Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 11:07

ЕМИЛ написа:Браво на врачанските ултраси :mrgreen: :mrgreen:

Eмиле, за мач, който се играе на 150 км от Враца от 18:00 мисля, че агитката от 30 човека си е страхотна. Имай предвид, че за на там имаше превоз, но нямаше за връщане т.е. единствено с коли се отиде :) А Ботев Враца не е ЛЕВСКИ или ЦСКА, за да имат фенове във всеки град ;)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 11:09

kokic1986 написа:дерби ? :roll:

Да, дерби, северозападно дерби :!: Имаме дербита с Ботев Криводол, Бдин Видин, а и с Локо Мз, надявам се, от следващата година :P

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 11:14

Лошото е, че ако Мездра изпадне, както аз се надявам, и Криводол ще изпаднат с Видин и ще има дербита Ботев Враца-Локо Мездра и Ботев Враца-Чавдар Бяла Слатина :P

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот lafsho » 02 май 2010 11:31

За отбор с традиций като Ботев-Враца е тъжно да играе дерби с Ботев-Криводол,а колкото до 'дербитата' с тото-Мездра,те са само на ниво'В'
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 11:37

lafsho написа:За отбор с традиций като Ботев-Враца е тъжно да играе дерби с Ботев-Криводол,а колкото до 'дербитата' с тото-Мездра,те са само на ниво'В'

E,тъжно е, но такава е реалността :|

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот lafsho » 02 май 2010 11:48

TodorT написа:
lafsho написа:За отбор с традиций като Ботев-Враца е тъжно да играе дерби с Ботев-Криводол,а колкото до 'дербитата' с тото-Мездра,те са само на ниво'В'

E,тъжно е, но такава е реалността :|

Да за съжаление,и все пак Успех в последните 2 мача,дано играете Феърплей срещу Банско и Видима!
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот cska_90 » 02 май 2010 12:36

Изображение



Пич, на тази снимка има поне двама(може и повече-но за тях съм сигурен),които съм ги виждал и то неведнъж(да не кажа дори всеки мач) на Армията!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: То отдавна се знае,че Враца си е армейски град,но все пак!! ;) ;) ;)
Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 12:42

lafsho написа:
TodorT написа:
lafsho написа:За отбор с традиций като Ботев-Враца е тъжно да играе дерби с Ботев-Криводол,а колкото до 'дербитата' с тото-Мездра,те са само на ниво'В'

E,тъжно е, но такава е реалността :|

Да за съжаление,и все пак Успех в последните 2 мача,дано играете Феърплей срещу Банско и Видима!

Благодаря :) Приятел, ние ВИНАГИ играем феърплей :!: Борим се зсеки път до последната минута... и редовно срещу съдиите, за съжаление :| Първият сезон треснахме Видима 4-1 и паднахме от Банско с 3-1, но сега ще се борим за победа и в двата мача с ботевска вола, с ботевски дух! :)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот TodorT » 02 май 2010 12:45

cska_90 написа:Изображение



Пич, на тази снимка има поне двама(може и повече-но за тях съм сигурен),които съм ги виждал и то неведнъж(да не кажа дори всеки мач) на Армията!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: То отдавна се знае,че Враца си е армейски град,но все пак!! ;) ;) ;)

Е, какво лошо има да си фен на два отбора :roll: Естествено родният клуб на първо място в сърцето :)

[offtopic]И аз съм фен на ЛЕВСКИ и ходя чат-пат на мачовете, но съм по-голям почитател на родния си клуб, на Ботев ![/offtopic]

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Дербито на Северозапада / Бдин - Ботев Враца

Мнениеот cska_90 » 02 май 2010 12:48

Пич,не си ме разбрал!!Не съм казалю,че е лошо- ;) ;) ;) Просто ми направи впечатление!!

Виж твоя избор вече е лош- :lol: :lol: :lol: :lol: (майтап де)!!!
Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта