ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

FCB .
Мнения: 17
Регистриран на: 07 фев 2009 20:21

ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот FCB . » 07 фев 2009 22:25

АЗ КАТЕГОРИчНО НЯМА ДА СПАЗАМ НЯКАКВИ ГЛУПАВИ ПРАВИЛА НА МОДЕРАТОРИТЕ.НЕ Е НОРНАЛНО САМО ЗАРАДИ ТОВА,чЕ ПИшЕш С ГОЛЯМ шРИФТ ДА ТЕ БАННАТ-НО САМО НЯКОИ НЕОДОБНИ ХОРА ОщЕ МАЛКО щЕ ТЕ БАННАТ ЗА ИЗПУСНАТА ЗАПЕТАЙКА ИЛИ ТОчКА.ДА НЕ ГОВОРИМ,чЕ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ ГО БАННАХА САМО ЗАРАДИ ТОВА ,чЕ ИСКАшЕ ОБЯСНЕНИЕ ЗАщО МЪРИ СТОИЛОВ щЕ ПОЛУчАВА 10 000 ЛЕВА МЕСЕчНО ЗАПЛАТА.
ЗАТОВА ПРИЗОВАВАМ ВСИчКИ КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ТЕЗИ ПРАВИЛА И ОСИГУРЯВАНЕТО НА МЕДИЕН КОМФОРТ НА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА ДА ПИшАТ С ВЪЗМОЖНО НАЙ ГОЛЯМ шРИФТ.

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот sedem_!_dva » 07 фев 2009 22:32

Нали разбираш, че и аз нямам нищо против да пишеш с най-големия и цветен шрифт, но просто започва да ме боли глава и е доста по-трудно да го разчитам. Затова е глупаво да пишеш с големи букви, а не че има някаква друга причина ;) Не знам какво са ти виновни модераторите, ако не искаш не пиши в този форум, има 1000 други, които ще се чувстваш доста по-комфортно в тях, щом смяташ, че тук има някаква цензура. Не знам защо държиш да си изкажеш мнението точно тук :!: :?:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
Marto
Мнения: 78
Регистриран на: 25 ное 2008 00:37
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот Marto » 07 фев 2009 22:36

Писането с големи букви се счита за викане/крещене. Ако си селянин и викаш по улицата - приятно, но не ни занимавай и нас с глупостта си. Ако се напише една тема за националния селекционер, написана грамотно и без обиди - то тя ще остане и ще се проведе една нормална дискусия. За съжаление, заради индивиди като теб, на които им е трудно да си напишат дори името без грешка, такива нормално теми не останаха. Надявам се да се спреш скоро време с глупостите.

Потребителски аватар
Синя окупация
Мнения: 317
Регистриран на: 16 яну 2009 12:32
Skype: Гацо Бацов - Жик-так, баце

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот Синя окупация » 07 фев 2009 22:38

Боже, Боже колко болни мозъци има на този свят! Прости им! :lol: :lol: :lol: :lol:
Още как съм се родил,
татко в ЛЕВСКИ ме вредил,
затова отк’ак се помня,
в мой’та мила къща родна,
"САМО ЛЕВСКИ" се скандира,
и чорба не се сервира.


Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот acmilan » 07 фев 2009 22:44

фкб,онзи полуидиот седемнайстката пише обиди във всяка тема,така че,повярвай ми,има защо да е баннат!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот Кашчей » 07 фев 2009 22:45

FCB . написа:АЗ КАТЕГОРИчНО НЯМА ДА СПАЗАМ НЯКАКВИ ГЛУПАВИ ПРАВИЛА НА МОДЕРАТОРИТЕ.НЕ Е НОРНАЛНО САМО ЗАРАДИ ТОВА,чЕ ПИшЕш С ГОЛЯМ шРИФТ ДА ТЕ БАННАТ-НО САМО НЯКОИ НЕОДОБНИ ХОРА ОщЕ МАЛКО щЕ ТЕ БАННАТ ЗА ИЗПУСНАТА ЗАПЕТАЙКА ИЛИ ТОчКА.ДА НЕ ГОВОРИМ,чЕ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ ГО БАННАХА САМО ЗАРАДИ ТОВА ,чЕ ИСКАшЕ ОБЯСНЕНИЕ ЗАщО МЪРИ СТОИЛОВ щЕ ПОЛУчАВА 10 000 ЛЕВА МЕСЕчНО ЗАПЛАТА.
[/size][size=200]ЗАТОВА ПРИЗОВАВАМ ВСИчКИ КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ТЕЗИ ПРАВИЛА И ОСИГУРЯВАНЕТО НА МЕДИЕН КОМФОРТ НА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА ДА ПИшАТ С ВЪЗМОЖНО НАЙ ГОЛЯМ шРИФТ.


Дали да ти кажа, като обикновен участник, че ти си за бан и то много здрав.На хора като мен ни писна от малоумни, крещящи и празнодумни постове.Няма значение дали Левски, ЦСКА, Локо, Ботев или Черно Море....малоумието и неграмотността се ширят във всичи малоумни фенски постове, в които е по-важно да напсуваш насрещния, отколкото да изкажеш собствени мисли..просто, защото нямаш такива.Голямо геройство е да наречеш опонента си прасе, говедо, свиня, турчин, да го псуваш на майка....без да съзнаваш, че по този начин показваш доколко е пълен сандъкът на собственият ти умствен багаж.За правопис и граматика не ми се говори, защото те са под всякаква критика-жал ми става за българската литература, ако това са бъдещите писатели и поети..хора, кото не знаят елементарен правопис, а за граматика....майко мила, защо си ги родила :cry:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

LukaToni
Мнения: 23
Регистриран на: 03 яну 2009 04:52
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот LukaToni » 07 фев 2009 22:48

Заслужено си плачеш за бан! С регистрирането в този форум си дал съгласието си да спазваш и правилата! Какво значи протест и защо смяташ, че имаш право на такъв, просто напусни или се научи на РЕД!!!!!!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот stenly » 07 фев 2009 22:51

FCB ., от това, което чета до този момент, виждам само, че няма как да се получи протест. Просто си единственият, който не иска да спазва правилата и да води нормална дискусия тук. Може би трябва да помислиш по този въпрос.
Иначе тази тема, по изключение ще я оставим, надявам се и останалите потребители да вземат отношение. Току-виж още някой смята, че не трябва да има правила.
Колкото до mike28, смятам, че си върши перфектно работата. Надявам се скоро да имаме още такива попълнения като него!
Модераторите не са ви враг!

FCB .
Мнения: 17
Регистриран на: 07 фев 2009 20:21

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот FCB . » 07 фев 2009 22:53

ПОНЕ В ИНТЕРНЕТ ТРЯБВА ДА ИМА СВОБОДА.ТАКА чЕ
В НИКАКЪВ СЛУчАЙ НЯМА ДА СПАЗВАМ НЯКАКВИ ГЛУПОСТИ КАТО ДА НЕ ПИшЕш С ГЛАВНИ БУКВИ.
А ОТНОСНО БАНА-ВЕчЕ 3 ПЪТИ ОПИТАХА ДА МЕ БАННАТ ,НО ПИТАЙТЕ ТЯХ ЗАщО ПАК СЪМ ТУК. :D :D :D
Последна промяна от stenly на 07 фев 2009 22:56, променено общо 1 път.
Причина: Пиши с малки букви, това дразни останалите потребители!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ СРЕщУ МОДЕРАТОРИТЕ

Мнениеот stenly » 07 фев 2009 22:56

FCB . написа:ПОНЕ В ИНТЕРНЕТ ТРЯБВА ДА ИМА СВОБОДА.ТАКА чЕ
В НИКАКЪВ СЛУчАЙ НЯМА ДА СПАЗВАМ НЯКАКВИ ГЛУПОСТИ КАТО ДА НЕ ПИшЕш С ГЛАВНИ БУКВИ.
А ОТНОСНО БАНА-ВЕчЕ 3 ПЪТИ ОПИТАХА ДА МЕ БАННАТ ,НО ПИТАЙТЕ ТЯХ ЗАщО ПАК СЪМ ТУК. :D :D :D


С ината си само можеш да ни забавляваш... ;)
Модераторите не са ви враг!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта