Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот black sea » 19 апр 2018 10:56

Хич и няма да ми липсват тия, и без друго само ни излагат в Европа. Да се махат, ама няма кой да ги махне...тук на тази територия не останаха мъже с то...пки, така че нищо няма да стане...

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот dafquezz » 19 апр 2018 10:57

Ми не брат, да НЕ бъде изхвърлен. Аз като цесекар не желая Левски да бъдат вадени от първенството заради малоумието на няколко техни така наречени фена. По принцип никога не съм бил фен на идеята отбор да страда заради публиката си, това е една обикновена фирма занимаваща се със спортна дейност, няма как да им вменяваш отговорност да държат под контрол няколко хиляди човека, много от които са първосигнални, необразовани, безработни индивиди от най-долните обществени прослойки. Това важи за всички ултрас-групи на всички отбори. Да виси камера на всеки 50 сантиметра на стадиона, и всеки да си носи персоналната отговорност, стига с тия соц-простотии, колективна отговорност и не знам си какви щуротии.
Ти искаш ли шампионат без Левски? Ама честно? Шампионата без ЦСКА помниш ли колко "интересен" беше?

Сериозно бе хора - "тоя метна бомба, затова сега ВСИЧКИТЕ няма да гледате следващия мач" - що за малоумно соц-казармено назидание?
Последна промяна от dafquezz на 19 апр 2018 11:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот boabbb » 19 апр 2018 10:57

zaleza1234 написа:Аз лично не желая да бъдат изхвърляни, да си понесат наказанието което е по правилник, но чак да махат целия отбор заради постъпката на един кретен е крайно. Аз не съм като тях, аз искам техния отбор под каквато и да е форма да си седи в Лигата без тях ще е крайно скучно, няма да има на кой да се смеем.


Съгласен съм, че без тях би било скучно, но тука става въпрос, че една млада жена ( на 26, мисля ) може да изгуби зрението си :!: Това е абсолютно недопустимо :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот dafquezz » 19 апр 2018 11:03

Е отбора на Левски кво е крив? Да не би дедо Роси да е метнал бомбата? За Гергана Орлова трябваше ли да ни извадят от евротурнирите? За Младен Младенов какво трябваше, да ги закрият сигурно? Що за логика?

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот zaleza1234 » 19 апр 2018 11:03

boabbb написа:
zaleza1234 написа:Аз лично не желая да бъдат изхвърляни, да си понесат наказанието което е по правилник, но чак да махат целия отбор заради постъпката на един кретен е крайно. Аз не съм като тях, аз искам техния отбор под каквато и да е форма да си седи в Лигата без тях ще е крайно скучно, няма да има на кой да се смеем.


Съгласен съм, че без тях би било скучно, но тука става въпрос, че една млада жена ( на 26, мисля ) може да изгуби зрението си :!: Това е абсолютно недопустимо :!:


Абсолютно съм съгласен с теб, недопустимо е с цялото си сърце желая да намерят виновника и да го вкарат за едни 10г зад решетките да е назидание както за тях така и за нас. Но не желая да изхвърлят тяхното отборче, аз не съм като тях аз гледам футбол и ме интересува това което се случва на терена, не искам по не спортен път те да напускат Лигата, ако ще я напускат да си е както трябва, пребити на терена и там да си се борят да не изпаднат, може другата година да не додрапат и до 6 цата и мечтата ти да се сбъдне. Просто аз не искам да съм като тях това е. Те, винаги са ме отвращавали, за мен са символ на всичко грозно, пошло, срамно, недъгаво и необразовано в тази държава.

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот vratar4eto » 19 апр 2018 11:08

Преди няколко години на мач ЦСКА (София)- Локо (София) имаше ранен полицай. Наказание нямаше. Момчето го познавам. Забраниха му "отгоре" да се оплаче, понеже отборът, който в последствие фалира, беше с последно предупреждение, заради едно нахлуване. Та така, ако тогава се бяха спазили разпоредбите, си мисля, че днес щеше да има по-малко инциденти. Щяха да се вземат мерки. Но не би. Дано се оправи жената - физически и психически, това е най важно в случая
Силно се надявам да ни накажат, а не да ни прикриват, та и клуба да разбере, че докато не почне борба с някои организации, стадиона няма да се напълни.

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот Brannik82 » 19 апр 2018 11:08

Абе Боабабе, на какъв се правиш бе? Като обезобразихте ваша фенка от 2 ред на сектора с бомба в главата, защо не пусна тема, бе?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

БФС наказа Левски само за 1 мач след хвърлената бомба и ранена полицайка

Мнениеот ogrizko » 20 апр 2018 15:03

Очаквах, но съм разочарован от решението на БФС да накаже Левски само за 1 мач без публика. По правилник наказанието трябваше да бъде 3 мача. Точно затова стават такива неща по стадионите, а и като цяло в държавата - защото няма никакви последствия и всичко минава след 3 дни шум и остава безнаказано! На мен пък ми писна и българския футбол остава с един фен по-малко докато нещо не се промени в скапания ни футбол и БФС! Засега ще следя единствено мачовете на Черно море, другите и на репортажи даже няма да ги гледам. Докато не се отвратя още повече ...нека само лумпени с бомбички да останат по стадионите и да се гърмят помежду си, след като явно това е целта и се толерира :idea: Успех.
Изображение

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Подигравка

Мнениеот kamilata3 » 20 апр 2018 15:31

Решението на ДК(http://www.livesport.bg/oficialno-pozha ... 52615.html) днес е направо подигравка с всички и всичко,да не се чудим после защо стават инциденти на мачовете и всеки си прави каквото иска,не казвам ,че трябва да страда и нормалния фен,но за гумен фалос мач и глоба в размер на 3000лв а за бомбичка и ранен човек мач и 1300лв глоба си е направо пародия и пак оправданието е ,че не е било в рамките на стадиона ,а къде стана инцидента господа смешници,на спирката на рейса ли.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: НЯМАТЕ ЛИ СРАМ ???

Мнениеот ogrizko » 20 апр 2018 15:45

Съгласен съм.
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта