Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот Red_Neck » 06 мар 2018 16:00

Леко намигване към всички потребители с къса или избирателна памет! ;)

18.11.2017

"Армейци,

ръководството на ЦСКА официално иска оставката на председателя на Съдийската комисия към БФС Петър Петров.

Решението беше взето на спешна среща веднага след края на мача с Ботев (Пловдив), в който за пореден път се наблюдаваше тенденциозно съдийство срещу нашия клуб.

Това вече е нетърпимо! Ние сме най-великият клуб в България и няма да позволим гаврата с ЦСКА да продължава!

Вярваме, че в близко бъдеще ще можем да се наслаждаваме на футболните сблъсъци и няма да се налага да продължаваме да коментираме скандалните съдийски отсъждания в наш ущърб.

От ръководството".
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот Warped » 06 мар 2018 16:45

Отново Левски се показа като най интелигентния и най голям български клуб. За разлика от всички, които мълчат и бездействат, Левски със своя авторитет отново е най силен в действията.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот suni » 06 мар 2018 16:52

06-03-2018 Тема спорт

Какво да го накажат, той е шофьор на Фурнаджиев, пише Борис Галчев

Бившият халф на Лудогорец Николай Дюлгеров, който бе част от тима в Първа и Втора лига през 2011 г., отправи тежки реплики към рефера Волен Чинков. По време на двубоя между разградчани и Септември Дюлгеров избухна със серия коментари в своя профил във Фейсбук, а малко по-късно към дискусията се присъедини и капитанът на столичани Борис Галчев, който бе изгонен в срещата.
„Ето заради такива нещастници като този „съдия“ няма футбол в България! Това беше подигравка с труда на момчетата от Септември! Продажници, мръсни, долни МИШКИ! Как не го беше срам да даде такава дузпа!“, написа Дюлгеров, който сега играе в израелския Апоел Марморек.
„Това е гавра с труда на момчетата. Този смешник, където даде тази „дузпа“, никога не е играл футбол и не се е събличал по физическо, а аз съм го изпитал това на гърба си. Точно от ей такива х****е като този знам какво е сега на момчетата от Септември! Страшни смешници, взеха хляба на момчетата! Яд ме е, че се подиграха с труда на момчетата и целия клуб на Септември! Не е това начинът да станат шампиони“, продължи Дюлгеров.
„Тоя смешник сега и до края да го накажат, кел файда!“, написа още Дюлгеров и в този момент към дискусията се включи Галчев, който му отговори: „Какво да го накажат, брат, той е шофьор на Фурнаджиев. Едно време тия предатели директно на бесилото!“, заяви Галчев.
А Дюлгеров добави: „Толкова се ядосах и така ме е яд, че все едно аз съм играл! Не мога да намеря думи, с които да опиша това, което мисля! Трябва да има хора с чиста съвест! А не такива като този“, коментира още Дюлгеров.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот bsz1916 » 06 мар 2018 16:58

Странджата написа:На всички, които тука се упражняват в опити за размисли и пишат за снежни топки и човеци - ако бъде взета предвид тази декларация, сигурен съм, че ще се започне най-напред от нашия мач и от съдията му. Още по сигурен съм, че няма да се започне, защото трябва да се довърши, а това не е от полза на тези, които уж искат да се накаже съдията на Левски-Берое. Ние наказание ще отнесем, още повече, че то наистина трябва да е подобаващо, за да се вземат най-сетне мерки от клуба. А другите?
И ако не се подкрепя тази декларация, която е за коренна промяна, а не за промяна в интерес на един или друг клуб, значи, че неподкрепилите са съгласни с това, което у нас се нарича съдийство и което - много вярно е казано - отблъска зрителите с изключение на онези, за които е най-важно личното пристрастие.

Този коментар е доста точен и актуален ( както и болшинството от коментарите на автора му ) , но ръководството на Левски нищо нямаше да загуби , а само щеше да спечели ако беше споменало в декларацията и мача Левски - Берое и съдийството на Николай Йорданов .А сега излиза че " ЩОМ Е ЗА НАС МОЖЕ , НО ЗА ДРУГИТЕ - НЕ МОЖЕ " . А иначе е вярно че всички трябва да сме обединени , защото ако до края борбата за титлата се води по тоя начин - това първенство може и да не завърши .

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот hydetoshi » 06 мар 2018 17:01

LSFC 1914 написа:Лошото в случая е че всички други отбори си мълчат и не се надигат срещу корумпираното БФС. С мълчание тези от Разград и Микре ще продължават да правят такива "мачове".

Кой издигна кандидатурата на "този невероятен ,този фантастичен Боби Михайлов" за президент на БФС(конкретен клуб)? И кой гласува на конгреса за него? Това беше преди около 20 дни. Тук говорим за тежка синя шизофрения.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Призив за "синьо" Въстание: ПФК "Левски" поиска оставката на Петър Петров

Мнениеот ivan56 » 06 мар 2018 17:05

Тия партизански статии на Тема Спорт, може да си ги четете в Ловеч, не тук.

Две мутри си мерят пишк.те.
Господа МУТРИ, направете си един мач и решете титлата там, тя не е най-важното за вас. Сигурно за вас е важно да сте велики, не ни мъчете да участваме във вашия цирк".
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Тема за Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот stone » 06 мар 2018 18:51

Да, бе! Само Лудогорец им се противопостави на помазаните, къде баяхте останалите през годините-мълчахте, подарявахте титли!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тема за Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот slash1912 » 06 мар 2018 19:00

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Тема за Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот stone » 06 мар 2018 19:29

Васко, ами да го беше натупал!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: bsz1916

Мнениеот Странджата » 06 мар 2018 20:16

Така е - езикът е доста премерен, но това, че можем да бъдем обвинени в пристрастие, не е оценено. Но както се вижда по доста коментари тук (един със предпочитания към зоосекса поради генетични предразположения се мъдри съвсем наблизо), надежда за обновление няма. Все пак би ми се искало поне един клуб да ни подкрепи, и то с ясно позоваване и на мачовете на Левски, които опетниха отново името ни, но както е казал поетът - скрити вопли на печален странник.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта