Как се решава кое е интересно ???

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот James Beattie » 24 сеп 2014 19:59

Долно уйно написа:
James Beattie написа:И аз съм съгласен, че не трябва да се дават едни и същи отбори по ТВ.

Запомнете едно по телевизията се дават мачове на отбори, които предизвикват най-голям зрителски интерес, а към момента вие ще изброите кои са тези отбори в България.


Да, сигурно 5-те хиляди фена на Лудогорец от малкото 35 хилядно градче ще бие по зрители един мач на Дунав (Русе) или донякъде интригуващия мач между Черноморец - Славия.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот TEDIMAR99 » 24 сеп 2014 20:01

DrAvalanche написа:Коментаторът изгоря. Похвали голът на Враца и го обяви за красив. Това съвсем не е патриотично.

Завалията :lol: Жал ми е за тебе комплексар :lol:
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот Долно уйно » 24 сеп 2014 20:02

James Beattie написа:
Долно уйно написа:
James Beattie написа:И аз съм съгласен, че не трябва да се дават едни и същи отбори по ТВ.

Запомнете едно по телевизията се дават мачове на отбори, които предизвикват най-голям зрителски интерес, а към момента вие ще изброите кои са тези отбори в България.


Да, сигурно 5-те хиляди фена на Лудогорец от малкото 35 хилядно градче ще бие по зрители един мач на Дунав (Русе) или донякъде интригуващия мач между Черноморец - Славия.

Що си мислиш, че към момента само хората от Разград се вълнуват от резултатите и играта на Лудогорец?
Ще попитам на тази страница отново иначе питането ми е на предната.
Кой мач трябваше да предават днес вместо Ботев Вр. - Лудогорец?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот DrAvalanche » 24 сеп 2014 20:10

TEDIMAR99 написа:
DrAvalanche написа:Коментаторът изгоря. Похвали голът на Враца и го обяви за красив. Това съвсем не е патриотично.

Завалията :lol: Жал ми е за тебе комплексар :lol:

За сметка на това на мен не ми е жал за теб. Хапвай кренвирши с лютеница и не не се напъвай много да се не изпуснеш.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот TEDIMAR99 » 24 сеп 2014 20:17

DrAvalanche написа:
TEDIMAR99 написа:
DrAvalanche написа:Коментаторът изгоря. Похвали голът на Враца и го обяви за красив. Това съвсем не е патриотично.

Завалията :lol: Жал ми е за тебе комплексар :lol:

За сметка на това на мен не ми е жал за теб. Хапвай кренвирши с лютеница и не не се напъвай много да се не изпуснеш.

От къде направи изводи,че съм от Лудогорец? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Фен съм на Ботев Враца само да вметна ;) Ама ти избиваш комплекси в момента само тва мога да ти кажа ;)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот Балкански Орел » 24 сеп 2014 20:19

subzero написа:Искам да попитам съфорумците дали им е интересно да гледат надупения Ботев (Вр) срещу доста по-класния Лудогорец или примерно мачове като ФК Бургас-Берое или Созопол -Черно Море. Които поне като резултати показват някаква интрига. Да не говорим,че втория дори не се е предавал по Гонг. Ама на кой му пука за Берое и Черно Море. Нали си имаме Кауза ???
Всъщност,ако трябва да съм честен ме дразни факта,че не се следи Черноморец-Славия. Верно двата отбора имат общо 30 фена,ама и надупването на Ботев си е за друг часови пояс. ;)


Пич примири се, няма как да не дадат мача на шампиона и участника ни в ШЛ.И мене не ме кефи, ама това ще е излагация, ако не се предават мачовете на шампиона.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот botev1921 » 24 сеп 2014 20:20

parazit написа:
subzero написа:
shotgun blues написа:Ботев Враца се надупва на трикратният шампион на България,участник в Шампионската лига ????Ти сериозен ли си ,омразата ти към Лудогорец ти идва в повече

Не си ме разбрал.
Лудогорец щеше да спечели при всички положения.
Поне можеше да не е в Разград. ;)


Причината мача да се играе в Разград е,че стадиона във Враца е в цялостна реконструцкия за 5 милиона лева.На въпроса ти защо дават този мач?Това е така,защото Лудогорец са носителя на купата и играят най-силен футбол в България,а и много хора искат да ги гледат по телевизора.


Глупак, стадионът във Враца не е в никаква реконструкция, а Ботев си играе мачовете в Мездра, където днес стадионът е свободен. Лудогорец си плати 20 000 лева, за да не бие път до Мездра!

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот botev1921 » 24 сеп 2014 20:23

Не мога да разбера какви медии имаме и как една глупост и лъжа става истина - имало ремонт във Враца - а някой отиде ли до Враца да види има ли ремонт? Ботев си играе в Мездра, където днес стадионът е свободен, но да посочваш истината, че Лудогорец си плати за домакинство, и ставаш "хейтър". Много сте смешни, ей!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот Долно уйно » 24 сеп 2014 20:24

botev1921 написа:Глупак, стадионът във Враца не е в никаква реконструкция, а Ботев си играе мачовете в Мездра, където днес стадионът е свободен. Лудогорец си плати 20 000 лева, за да не бие път до Мездра!

Само, че има наредби и е хубаво да се четат, има си регламент един и същи стадион през какъв период от време могат да се играят поредни мачове на него.
Ако този мач беше в Мездра/Враца нямаше да бъде с телевизионно излъчване, а сега го гледа 1/3 от мъжката аудитория в града докато ако беше в Мездра я имаше 3000 на стадиона в работно време, я не.

След като стадиона във Враца все още не е в ремонт, защо си играете мачовете в Мездра?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Как се решава кое е интересно ???

Мнениеот subzero » 24 сеп 2014 20:37

Долно уйно написа:
След като стадиона във Враца все още не е в ремонт, защо си играете мачовете в Мездра?

Не моЙ за всеки мач да пътуват до Разград. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта