маха, а по кой закон да махнем Боби???
Или да чакаме още 20-30 години, докато се пенсионира?

Не съм доволен от управлението на Михайлов и съм писал за това.При неговото управление се нароиха един куп клубове ментета .Отбори като Ботев ,Пирин ,Миньор. и много други завлякоха държавата с много пари , фалираха ги и регистрираха на тяхно място нови клубове ментета, които започвали на чисто ,Това е възможно , защото БФС нарочно не прави нищо , за да спре това уродливо явление .Ментето на Ботев от село Коматево никога няма да създаде футболна легенда като Чико, ментето на Пирин няма да създаде нов Бербатов,защото това са нови изкуствено създадени клубове.
Последна промяна от 727150 на 24 ное 2014 21:51, променено общо 1 път.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот 727150 » 24 ное 2014 21:48

Pragmatichen написа:
727150 написа:
Кашчей написа:Ей, спамер! Това в колко теми ще го постнеш, без никаква мисъл в главата си?!

Сега е леко коригирано , вече не пише ,че мандатът на президента на държавата е 4 години . :)


4,5,6 нямат никакво значение годините, важно е другото, нима то не е истина?
ок, фен си на Левски, я ми кажи, когато Мъри беше треньор на националния, и той ли беше некадърен?
убеден съм(вероятно и ти), че и Юп Хайнкес да сложим, с това управление на БФС, с тези президенти на клубове, тип квартални пияници и мутри, НИЩО ДОБРО НЕ ЧАКА НАШИЯТ ФУТБОЛ?
Пак казвам, лош или добър, Пенев за всичко казано е прав, и по-добре нещата да се кажат късно, отколкото никога.
Ок, махнаха го, нека видим следващия колко месеца ще изкара и какви "страхотни" резултати ще постигне?
Неслучайно направих паралел с Данчо Лазаров, Любо Ганев и волейбола, защото там бяхме световна сила и "благодарение" на федерацията, отборът се срина.
Разберете, всеки трябва да носи отговорност за постъпките си, като се махат треньори и играчи, тези над тях кой да ги махне? Господ ли ?
Ти да не би да си доволен от управлението на Боби Михайлов?
Остави колко години е мандата на президента, нали по закон се маха, а по кой закон да махнем Боби???
Или да чакаме още 20-30 години, докато се пенсионира?

Не съм доволен от управлението на Михайлов и съм писал за това.При н,еговото управление се нароиха един куп клубове ментета .Отбори като Ботев ,Пирин ,Миньор. и много други завлякоха държавата с много пари , фалираха ги и регистрираха на тяхно място нови клубове ментета, които започвали на чисто ,Това е възможно , защото БФС нарочно не прави нищо , за да спре това уродливо явление .Ментето на Ботев от село Коматево никога няма да създаде футболна легенда като Чико, ментето на Пирин няма да създаде нов Бербатов,защото това са нови изкуствено създадени клубове.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот Spiro Spirov » 24 ное 2014 21:53

Понеже не си го знаем Пената какъв е простак, решиха всички да покажат, че и те го могат това изкуство. Тези хора или още са на 15 или успешно се опитват да имитират турски сериал. :)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 24 ное 2014 21:56

727150 написа:
Pragmatichen написа:
727150 написа:
Кашчей написа:Ей, спамер! Това в колко теми ще го постнеш, без никаква мисъл в главата си?!

Сега е леко коригирано , вече не пише ,че мандатът на президента на държавата е 4 години . :)


4,5,6 нямат никакво значение годините, важно е другото, нима то не е истина?
ок, фен си на Левски, я ми кажи, когато Мъри беше треньор на националния, и той ли беше некадърен?
убеден съм(вероятно и ти), че и Юп Хайнкес да сложим, с това управление на БФС, с тези президенти на клубове, тип квартални пияници и мутри, НИЩО ДОБРО НЕ ЧАКА НАШИЯТ ФУТБОЛ?
Пак казвам, лош или добър, Пенев за всичко казано е прав, и по-добре нещата да се кажат късно, отколкото никога.
Ок, махнаха го, нека видим следващия колко месеца ще изкара и какви "страхотни" резултати ще постигне?
Неслучайно направих паралел с Данчо Лазаров, Любо Ганев и волейбола, защото там бяхме световна сила и "благодарение" на федерацията, отборът се срина.
Разберете, всеки трябва да носи отговорност за постъпките си, като се махат треньори и играчи, тези над тях кой да ги махне? Господ ли ?
Ти да не би да си доволен от управлението на Боби Михайлов?
Остави колко години е мандата на президента, нали по закон се маха, а по кой закон да махнем Боби???
Или да чакаме още 20-30 години, докато се пенсионира?

Не съм доволен от управлението на Михайлов и съм писал за това.При н,еговото управление се нароиха един куп клубове ментета .Отбори като Ботев ,Пирин ,Миньор. и много други завлякоха държавата с много пари , фалираха ги и регистрираха на тяхно място нови клубове ментета, които започвали на чисто ,Това е възможно , защото БФС нарочно не прави нищо , за да спре това уродливо явление .Ментето на Ботев от село Коматево никога няма да създаде футболна легенда като Чико, ментето на Пирин няма да създаде нов Бербатов,защото това са нови изкуствено създадени клубове.


Ей, че голям го вадиш. А защо нищо не кажеш за ментето от Подуене и мустакатият му собственик дето нищо свестно не вади вече осма година?!

С чужда пита много лесно се прави помен, е казал народът. Но, я, първо си виж собствените лайна и тогава ръси философски мъдрости за ситуацията в българския футбол.

vency75
Мнения: 169
Регистриран на: 20 авг 2008 13:19
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот vency75 » 24 ное 2014 22:03

това е най -просташкото отношение на бивши съотборници ,национали,донесли ни толкова радости.в случая няма невинен.просто и тримата(пенев ,костадинов и лечков),проявяват една нечовешка злоба един към друг,без значение от причините.винаги е имало проблеми в националния,но са си оставали в "кухнята".дори нападките на стоичков към михаилов не бяха толкова просташки.просто един голям срам първо за тях,след това за цялата нация.ужас.никога не съм го очаквал от тези хора да паднал толкова ниско.никога,колкото и пиперливи и откровенни да са като хора.СРАМ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Костадинов с яростна атака към Любослав Пенев

Мнениеот NOMER14 » 24 ное 2014 22:17

Грозно - преди 20 години Любо подава ювелирен пас на Емо и петлите са заклани на Парк дьо Пренс. Най-великия пас в българския спорт. А сега!?
Стига! Осъзнайте се! Не всичко е пари, дори и за вас.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта