Най-корумпираното и смешно първенство в света

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот stpehenhunt11 » 26 май 2013 11:39

Вчера беше най-жалкия ден в историята на БГ футбола . Кандидат-шампионът Левски си вкара автогол след като Славия не успя да вкара и загуби титлата по "шокиращ" и "изненадващ" начин . Нещо според мен станаха много тея изненади .. друг въпрос е ,че аз не знам в историята на футбола да има 5 изпуснати дуспи на финал и то забележете ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН .
Изненада номер 2 беше "спасяването" на едвам крепящия се отбор на Локомотив София .Последните 2 кръга те бият изненадващо ЛИТЕКС , в мач с пълно безобразие , заплахи към перуки и такива смешни сцени и театри , които не очаквах от най-големия български футболист.Видя се ,че ЦСКА нямат достойството да излезнат да бият последния кръг ,което веднага ми направи впечатление след като преди около 2 седмици коментирахме последния кръг в Чемпиъншип ,където Уотфорд трябваше само да бие Лийдс ,отбор без победа от 10 мача. ЛИЙДС от своя страна са ПЪРВИ врагове на ХЪЛ Сити ,които се бореха за директната промоция , НО какво се случи . Лийдс са отбор с достойнство . Те не гледат да прецакат другия . Гледат си себе си , завършват си с победа . Кардиф от своя страна изтърва победата на КейСи Стейдиъм и всичко се нареди и в крайна сметка врагът те спаси в този момент и ти носи 90 милиона в касата на клуба. А ТУК какво става излизаме с резерви правим циркове и после се правим на ощипани ... :evil: :evil: :evil: :evil:
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 май 2013 11:49

Искаш да кажеш , че Левски нарочно направи равен ли :? Може и да е така

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот Venko123 » 26 май 2013 11:51

Нека е корумпирано.
Аз лично ще продължавам да си го гледам и следя с кеф и удоволствие за разлика от английските дървари и испанските тики-такита.

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 май 2013 11:52

Venko123 написа:Нека е корумпирано.
Аз лично ще продължавам да си го гледам и следя с кеф и удоволствие за разлика от английските дървари и испанските тики-такита.


+1919

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот dunavfc » 26 май 2013 11:54

Ей това сме ние българите,способни сме нещо хубаво,нестандартно и достойно да го обърнем буквално на 180 градуса...Само искам да кажа на автора на темата да погледне последните кръгове в Англия в последните 5-6 год. да се върне отново в темата и да коментира...

Потребителски аватар
el pipita
Мнения: 556
Регистриран на: 18 юли 2009 22:20
Skype: stanislawko7
Местоположение: Троян
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот el pipita » 26 май 2013 11:59

На мен пък ми харесва,който смята че е корумпирано да не го гледа :!: :!:

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 26 май 2013 12:00

Аз като ЦСКАР искам да се събуди тая комисия за уговорени мачове,и да ни изхвърлят от А група заради този мач с Локото ;) .То бива бива ама чак толкова явно не е било до сега,иначе за другите мачове се кефя много защото до сега е нямала такава развръзка в нашето първенство

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот отборът на Пловдив » 26 май 2013 12:04

Тази година беше най-слабото първенство за последните 15-20 години. Но, нямаше чак толкова наредени мачове като в Англия, Испания и Италия, и беше интересно до последно.
Не може да се сравнява въобще мач на любимия отбор на живо или бозите от чуждите първенства по телевизията.
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот Venko123 » 26 май 2013 12:05

CSKARCHETO-BS написа:Аз като ЦСКАР искам да се събуди тая комисия за уговорени мачове,и да ни изхвърлят от А група заради този мач с Локото ;) .То бива бива ама чак толкова явно не е било до сега,иначе за другите мачове се кефя много защото до сега е нямала такава развръзка в нашето първенство

Ти си толкова ЦСКА-р, колкото Радуканов треньор.

favaca8888
Мнения: 4158
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Най-корумпираното и смешно първенство в света

Мнениеот favaca8888 » 26 май 2013 12:06

Чуждопоклонничеството е срам за бг запалянкото !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта