На ЦСКА, с любов...

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

На ЦСКА, с любов...

Мнениеот FIKO » 01 авг 2008 15:49

Благодарим Ви, "армейци"...за дето ще играем в ШЛ отново...
Благодарим Ви,за дето ни показахте как нещата не се правят...
Благодарим ви, че на юбилеен мач събрахте толкова публика, калкото Левски на тренировъчно игрище..
Благодарим ви, че когато нямате нищо"твърдо" за което да се хванете се хващате за Левски...
Благодарим и от сърце на Ал То...номинирания за МЪЖ НА ГОДИНАТА експолитик със сигурност догодина ще може да се радва и на втора номинация-ЖЕНА НА ГОДИНАТА в ТПО "Кремиковци", или иначе казано кремиковския затвор...
Ще ни видите на Герена още на 5-и срещу Вердер, а след това и до нова година ще ни гледате...пък ако е рекал Господ и на пролет...
Благодарим Ви, че нямаме вашата култура и нисък интелект, просто защото мразим казармата и кафявите ботуши, които очевидно толкова много ви липсват...
Благодарим ви и си останете със здраве:
Скоро във "В" група, а някой ден може и да се върнете при МАЙСТОРИТЕ!

П.п. Що не си основете алтернативна аматьорска лига с Ференцварош, Магдебург и Динамо-Тбилиси...Все отбори с титли...

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот david_villa » 01 авг 2008 16:13

Поредния "комплексар" със сини мечти. Аз на твое място бих се срамувал от такива речи!

Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот petela » 01 авг 2008 16:14

FIKO написа:Благодарим Ви, "армейци"...за дето ще играем в ШЛ отново...
Благодарим Ви,за дето ни показахте как нещата не се правят...
Благодарим ви, че на юбилеен мач събрахте толкова публика, калкото Левски на тренировъчно игрище..
Благодарим ви, че когато нямате нищо"твърдо" за което да се хванете се хващате за Левски...
Благодарим и от сърце на Ал То...номинирания за МЪЖ НА ГОДИНАТА експолитик със сигурност догодина ще може да се радва и на втора номинация-ЖЕНА НА ГОДИНАТА в ТПО "Кремиковци", или иначе казано кремиковския затвор...
Ще ни видите на Герена още на 5-и срещу Вердер, а след това и до нова година ще ни гледате...пък ако е рекал Господ и на пролет...
Благодарим Ви, че нямаме вашата култура и нисък интелект, просто защото мразим казармата и кафявите ботуши, които очевидно толкова много ви липсват...
Благодарим ви и си останете със здраве:
Скоро във "В" група, а някой ден може и да се върнете при МАЙСТОРИТЕ!

П.п. Що не си основете алтернативна аматьорска лига с Ференцварош, Магдебург и Динамо-Тбилиси...Все отбори с титли...




Аз ще ти благодаря на тебе,че си толова тьп да вярваш,че ще влезете в Лигата.Ще ви натупат Бате Борисов от раз,от мен да го знаеш!Докато Вили Овчата глава ви е треньор,ще духате супата.
Ти какво си мислиш,че ще ви легнем на вас,говедата прости :?: :!: :?: много бьркаш!
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот FIKO » 01 авг 2008 16:26

Срам?
На ваше място бих бил дори по-нисък от тревата и значително по-тих от тишината...

Потребителски аватар
vankata_BG
Мнения: 59
Регистриран на: 22 май 2008 00:52
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот vankata_BG » 01 авг 2008 16:38

petela написа:
FIKO написа:Благодарим Ви, "армейци"...за дето ще играем в ШЛ отново...
Благодарим Ви,за дето ни показахте как нещата не се правят...
Благодарим ви, че на юбилеен мач събрахте толкова публика, калкото Левски на тренировъчно игрище..
Благодарим ви, че когато нямате нищо"твърдо" за което да се хванете се хващате за Левски...
Благодарим и от сърце на Ал То...номинирания за МЪЖ НА ГОДИНАТА експолитик със сигурност догодина ще може да се радва и на втора номинация-ЖЕНА НА ГОДИНАТА в ТПО "Кремиковци", или иначе казано кремиковския затвор...
Ще ни видите на Герена още на 5-и срещу Вердер, а след това и до нова година ще ни гледате...пък ако е рекал Господ и на пролет...
Благодарим Ви, че нямаме вашата култура и нисък интелект, просто защото мразим казармата и кафявите ботуши, които очевидно толкова много ви липсват...
Благодарим ви и си останете със здраве:
Скоро във "В" група, а някой ден може и да се върнете при МАЙСТОРИТЕ!

П.п. Що не си основете алтернативна аматьорска лига с Ференцварош, Магдебург и Динамо-Тбилиси...Все отбори с титли...




Аз ще ти благодаря на тебе,че си толова тьп да вярваш,че ще влезете в Лигата.Ще ви натупат Бате Борисов от раз,от мен да го знаеш!Докато Вили Овчата глава ви е треньор,ще духате супата.
Ти какво си мислиш,че ще ви легнем на вас,говедата прости :?: :!: :?: много бьркаш!


ЧЕ ВИЕ ВЕЧЕ ЛЕГНАХТЕ ,ЧЕ ДАЖЕ СЕ И НА.......ТЕ , КАТО СДАДОХТЕ БЕЗСЛАВНО ШАМПИОНСКА ЛИГА !!!
цецка - шампион , ЛЕВСКИ В ШАМПИОНСКА ЛИГА !!!!
НЕВЕРОЯТНО НО ФАКТ !!!!
:D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :D
Последна промяна от vankata_BG на 01 авг 2008 16:46, променено общо 1 път.
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !!!
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот FIKO » 01 авг 2008 16:40

Очевидно имаш слабост към фалическите символи и значително по-богат опит при интерпретирането на малки музикални форми...
Ще му носиш цветя, с мисъл за Кремиковци и Ал То...пък и мисъл друга/в случай че те споходи/ за разни други места и работи...
Държа да отбележа, четози текст не се отнася за Ванката, съотнесен е към онзи с испанското име и другия малко по-горе запален фен на футбола във "в" група...
Прикачени файлове
prison.jpg
(39.82 KиБ) Свален 3078 пъти
0412.jpg
(2.29 KиБ) Свален 3075 пъти
Последна промяна от FIKO на 01 авг 2008 16:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
vanco_2
Мнения: 6
Регистриран на: 17 юни 2008 23:12
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот vanco_2 » 01 авг 2008 16:58

Приятелю фен съм на ЦСКА от както се помня,но преди всичко съм българин и се радвам на всеки клуб от България които е постигнал някакъв успех в европа. Радвал съм когато и Левски и ЦСКА бият по европейските терени,плакал съм и също когато и двата отбора са губели,плакал съм на мачовете в Кривой рог,Антверпен,остров Крит и още много такива които сега не могат да ми дойдат на мисъл(виж добре на кой са тия мачове),така ,че да ти кажа правичката от такива като теб идва омразата и простотията по Българските терени,и е редно не да се подиграваш благодарствено,а да напишеш нещо найстина смислено и да подкрепиш тези момчета от ЦСКА които при тази неразбурия направиха така че да станат шампиони и да мечтаят за това което Левски постигна преди 2 години. А що се отнася до класирането ви в шампионската лига ,то пилците се броят на есен и не бързай да си правиш сметка без кръчмар. Що се отнася до Левски ,желая им най-искрено успех и класиране в шампионската лига обещавам да деря гърло на Герена в името на Българският футбол и Българските клубове в европа,желая също освен Левски да влезе в шампионската лига престижни победи на БЪЛГАРСКИЯТ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР на есен УСПЕХ!!!!

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот Angoff » 01 авг 2008 16:59

И после що ви викаме Говеда... Вместо да си мълчат,че по възможно най жалкия начин участват в кфалификацийте за ШЛ,те дерат гърло да ги чуе и глухия цар... Всичко се връща ама всичко , на какво основание смятате че ще се класирате в ШЛ??? Треньор ли имате ? Играчи ли имате ? , 2 пъти ядохте бой от Тампере , после кой не ви хвана тоя не ви би в Бг шампионата накрая изостанахте с 16 точки и ей ги на пак смърдят и си показват рогата , е господа Боратковци,Рогати и т.н. , е точно за това ви викаме говеда,като дойде овчата глава го обсипвахте с камъни и псувни , сега ви е спасител .... нищо добро не ви чака ... аз се надявам да се класирате , там ще берете поредния срам и ще си подобрите поредния антирекорд.... в "В" група няма да идем , умрете си от яд ако щете Сашо Томов не е вечен... ще дойде видовден и пак ще почнем да броим ... 31,32,33,34 .... кой знае до тогава може Бате Борисов да влезе в фолклора ;)
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот FIKO » 01 авг 2008 17:01

vanco_2 написа:Приятелю фен съм на ЦСКА от както се помня,но преди всичко съм българин и се радвам на всеки клуб от България които е постигнал някакъв успех в европа. Радвал съм когато и Левски и ЦСКА бият по европейските терени,плакал съм и също когато и двата отбора са губели,плакал съм на мачовете в Кривой рог,Антверпен,остров Крит и още много такива които сега не могат да ми дойдат на мисъл(виж добре на кой са тия мачове),така ,че да ти кажа правичката от такива като теб идва омразата и простотията по Българските терени,и е редно не да се подиграваш благодарствено,а да напишеш нещо найстина смислено и да подкрепиш тези момчета от ЦСКА които при тази неразбурия направиха така че да станат шампиони и да мечтаят за това което Левски постигна преди 2 години. А що се отнася до класирането ви в шампионската лига ,то пилците се броят на есен и не бързай да си правиш сметка без кръчмар. Що се отнася до Левски ,желая им най-искрено успех и класиране в шампионската лига обещавам да деря гърло на Герена в името на Българският футбол и Българските клубове в европа,желая също освен Левски да влезе в шампионската лига престижни победи на БЪЛГАРСКИЯТ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР на есен УСПЕХ!!!!

Ха-ха...А онези илюминации он стадион"Българска армия",дето и за него не си плащата наема по време на мача с Барса...
Живи и здрави да сте, на интелект може и да го докарвате/понякога/

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

Re: На ЦСКА, с любов...

Мнениеот FIKO » 01 авг 2008 17:02

Angoff написа:И после що ви викаме Говеда... Вместо да си мълчат,че по възможно най жалкия начин участват в кфалификацийте за ШЛ,те дерат гърло да ги чуе и глухия цар... Всичко се връща ама всичко , на какво основание смятате че ще се класирате в ШЛ??? Треньор ли имате ? Играчи ли имате ? , 2 пъти ядохте бой от Тампере , после кой не ви хвана тоя не ви би в Бг шампионата накрая изостанахте с 16 точки и ей ги на пак смърдят и си показват рогата , е господа Боратковци,Рогати и т.н. , е точно за това ви викаме говеда,като дойде овчата глава го обсипвахте с камъни и псувни , сега ви е спасител .... нищо добро не ви чака ... аз се надявам да се класирате , там ще берете поредния срам и ще си подобрите поредния антирекорд.... в "В" група няма да идем , умрете си от яд ако щете Сашо Томов не е вечен... ще дойде видовден и пак ще почнем да броим ... 31,32,33,34 .... кой знае до тогава може Бате Борисов да влезе в фолклора ;)


Вие "говеда", ние"бий чорбата"...но...така е , когато цивилизациите се сблъскват...:Вие - от село и ние от Левски..но...така е в живота: някои и до днес си слагат лук в салатата без да го белят и ядат доматите с коловете- повечето от вас ги ядат зелени- по обясними причини...
Хайде, останете си със здраве и купувайте повече абонаментни за "В" група карти...

Хм, забравих, още веднъж- голямо мерси...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта