Регламента за новата елитна група

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот ShooterMan » 07 юни 2016 20:52

Толкова зверски напъни, за да вкарат незаконно в елита един селски отбор, че дори и име му сменят и всичко...Господ гледа, обаче. Той ще прокълне тези, които правят това, както и тези, които го подкрепят. :mrgreen: :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот kambata » 07 юни 2016 20:52

Ако бях на мястото на ръководителите на Левски моментално вадя отбора от тоя цирк е*ал съм им п***ата майчина. Условия за получаване на лиценз, погасяване на задълженията всичко губи смисъл след такива действия на БФС.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот BRF » 07 юни 2016 20:53

kambata написа:Ако бях на мястото на ръководителите на Левски моментално вадя отбора от тоя цирк е*ал съм им п***ата майчина. Условия за получаване на лиценз, погасяване на задълженията всичко губи смисъл след такива действия на БФС.

То не останаха ръководители при вас :mrgreen:

Потребителски аватар
Astronom
Мнения: 52
Регистриран на: 21 май 2016 12:42
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот Astronom » 07 юни 2016 20:56

kambata написа:
Astronom написа:Колкото и да размишлявам,колкото и да се чудя относно новите правила за първенството,все достигам до един и същ извод.Да,тези правила са дело на много болен мозък.Или мозъци.Прости ми Боже,но до друг извод не мога да стигна.Ако някой може да ми обясни що за чудо е този нов правилник,няма да му се разсърдя.Но пък и за друго се замислих.Коя държава в Европа с подобни плейофни схеми, има отбор с трайни успехи на международните турнири?Шотландия ли,Полша ли?


На този мозък дето ги е мислил нищо му няма. На този мозък/ мозъци са им платили огромни суми за всичките тези циркове.

Тогава излиза че болните мозъци сме ние.Ние които все още ходим по мачове,дерем си гърлата да викаме и си хабим нервите.Но как да не отида,като обичам отбора си?И болен съм бил и от работа съм бягал за да подкрепя любимия си отбор.Други пък намериха изхода в телевизорите и чуждите първенства.Но пък Христо Бонев,въпреки всичките неща които е ръсил в едно се оказа напълно прав.Че тази посока в която върви футболът ни,национала не ще се класира много години на голямо първенство.А може и да се окаже прав и за друго.Че това падение което наблюдаваме в последните 10-15 години ще ни докара до ниво-аматьорски футбол.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот ShooterMan » 07 юни 2016 20:59

Не само Левски, всички клубове в А група, 9-те, не селяните от Микре и Етрополе, а 9-те ИСТИНСКИ елитни клуба трябва веднага да се обедим и категорично да бойкотираме този цирк! Това със сигурност не е футбол, няма нищо общо с феърплея! Тези мамули от Лоич изпаднаха впрочем, те трябва да играят в Б група.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот gogova4o » 07 юни 2016 21:00

що се чудите нa новия формaт,супер е.отбор х си продaвa мaчовете нa борещите се зa 1-о място,зaвършвa 11/примерно\, след товa в групaтa си прaви 5 победи /все пaк имa спечелени пaри\ и опa шaнс зa Европa
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот BEROE_StZ » 07 юни 2016 21:01

kambata написа:Ако бях на мястото на ръководителите на Левски моментално вадя отбора от тоя цирк е*ал съм им п***ата майчина. Условия за получаване на лиценз, погасяване на задълженията всичко губи смисъл след такива действия на БФС.

Както казва колегата по-горе и да припомним: Нали ръководството на ПФК Левски щеше да се противопостави категорично на връщането на ЦСКА под каквато и да е форма в А група? Или някой да припомни как точно беше формулирано?
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот korteneca » 07 юни 2016 21:05

ShooterMan написа:Не само Левски, всички клубове в А група, 9-те, не селяните от Микре и Етрополе, а 9-те ИСТИНСКИ елитни клуба трябва веднага да се обедим и категорично да бойкотираме този цирк! Това със сигурност не е футбол, няма нищо общо с феърплея! Тези мамули от Лоич изпаднаха впрочем, те трябва да играят в Б група.

Ами ние като ви казвахме, че напускането им на терена е планувано за да станат на ЦСКА вие ни обвинявахте, че махат клубове за да играем в Европа. :lol:
Сега какви обединения очаквате? В нашето първенство нещата се решават на онази маса от днес, не на терена. Щом шефовете на отборите са съгласни с тази глупост значи няма да има бойкоти. Единствено феновете могат да се обединят и да изритат тази сган от БФС. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот ShooterMan » 07 юни 2016 21:08

Това, че ви бутат съдиите е едно нещо!!! Това, че селянина извади отбора от терена - друго! Аз тогава ясно казах, че заради това мястото на селчовците е в Б група. Никога не съм подкрепял подобни изпълнения и селяндурско поведение. И не разбирам как ИЗПАДНАЛ отбор се връща направо в А група, обединяват Лоич с Етрополе и го правят на някакво ЦСКА, докато истинското ЦСКА си е факт, спечели Купа и промоция за Б група?! Абе какви са тези циркове? Това нещо решително трябва да се бойкотира, защото е смешно, та чак жалко.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Регламента за новата елитна група

Мнениеот BRF » 07 юни 2016 21:14

ShooterMan написа:Не само Левски, всички клубове в А група, 9-те, не селяните от Микре и Етрополе, а 9-те ИСТИНСКИ елитни клуба трябва веднага да се обедим и категорично да бойкотираме този цирк! Това със сигурност не е футбол, няма нищо общо с феърплея! Тези мамули от Лоич изпаднаха впрочем, те трябва да играят в Б група.

Страхотна идея!Спрете го новия формат!Както беше казано,трябва всички профиклубове да са ОК за да станат нещата!Вие сте!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта