ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот nicromanser » 16 юли 2013 16:40

ЦСКА ще стане публично акционерно дружество. Това до сега в България, не е правено и си е направо революционно решение. Модела е изпитан в западните държави и според мен носи повече успех от колкото олигархичния модел.
Така едно е сигурно, клуба може да не цъфти и върже, но поне няма да е зависим от прищявките на някой си самозабравил се частник. Пожелавам успех на клуба и както винаги пак сме първи. Взимайте пример от ЦСКА
Само ЦСКА
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот bobmarli » 16 юли 2013 16:43

Това Уорън Дейвис ли ти го каза?

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот plamenst7 » 16 юли 2013 16:46

Според мен има много рискове и при този модел да управление. Много е важно какви хора ще се сдобият с акции и дали ще поемат отговорностите които имат когато това се налага.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот soilwork » 16 юли 2013 16:46

Заделил съм някое и друго евро от бачкането в странство,така че мога ли и аз да купя акции,когато всичко стане ясно и прозрачно :roll:

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот stn » 16 юли 2013 16:49

Изглежда, че ЦСКА ще се превърне във финансова пирамида. Времето ще покаже.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Червени_шампиони » 16 юли 2013 16:51

soilwork написа:Заделил съм някое и друго евро от бачкането в странство,така че мога ли и аз да купя акции,когато всичко стане ясно и прозрачно :roll:


Да.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Daniel Levski » 16 юли 2013 16:51

Поредната далавера на Лупи. Англия стана най-добрата страна за фиктивни фирми, както тв7 се води с учредители в Лондон /разбира се фиктивни/, така и Лупи е сложил някакъв англичанин, за да може по-трудно да го псуват. Не знам, цска-рите не виждат ли,че Лупи пак ги забаламосва.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Заклет Левскар » 16 юли 2013 16:52

Да речем, че и аз имам някой лев или юро и искам да купя акции. Какво означава това? В една предишна тема колега фен на ЦСКА написа, че който има акции става едвали не съсобственик. Ако е така, значи ли, че примерно в края на всеки месец, като се тегли чертата за разходите всеки акционер ще трябва да дава пари за издръжка на клуба?
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Daniel Levski » 16 юли 2013 16:53

soilwork написа:Заделил съм някое и друго евро от бачкането в странство,така че мога ли и аз да купя акции,когато всичко стане ясно и прозрачно :roll:

Ако искаш Лупи да ги вземе давай.....

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот redman » 16 юли 2013 16:56

Цесекар съм, но това което Лупи дрънка означава само едно, все още никой от т.н. големи бизнесмени не е проявил интерес към акции и партньорство. С оглед факта че очевидно само той седи сам на тая маса, явно пак ще се пробва да връзва крайщата. Преди седмица изказванията бяха че ще има седем пакета с акции, закупени от някои от най-богатите българи, днес вече бла бла. Нищо конкретно, само типичната вербална логорея от тоя идиот Лупи. Мисля че Ицо беше прав през уикенда, до 3-4 месеца пак ще трябва да се борим за спасението на отбора. При тая сделка са необходими много спешно поне 2-3 милиона лева, които тия няма от къде да извадят. Трябва спешно да се платят заплати и траншове за новите играчи. Въобще не съм оптимист, те обещаха днес да разкрият фирми и имена, а вместо това размахват някакви британци, типично за Лупи. Нямам нищо против британците и концепцията на Лупи, тя е правилна, но за да стартира отбора в първенството са необходими спешни пари, които няма как да дойдат от продажба на акции на миноритарни акционери, а докато клубът стане публично АД и бъде листвано на фондова борса, ще мине поне година, до тогава ни трябват едри акционери, а такива на днешната среща не се споменаха, нито дори спосори от Австрия, Украйна или от където и да било!!!!
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта