Двойният стандарт на БФС

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2015 11:15

BRF написа:Какво пречат на играта маймунските звуци?Каква е разликата между тях и скандирания "пе-де-рес" :? !И двете целят да разконцентрират противниковите футболисти!


Тони Силва май не е съвсем съгласен с мнението ти :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот dreben23 » 29 апр 2015 11:39

То остава някой умник сега да напише декларация да накажат и Локо пд и ви признавам! :lol: :mrgreen: Той Господ ги е наказал достатъчно.. 18 мача ако не се лъжа, 18 загуба или нещо от сорта беше. Какво повече да се наказват тия момчета, какъв е смисълът? :cry: :(
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 29 апр 2015 11:42

Защото УЕФА има списък със забранени символи и свастиката е една от тях, заедно с келтския кръст и много други подобни. Докато надписа Бог с нас, дали на български или на немски не е забранен!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот djd » 29 апр 2015 12:17

Това е пълно лицемерие!
Носенето на символи не може да бъде някакво престъпление. Щом се разрешават педалските демонстрации, защо да не може да се носят символи.
Да, хитлеристите са направили маса поразии, но носенето на свастика не те прави хитлерист.
Някои симпатизират на Хитлер, други на Сталин, трети на Торанага сан.
Аз като малък харесвах индианските филми, имах дървена томахавка, правех си шапка с пера (пуешки, че наоколо нямаше много орли :)), но не съм скалпирал никого. :)
Като глобяват за пречупения кръст, аз бих напълнил сектора със символи, изобразяващи два пречупени пръста и един изправен между тях. Един футболист го показваше преди време в Ловеч. Може да е емблема на неговия отбор. Дали не беше от отбора на Долно уйно, не си спомням. :)
------------------------------
Да ме извини колегата от форума, че съм споменал неговия ник. :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот BRF » 29 апр 2015 14:48

TristaNNN написа:
BRF написа:Какво пречат на играта маймунските звуци?Каква е разликата между тях и скандирания "пе-де-рес" :? !И двете целят да разконцентрират противниковите футболисти!


Тони Силва май не е съвсем съгласен с мнението ти :mrgreen:

Напротив,той е на моето мнение и го каза ;) !

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот Sublimie+ » 30 апр 2015 12:48

djd написа:Това е пълно лицемерие!
Носенето на символи не може да бъде някакво престъпление. Щом се разрешават педалските демонстрации, защо да не може да се носят символи.
Да, хитлеристите са направили маса поразии, но носенето на свастика не те прави хитлерист.
Някои симпатизират на Хитлер, други на Сталин, трети на Торанага сан.
Аз като малък харесвах индианските филми, имах дървена томахавка, правех си шапка с пера (пуешки, че наоколо нямаше много орли :)), но не съм скалпирал никого. :)
Като глобяват за пречупения кръст, аз бих напълнил сектора със символи, изобразяващи два пречупени пръста и един изправен между тях. Един футболист го показваше преди време в Ловеч. Може да е емблема на неговия отбор. Дали не беше от отбора на Долно уйно, не си спомням. :)
------------------------------
Да ме извини колегата от форума, че съм споменал неговия ник. :)



Смел коментар, само дето шапката ти с пера не се асоциира с най-жестокото престъпление в истроията на човечеството. Свастиките са стилизирани символи и като такива съществуват достатъчно много. Но само една единствена е представена по този конкретен начин.

Само да ви припомня, че благодарениена психопата използвал свастиката преди 70г, под негова пряка заповед за били изтребени над 10 милиона души, включително българи. Общо по време на войната загиват над 60 мил. души, 1/3 от които са жертви на военни престъпления.

И се чудиш защо някой изперква при лек намек за Хитлер?
Идете в Германия, срещнете се с германци, повдигнете въпроса за свастиката и нацизма. Идете после в Русия, говорете с руснаци за същото. Реакциите, ако не еднакви, ще са изключително подобни!

Трябва да имаш мозък, колкото една жаба, за да оправдаеш използването на нацистка свастика.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот hajitsu » 30 апр 2015 14:08

Не беше ли троен стандартът на БФС-то? Ту син, ту червен, ту зелен... :roll:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Walterqdime
Мнения: 2
Регистриран на: 17 апр 2015 23:07
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот Walterqdime » 30 апр 2015 14:35

ХААА,АВТОР РЕАЛЬНО ПОСТАРАЛСЯ
-------------------------------

заказ автогидроподъемника.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта