Петиция за стадион “Пловдив”

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Тралала » 06 сеп 2013 13:43

Организира се петиция за реконструирането на стадион “Пловдив”.

Стадион „Пловдив“ (бивш „9-ти септември“) в гр. Пловдив е най-големият стадион в България. Стадионът има 55 000 седящи зрителски места. Намира се в парк „Отдих и култура“ в близост до Олимпийския гребен канал.

Идеята е да се съберат възможно най-много подписи, за да се изпратят до властта, а тя от своя страна да реши дали Пловдив трябва да се сдобие с национален стадион и да се отпуснат 20-30 милиона, или да се дадат 200 милиона за построяването на такъв в София.


За подписване на петицията: http://www.peticiq.com/stadionplovdiv

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Dust » 06 сеп 2013 13:46

Този стадион като дизайн е морално остарял и за да се получи нещо хубаво трябва да бъде сринат до земята и да се изгради нов от кота нула.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Тралала » 06 сеп 2013 13:51

От кога дизайнът е от значение? Не е ли важна функционалността? Идвал ли си на този стадион някога?

Защо да се наливат стотици милиони в нещо, когато могат да се вложат 10 пъти по-малко е нещо съградено?

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Dust » 06 сеп 2013 13:55

Тралала написа:От кога дизайнът е от значение? Не е ли важна функционалността? Идвал ли си на този стадион някога?

Защо да се наливат стотици милиони в нещо, когато могат да се вложат 10 пъти по-малко е нещо съградено?

С 10 пъти по-малко ще бъде направено едно голямо нищо.
Аз не съм ходил на въпросния, но я сподели под трибуните му имали екстрите, които могат да генерират приходи, като един нов стадион?
В момента там има един бетон и нищо повече.

Примерно глупавите немци правят така http://www.stadiumguide.com/wp-content/ ... adion2.jpg те също са могли да реновират стария, каквато грешка се направи с националния в София, но хората просто направиха нов стадион вътре в стадиона.

Изображение
Последна промяна от Dust на 06 сеп 2013 13:58, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот molteni » 06 сеп 2013 13:58

Този стадион..национален ! :lol: По-голяма смешка не бях чувал.Въпреки това може да кандидитстваме с него за....Евро 1988.Не се излагайте, бе ! Поинтересувайте се малко от строежи на нови стадиони и иновативните проекти свързани с тях, и след като се запознаете с нещата....ще се засрамите от предложението си. ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 06 сеп 2013 14:00

Аз пък искам петиция за паметника 1300 години България пред НДК... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 06 сеп 2013 14:01, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Балкански Орел » 06 сеп 2013 14:00

С две ръце съм за стадион в Пловдив, ако тръгнат да правят нов в София, направо ще е гавра с футболните фенове.
[center]Levski & Lazio[/center]

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Dust » 06 сеп 2013 14:01

Също така поинтересувай се Kadir Has колко пари струва и може да го видиш, какво съоръжение е.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ilsaim.jpg


en.wikipedia.org/wiki/Kadir_Has_Stadium
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот za nas e toj religiq » 06 сеп 2013 14:02

Dust написа:
Тралала написа:От кога дизайнът е от значение? Не е ли важна функционалността? Идвал ли си на този стадион някога?

Защо да се наливат стотици милиони в нещо, когато могат да се вложат 10 пъти по-малко е нещо съградено?

С 10 пъти по-малко ще бъде направено едно голямо нищо.
Аз не съм ходил на въпросния, но я сподели под трибуните му имали екстрите, които могат да генерират приходи, като един нов стадион?
В момента там има един бетон и нищо повече.

Примерно глупавите немци правят така http://www.stadiumguide.com/wp-content/ ... adion2.jpg те също са могли да реновират стария, каквато грешка се направи с националния в София, но хората просто направиха нов стадион вътре в стадиона.

Изображение


Мойто момче , далеч си от истината ! Първо стадион пловдив далеч не е купчина пръст , която показваш в поста си ! И второ дори след 20 години разруха , като дизайн и съоръжения , няма по модерен стадион в България ! Това че си нямаш идея за какво говориш , далеч не прави мнението ти компетентно !

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Петиция за стадион “Пловдив”

Мнениеот Dust » 06 сеп 2013 14:14

za nas e toj religiq написа:Мойто момче , далеч си от истината ! Първо стадион пловдив далеч не е купчина пръст , която показваш в поста си ! И второ дори след 20 години разруха , като дизайн и съоръжения , няма по модерен стадион в България ! Това че си нямаш идея за какво говориш , далеч не прави мнението ти компетентно !

Обори ми думите и ще се съглася с теб.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта