Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот ti4a70 » 01 ное 2013 18:17

Във всяко нещо трябва да има поне капчица морал. Дори и в мошенничеството! Дори и в БГ футбола! Сетих се за тази сентенция преди няколко дни, когато прочетох(по скоро чух в "Пред банята" по ТВ 7) едно интервю на инъче уважавания от мен бивш арбитър и сегашен шеф в Локомотив Пд Атанас Узунов. Някогащният топ съдия говори, че очаквал Левски да престигне с 12-ти играч на Лаута, намеквайки за съдийска помощ в полза на сините. Оставам факта на страна, че Левси често са били с 12-ти играч и в Пловдив, и във Варна, и в Бургас и т.н. Не е и важно дали някой някого е подкрепил в конкретния мач. Искам да попитам само едно: "Г-Н УЗУНОВ, КОЛКО ПЪТИ КАТО СЪДИЯ ВИЕ СТЕ БИЛИ 12-ТИ ИГРАЧ?" В около 20 годишната Ви кариера на съдия в А, Б, В група или Купа на България се е налагало да отивате с явното намерение да помагате на някого? Според мен е морално да научи футболната аудитория у нас отговора на този въпрос. Неочаквах от Вас да нападате така, по призумция, Вашите бивши колеги. А колкото до мача Лок Пд-Левски2:3, като обсолютно непредубеден зрител, мисля, че съдията не повлия на крайния резултат.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

velito
Мнения: 323
Регистриран на: 24 юли 2012 15:13
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот velito » 01 ное 2013 18:23

Пусни си репортаж от мача виж една ситуация при която Дани Кики бие от границата на наказателното поле вратаря избива топката ,която попада в Мартин Камбуров ,който се опитва да направи добавка ,но според мен е съборен и има 100% дузпа ,като е сам за което се дава и червен картон тази ситуация е при резултат 1:1 сам прецени какво става след това за още подробности си пусни целия мач на запис и виж дали имаше фал за нас на повече от 5 метра от центара (само един на около 25 метра от вратата под ъгъл)
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот child in time » 01 ное 2013 18:32

ti4a70 написа:Във всяко нещо трябва да има поне капчица морал. Дори и в мошенничеството! Дори и в БГ футбола! Сетих се за тази сентенция преди няколко дни, когато прочетох(по скоро чух в "Пред банята" по ТВ 7) едно интервю на инъче уважавания от мен бивш арбитър и сегашен шеф в Локомотив Пд Атанас Узунов. Някогащният топ съдия говори, че очаквал Левски да престигне с 12-ти играч на Лаута, намеквайки за съдийска помощ в полза на сините. Оставам факта на страна, че Левси често са били с 12-ти играч и в Пловдив, и във Варна, и в Бургас и т.н. Не е и важно дали някой някого е подкрепил в конкретния мач. Искам да попитам само едно: "Г-Н УЗУНОВ, КОЛКО ПЪТИ КАТО СЪДИЯ ВИЕ СТЕ БИЛИ 12-ТИ ИГРАЧ?" В около 20 годишната Ви кариера на съдия в А, Б, В група или Купа на България се е налагало да отивате с явното намерение да помагате на някого? Според мен е морално да научи футболната аудитория у нас отговора на този въпрос. Неочаквах от Вас да нападате така, по призумция, Вашите бивши колеги. А колкото до мача Лок Пд-Левски2:3, като обсолютно непредубеден зрител, мисля, че съдията не повлия на крайния резултат.

Бил не бил човека позна! Честита победа , дано сте горди с нея за разлика от останалата част от България! ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 ное 2013 18:33

velito написа:Пусни си репортаж от мача виж една ситуация при която Дани Кики бие от границата на наказателното поле вратаря избива топката ,която попада в Мартин Камбуров ,който се опитва да направи добавка ,но според мен е съборен и има 100% дузпа ,като е сам за което се дава и червен картон тази ситуация е при резултат 1:1 сам прецени какво става след това за още подробности си пусни целия мач на запис и виж дали имаше фал за нас на повече от 5 метра от центара (само един на около 25 метра от вратата под ъгъл)

Коментара на автора за съдийството на мача е между другото, основния му въпрос е друг: колко пъти Узунов е играл ролята на 12ти играч. Аз самия не знам между другото хх
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот ЕМИЛ » 01 ное 2013 18:36

child in time написа:
ti4a70 написа:Във всяко нещо трябва да има поне капчица морал. Дори и в мошенничеството! Дори и в БГ футбола! Сетих се за тази сентенция преди няколко дни, когато прочетох(по скоро чух в "Пред банята" по ТВ 7) едно интервю на инъче уважавания от мен бивш арбитър и сегашен шеф в Локомотив Пд Атанас Узунов. Някогащният топ съдия говори, че очаквал Левски да престигне с 12-ти играч на Лаута, намеквайки за съдийска помощ в полза на сините. Оставам факта на страна, че Левси често са били с 12-ти играч и в Пловдив, и във Варна, и в Бургас и т.н. Не е и важно дали някой някого е подкрепил в конкретния мач. Искам да попитам само едно: "Г-Н УЗУНОВ, КОЛКО ПЪТИ КАТО СЪДИЯ ВИЕ СТЕ БИЛИ 12-ТИ ИГРАЧ?" В около 20 годишната Ви кариера на съдия в А, Б, В група или Купа на България се е налагало да отивате с явното намерение да помагате на някого? Според мен е морално да научи футболната аудитория у нас отговора на този въпрос. Неочаквах от Вас да нападате така, по призумция, Вашите бивши колеги. А колкото до мача Лок Пд-Левски2:3, като обсолютно непредубеден зрител, мисля, че съдията не повлия на крайния резултат.

Бил не бил човека позна! Честита победа , дано сте горди с нея за разлика от останалата част от България! ;)

А защо им е на съдийте да ни помагат ?

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот child in time » 01 ное 2013 18:38

Вчера се видя защо! Ако бяхме 11 ( макар и срещу 12) щяхме да ви бием ! За съжаление Синьото сърце на съдията затуптя с пълна сила и ви подари победата! Честито радвайте и се!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

velito
Мнения: 323
Регистриран на: 24 юли 2012 15:13
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот velito » 01 ное 2013 18:40

Писна ми като идват Левски или Цска и да се чудим колко дузпи ще даде съдията или колко червени картона ще получим...
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот ЕМИЛ » 01 ное 2013 18:40

Ок .След като очаквахте порязване защо позволихте този съдия да свири ?

velito
Мнения: 323
Регистриран на: 24 юли 2012 15:13
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот velito » 01 ное 2013 18:42

ЕМИЛ написа:Ок .След като очаквахте порязване защо позволихте този съдия да свири ?


Дори и Атанас Узунов да беше свирил мача пак щеше да се измисли нещо и Коко Динев да го беше свирил пак :x
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Господин Узунов, Вие бил ли сте 12-ти играч?

Мнениеот ЕМИЛ » 01 ное 2013 18:44

velito написа:
ЕМИЛ написа:Ок .След като очаквахте порязване защо позволихте този съдия да свири ?


Дори и Атанас Узунов да беше свирил мача пак щеше да се измисли нещо и Коко Динев да го беше свирил пак :x

Значи проблема все пак си е при вас . ;)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта