Зафето - треньор или рекетьор ???

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот GOLEADOR » 01 сеп 2016 11:34

Много ми е обидно. Не очаквах тези псевдо-цесекари да постъпят по такъв подъл, нагъл и грозен начин. Това са хора, които имат интереси и ги гонят чрез клуба. Генералът Мечков ме освободи, като ми каза, че е под голям натиск от Инициативния момент. Той бил само подставено лице и някой много го натискал да ме махнат. Кой е този някой, не пожела да ми каже. Става дума за някой от Инициативния комитет. Но аз не знам кои са в този комитет”, каза Зафиров.
„В клуба всичко е скрито-покрито, а щеше да е прозрачно. Има 50 хиляди лева, за които не се знае откъде са дошли и кой ги е дал.

Заради тази неяснота кой седи зад ЦСКА и дава парите много цесекари не сме на националния стадион.Заради една загуба да се сменя треньор , Мечков да признава,че е поставено лице ..... и тези пари от Черепа ли от друг ли идват.....
Не е хубаво това което става в ЦСКА 1948!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот кристи3 » 01 сеп 2016 11:50

Beladona написа:
soilwork написа:[center]Изображение[/center] В Търговският регистър Коцев се води член на УС :roll:


Той е член на УС на АД , не е член на УС на Сдружението за ЦСКА от Военния клуб !!!!


Докога ще ви уча , Неграмотници ?????? ДОКОГА ????


Добре де, това т.нар. сдружение трябва да има съдебна регистрация, а ако има такава ще има и ЕИК по Булстат. Можеш ли да ни покажеш ("научиш") този ЕИК, така ще разберем кой какъв е в това сдружение и ще се престане със спекулациите.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
petur.poppetrov
Мнения: 22
Регистриран на: 17 авг 2016 14:49
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот petur.poppetrov » 01 сеп 2016 12:38

Ако е направил това с екипите е грозно.Иначе щом дължат ще плащат.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Red_Neck » 01 сеп 2016 12:52

petur.poppetrov написа:Ако е направил това с екипите е грозно.Иначе щом дължат ще плащат.

Да не се окаже, че той е платил екипите ... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 01 сеп 2016 13:09

GOLEADOR написа:Много ми е обидно. Не очаквах тези псевдо-цесекари да постъпят по такъв подъл, нагъл и грозен начин. Това са хора, които имат интереси и ги гонят чрез клуба. Генералът Мечков ме освободи, като ми каза, че е под голям натиск от Инициативния момент. Той бил само подставено лице и някой много го натискал да ме махнат. Кой е този някой, не пожела да ми каже. Става дума за някой от Инициативния комитет. Но аз не знам кои са в този комитет”, каза Зафиров.
„В клуба всичко е скрито-покрито, а щеше да е прозрачно. Има 50 хиляди лева, за които не се знае откъде са дошли и кой ги е дал.

Заради тази неяснота кой седи зад ЦСКА и дава парите много цесекари не сме на националния стадион.Заради една загуба да се сменя треньор , Мечков да признава,че е поставено лице ..... и тези пари от Черепа ли от друг ли идват.....
Не е хубаво това което става в ЦСКА 1948!


Хахахахаахах !!!! Радо , къде Мечков признава , че е поставено лице ???? Или понеже Крадецът на топки така казва и ти кълвеш на празна кука ????

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 01 сеп 2016 13:13

кристи3 написа:
Beladona написа:
soilwork написа:[center]Изображение[/center] В Търговският регистър Коцев се води член на УС :roll:


Той е член на УС на АД , не е член на УС на Сдружението за ЦСКА от Военния клуб !!!!


Докога ще ви уча , Неграмотници ?????? ДОКОГА ????


Добре де, това т.нар. сдружение трябва да има съдебна регистрация, а ако има такава ще има и ЕИК по Булстат. Можеш ли да ни покажеш ("научиш") този ЕИК, така ще разберем кой какъв е в това сдружение и ще се престане със спекулациите.


Баце , още не са го регистрирали , не знам защо ....може би заради отпускарския сезон да се бавят ......като го регистрират с радост че ти ги плеснем на челото и ЕИК и Устав ....ок ???

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 01 сеп 2016 13:18

petur.poppetrov написа:Ако е направил това с екипите е грозно.Иначе щом дължат ще плащат.


Не само с екипите , а и топките ....100 % е вярно !!!! Дължи му се една заплата , защото е работил само един месец !!!!

Това е за тоя Рекетьор !!!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 01 сеп 2016 13:19

Red_Neck написа:
petur.poppetrov написа:Ако е направил това с екипите е грозно.Иначе щом дължат ще плащат.

Да не се окаже, че той е платил екипите ... :)


С кво , с мушмули ли ???? Аре беги бе !!!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот soilwork » 01 сеп 2016 13:26

Beladona написа:
кристи3 написа:
Beladona написа:
soilwork написа:[center]Изображение[/center] В Търговският регистър Коцев се води член на УС :roll:


Той е член на УС на АД , не е член на УС на Сдружението за ЦСКА от Военния клуб !!!!


Докога ще ви уча , Неграмотници ?????? ДОКОГА ????


Добре де, това т.нар. сдружение трябва да има съдебна регистрация, а ако има такава ще има и ЕИК по Булстат. Можеш ли да ни покажеш ("научиш") този ЕИК, така ще разберем кой какъв е в това сдружение и ще се престане със спекулациите.


Баце , още не са го регистрирали , не знам защо ....може би заради отпускарския сезон да се бавят ......като го регистрират с радост че ти ги плеснем на челото и ЕИК и Устав ....ок ???
[center]Пак лъжеш нагло.......В тази връзка решенията взема ФК ЦСКА 1948 ЕАД. Неговият Съвет на директорите. А документите подписва неговият Изпълнителен директор.

Съветът на директорите е в състав: Председател - Бригаден генерал Иван Мечков, с членове Люсиен Иванов и Емил Коцев. Люсиен Иванов е Изпълнителен директор. Именно ФК ЦСКА 1948 ЕАД регистрира отборът за участие в първенството, извърши редица разплащания, подписа договори за партньорство с технически доставчик, договор за Националния стадион "Васил Левски", договор за ползването на базата във Владая и други. Включително за назначаването и освобождаването на старши треньора, избора на треньори в ДЮШ, решение за старт на набирането на деца за ДЮШ, постъпки от стратегически характер за бъдещето на клуба и т.н., и т.н.
[/center] info.....http://www.prosport.bg/news/42866/%D0%9 ... D0%90-1948 [center] Включително за назначаването и освобождаването на старши треньора[/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Зафето - треньор или рекетьор ???

Мнениеот Beladona » 01 сеп 2016 13:43

soilwork написа:
Beladona написа:
кристи3 написа:
Beladona написа:
soilwork написа:[center]Изображение[/center] В Търговският регистър Коцев се води член на УС :roll:


Той е член на УС на АД , не е член на УС на Сдружението за ЦСКА от Военния клуб !!!!


Докога ще ви уча , Неграмотници ?????? ДОКОГА ????


Добре де, това т.нар. сдружение трябва да има съдебна регистрация, а ако има такава ще има и ЕИК по Булстат. Можеш ли да ни покажеш ("научиш") този ЕИК, така ще разберем кой какъв е в това сдружение и ще се престане със спекулациите.


Баце , още не са го регистрирали , не знам защо ....може би заради отпускарския сезон да се бавят ......като го регистрират с радост че ти ги плеснем на челото и ЕИК и Устав ....ок ???
[center]Пак лъжеш нагло.......В тази връзка решенията взема ФК ЦСКА 1948 ЕАД. Неговият Съвет на директорите. А документите подписва неговият Изпълнителен директор.

Съветът на директорите е в състав: Председател - Бригаден генерал Иван Мечков, с членове Люсиен Иванов и Емил Коцев. Люсиен Иванов е Изпълнителен директор. Именно ФК ЦСКА 1948 ЕАД регистрира отборът за участие в първенството, извърши редица разплащания, подписа договори за партньорство с технически доставчик, договор за Националния стадион "Васил Левски", договор за ползването на базата във Владая и други. Включително за назначаването и освобождаването на старши треньора, избора на треньори в ДЮШ, решение за старт на набирането на деца за ДЮШ, постъпки от стратегически характер за бъдещето на клуба и т.н., и т.н.
[/center] info.....http://www.prosport.bg/news/42866/%D0%9 ... D0%90-1948 [center] Включително за назначаването и освобождаването на старши треньора[/center]



Да бе , много хубаво си го написал ....сега малко да ти коригирам текста ...,

400 фена се събраха на 19.07. В ЦДНА , там учредиха Сдружение с УС от 11 човека , където пак председател на УС е пак Генерал Мечков !!!! ТОВА сдружение не е регистрирано още !!!

Идеята е новото Сдружение да стане собственик на ФК ЦСКА 1948 ЕАД и така всички членове на Сдружението с нестопанска цел да са собственици на ЦСКА , сега разбра ли го ????

Не си , знам !!!! Трудно ти е , написах го за другите , по-умните от теб !!!!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта