Бой между привърженици на Левски и ЦСКА

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Antananarivo
Мнения: 180
Регистриран на: 31 окт 2012 01:07

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот Antananarivo » 08 сеп 2015 17:57

На това му се вика мародерство! :evil:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот damyanov1963 » 08 сеп 2015 17:59

Като гледам, мача се е играл някъде по обед или след обед. Те това си е чист пладнешки обир :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Antananarivo
Мнения: 180
Регистриран на: 31 окт 2012 01:07

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот Antananarivo » 08 сеп 2015 18:02

damyanov1963 написа:Като гледам, мача се е играл някъде по обед или след обед. Те това си е чист пладнешки обир :lol:

Не, мародерство е! В НК е описано какво деяние е и как се наказва. А ти се хили на простотиите си колкото си щеш. ;)

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3200
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот sirius123 » 08 сеп 2015 18:18

Има разлика между откраднал и намерил.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот diplomat » 08 сеп 2015 18:22

Феновете по стадионите на двата гранда на 95% са боклуци, престъпници, дилъри и пияници с дълги досиета при господата ушеви. Малко наказателна акция се иска и бой по каските на отворковците, без значение от кой отбор са. Цяла България ще се занимава с "ултрасите", да им еба майката пробита.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот damyanov1963 » 08 сеп 2015 18:26

diplomat написа:Феновете по стадионите на двата гранда на 95% са боклуци, престъпници, дилъри и пияници с дълги досиета при господата ушеви. Малко наказателна акция се иска и бой по каските на отворковците, без значение от кой отбор са. Цяла България ще се занимава с "ултрасите", да им еба майката пробита.

Дипломат, кога най-после ще кажеш ти от кой отбор си, та да обсъдим и вашите фенове. Ето пловдивските се наричат също боклуци, цигани, и т.н., така че не са само на "двата гранда", преди време и бургаските и варненските също така се обиждаха. Няма срамно да кажеш и ти от кои си.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот diplomat » 08 сеп 2015 18:35

damyanov1963 написа:
diplomat написа:Феновете по стадионите на двата гранда на 95% са боклуци, престъпници, дилъри и пияници с дълги досиета при господата ушеви. Малко наказателна акция се иска и бой по каските на отворковците, без значение от кой отбор са. Цяла България ще се занимава с "ултрасите", да им еба майката пробита.

Дипломат, кога най-после ще кажеш ти от кой отбор си, та да обсъдим и вашите фенове. Ето пловдивските се наричат също боклуци, цигани, и т.н., така че не са само на "двата гранда", преди време и бургаските и варненските също така се обиждаха. Няма срамно да кажеш и ти от кои си.

Какво значение има аз от кой отбор съм? Отдавна ми мина мерака за Българския футбол и родната А група. Роден съм в Бургас и съм фен на Нефтохимик, ама всъщност какъв фен съм, като не съм следял отбора от дете и не съм бил на мач от 10 години? Футболът тотално затъва и никой нищо не прави по въпроса, а тези "ултраси" - всъщност едни бездарници, комплексари и хора без работа, буквално - напълно отказаха нормалните хора да ходят по стадионите, защото те го правят не за боищата, псувните, агитките, факлите и прочие други глупости, а да се порадват на любимия спорт, любимия клуб и да си прекарат добре със семейството. Футболът трябва да е на първо място спорт, здраве и честно съревнование, а не пародията, която виждаме в България с всичкия безвкусен дим и профанските маймунски скандирания на татуираните нацита.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот trokadero_ » 08 сеп 2015 18:35

От деградирали боклуци какво да очаква човек ...

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот RESPECT » 08 сеп 2015 18:57

А някой забеляза ли с какво беше ударен в главата №7 от ЦСКА ? При стопкадър на 00:12 се вижда ясно кафява стъклена бирена бутилка от 0,5 л .
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=79802
Направо се чудя как това момче е още между живите !
Аман от пияни и дрогирани фенове по българските стадиони ! :(

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: По време на боя, фен на Левски открадна GSM

Мнениеот damyanov1963 » 08 сеп 2015 19:09

Значи аз съм твърдо против такива изцепки по стадионите. С мъка си спомням времената, когато левскари и цесекари ходехме заедно на мачове, в които националния стадион се пръскаше по шевовете, а за буферни зони изобщо не бяхме чували.
Спомням си един мач Ботев - Левски преди 2 години, когато няколко фена на Ботев нападнаха едно момче от Левски и му взеха знамето, след което удариха друг фен на Левски с камък по главата. Тогава всички се кефехте и пишехте, така им се пада на говедата.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта