Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот ralka_levskarka » 18 авг 2012 21:31

Древен и Вечен написа:А ти Ралке,беше ли на мача на Етър тази вечер?И ще бъдеш ли на мача в София утре?

Не, не бях, да ще бъда.
[offtopic]Кефиш ли ми се, а, а, а, :lol:[/offtopic][/quote]
Super,няма да може да се видим ,но ще пуснеш една твоя снимчица от Сектор Б,нали?[/quote]
Ще пуснеш вика :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Дивака1912
Мнения: 21
Регистриран на: 13 авг 2012 20:36
Skype: Питай ;)

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот Дивака1912 » 18 авг 2012 21:34

we are the champions написа:Жълтите много си повярваха и е крайно време някой да ги свали на земята.......

Да,може си прав до някъде.Вас ви свали ГРАНДА Сараево...,а при това много други европейски грандове.Да не говорим как печелихте титлите и купите по времето на комунизма(а и не само) и по какъв начин играете в евротурнирите...

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот we are the champions » 18 авг 2012 21:39

Първо несъм Левскар,Второ приятна вечер :)

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот damageplan » 18 авг 2012 21:49

Без коментар . :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_5DhBgQeuv4&feature=channel&list=UL[/youtube]
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот Древен и Вечен » 18 авг 2012 22:05

damageplan написа:Без коментар . :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_5DhBgQeuv4&feature=channel&list=UL[/youtube]

Това са юнушите на клуба след мач,преди 10години

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот Древен и Вечен » 18 авг 2012 22:10

ralka_levskarka написа:
Древен и Вечен написа:А ти Ралке,беше ли на мача на Етър тази вечер?И ще бъдеш ли на мача в София утре?

Не, не бях, да ще бъда.
[offtopic]Кефиш ли ми се, а, а, а, :lol:[/offtopic]

Super,няма да може да се видим ,но ще пуснеш една твоя снимчица от Сектор Б,нали?[/quote]
Ще пуснеш вика :lol:[/quote]
Мама ще те пусне ли да пътуваш НА ГРАД самичка?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот ralka_levskarka » 18 авг 2012 22:19

Древен и Вечен написа:Мама ще те пусне ли да пътуваш НА ГРАД самичка?

Не мисля, че е за тази тема, но ще ти отговоря. Да ще ме пусне, пускали са ме преди и сега ще ме пуснат, ама нещо ми се ходи и до Монтана :shock: :mrgreen:
[offtopic]Приятелят ми е от София[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот Blue1914 » 18 авг 2012 22:25

Avanti_Ragazzi написа:Абе хора вие сами не си вярвате!!!

За футболен клуб Левски София и за неговата публика има само ЕДНО ДЕРБИ и само един истински футболен противник от България! За нас дерби с друг Български футболен клуб няма и няма как да има! Дербито ни в България е с ЦСКА, дербито е между двата клуба които делят 80% от фенската маса в тая държава, два клуба които делят исторически, философски и генерално всичко във футбола един с друг. За нас НЯМА ДРУГ ИСТИНСКИ ДРАЗНИТЕЛ, за нас мачовете са ТЕЗИ В ЕВРОПА, ДЕРБИТО и тези между тях!

С футболни клубове като Ботев Пловдив, Литекс, Миньор, Берое,Черно Море или новоизлюпените от Лудогорец няма какво да делим и честно казано ни все тая за тях. Това, че вие ЖИВЕЕТЕ ЗА МАЧА ВИ С ЛЕВСКИ, не значи, че на нас ни пука за това! Това, че за вас мача ви с нас е ДЕРБИТО ВИ си е лично ваш проблем, не наш.Единственият отбор който утре ще играе дерби е Ботев Пловдив. За нас тоя мач не може да е дерби никога, за нас всички това звучи СМЕШНО. Левски София дерби с Ботев Пловдив НЯМА, дерби има само за феновете и футболистите на Ботев и никой друг. Същото се отнася и за онези от Перник, дето живеят за да мразят Левски. А защо на нас трябва да ни пука за отбор играл 40 години в Б група, аз лично не знам и не разбирам? Подобно е и отношението ни за онези зелените от Варна и Стара Загора, дето и те се мислят за нещо и изписват 1тон глупости и закани преди всеки мач!

За нас това са си просто най-обикновени срещи от А група със съвсем малко по-голям заряд от тези с Монтана или Ботев Враца. Това, че вие живеете за да играете или да мразите нас. Ни най-малко не значи, че на нас ни пука за това! Евалата на феновете на Локо Пд и Черноморец които са от малкото които преди мачове с нас, не се правят на УЛТРА ВЕЛИКИ!!!


Няма почти какво повече да се добави. За едните това е мечтан от 3 години момент, за другите това са НАЙ-БЕЗИНТЕРЕСНИТЕ мачове, играни в София в последните 10 години! 8-)

Показвали сме какво можем като публика и особено като агитка в мачове с такава трепет, каквато сега изпитват феновете на Ботев- нещата са НЕСЪИЗМЕРИМИ! 8-)

Не забравяйте, че мачът ще бъде "на тъмно", пиленца! 8-) Ще има хора на стадиона! Нищо, че много от тях ще се приберат по-късно вкъщи, отколкото вие с почти безплатната ви екскурзийка. Но такъв е животът в големия град... Няма какво да ви се обяснява повече :mrgreen:

Потребителски аватар
крАСАВци
Мнения: 591
Регистриран на: 06 юли 2012 15:16
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот крАСАВци » 18 авг 2012 22:47

Древен и Вечен написа:
damageplan написа:Без коментар . :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_5DhBgQeuv4&feature=channel&list=UL[/youtube]

Това са юнушите на клуба след мач,преди 10години

Недей лъжи.

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Феновете на Левски уплашени. Свикват пресконференция.

Мнениеот damageplan » 18 авг 2012 22:56

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php Оказа се , че така наречената пресконференция , всъщност беше монолог на Пепи Димитров.От пресконференцията разбрахме че е голям патриот и националист, попрочел е нещо в учебниците по история , и че също така е голям фен на Бойко Борисов,Фандъкова и Вежди Рашидов .Нищо че престъпната партия ГЕРБ управлява в тайно съглашение с ДПС държавата , но това е друга тема .
Последна промяна от damageplan на 18 авг 2012 23:57, променено общо 1 път.
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта