Долните ченгесарски номера нямат край

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот ticha i vladislav » 26 май 2015 14:07

Brannik82 написа:
ProfesorAntiChenge написа:
Централният защитник Кирил Котев няма да бъде част от тима на Черно море през следващия сезон. Договорът на бранителя изтича през юни, но няма да бъде подновен, научи Гонг.

Котев, който се превърна в стълб в отбраната на "Морето" по време на престоя си на "Тича", дълго време бе с капитанската лента след раздялата с Георги Илиев, но явно вече не попада в сметките на Никола Спасов, след като дори не бе забелязан на последните тренировки на тима.

Последният мач, в който Котев взе участие е в домакинството срещу Левски (0-2) на 9-и май. От тогава Котев дори не попадна в групата за мачовете с Хасково и Славия. По всичко личи, че Никола Спасов най-вероятно няма да разчита на него дори и във финала за купата срещу „сините” на 30-и май.


За няма и три дни според водещи шопски медии - половината отбор напуска :mrgreen: как ли го разбраха точно 5 дена преди финала :idea: за Чанович пък пишат, че го гонят направо, как ли ще се зарадва и мотивира на това писание преди такъв важен мач. Ясно е какво целят с тези ченгесарски номера - пълен раздор и интриги при противниковия отбор...Не, няма да стане вашата ДРУГАРИ!Набийте си го в доносните глави - ЧЕРНО МОРЕ ВЗИМА КУПАТА!Слагайте за съдия Боко Тикава, строете още една трибуна на Лазур, все тая.


Абе сульо, ама то вашите местни медии пуснали партенката, ти търсиш по шопските медии.... тцтцтцтц http://www.varna.utre.bg/2015/05/25/320 ... t_ot_ticha[/quote

Пулъо,шопските медии не са ли местни?
Черно море-първият шампион по футбол в България

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот dodo7271 » 26 май 2015 14:12

Пичове, тия питекантропи от ЧЕрно море не са си продали билетите. Има още 1000 билета и никой не ги иска.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот TristaNNN » 26 май 2015 14:13

А спрете се с тия лайняни теми вече :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот Седем » 26 май 2015 14:25

И хиляда нови регистрации да си направите, и 10 000 теми да пуснете - все тая. Пак ще си останете селски отбор, чиито най-голям успех е да ни бие веднъж на 30 години на картофената нива във Варна.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот valkata_levski » 26 май 2015 14:42

ааххахаааахахаххаха от толкова рев най-много нивото на морето да се качи. Сетих се и кое друго може да се качи. Питай ме моля ти се !

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот scb » 26 май 2015 14:48

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Vbg5XysJ_90[/youtube]

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот ВАРНА » 26 май 2015 14:57

Седем написа:И хиляда нови регистрации да си направите, и 10 000 теми да пуснете - все тая. Пак ще си останете селски отбор, чиито най-голям успех е да ни бие веднъж на 30 години на картофената нива във Варна.



Ей цървул вземи се разходи до родното село на баща си и се запознай с корените си.Голям левскар и столичанин си станал,а всяка неделя си до горе пълен с бидони и компоти.
КОМПЛЕКСАР!
Във Варна се е играл футбол,докато твоите са били по бостаните.
Сламар!

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот dodo7271 » 26 май 2015 15:01

ВАРНА написа:
Седем написа:И хиляда нови регистрации да си направите, и 10 000 теми да пуснете - все тая. Пак ще си останете селски отбор, чиито най-голям успех е да ни бие веднъж на 30 години на картофената нива във Варна.



Ей цървул вземи се разходи до родното село на баща си и се запознай с корените си.Голям левскар и столичанин си станал,а всяка неделя си до горе пълен с бидони и компоти.
КОМПЛЕКСАР!
Във Варна се е играл футбол,докато твоите са били по бостаните.
Сламар!


Сламар ще викаш на сестра си и майка си, помияр сополив. От форума на Гонг си личи кои са най-големите селяндури в България - феновете на Черно море. Такава чобания и простотия вирее само на келявия ви стадион Тича...
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот terata » 26 май 2015 15:08

ВАРНА написа:Е,то остава да има?!?От 18 000 на нас ни дадоха 3 000?!?


И от тия 3000 има още 1000 непродадени. :mrgreen:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Долните ченгесарски номера нямат край

Мнениеот sin4ec » 26 май 2015 15:09

TristaNNN написа:А спрете се с тия лайняни теми вече :evil:

То едно и също лайно ги пуска, и даже не е фен на Морето.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта