Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Синьо сърце » 21 апр 2015 09:17

Сега, аз не съм забравил как реагираха някои тук преди години за същото знаменце на стадиона в Ловеч. Мога да ви гарантирам, че както вие тогава, точно така и аз сега ще изпратя материалите до съответните комисии и на БФС, и на УЕФА. По няколко пъти. И няма да съм само аз.
А съжителството на петолъчка в емблемата и свастика е без коментар!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 21 апр 2015 09:22

Ако не ги накажат ще покажат отново двоен аршин в тяхна полза. Не може един отбор да отнася глоби за същото, а друг не. Според мен няма да ги накажат. Не се случва за първи път тази година цесекарите да проявяват расизъм, но "синьото" БФС толкова ги "мрази", че не им прави нищо. 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

stefsto
Мнения: 51
Регистриран на: 03 сеп 2010 22:53
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот stefsto » 21 апр 2015 09:38

БФС няма да накаже ЦСКА защото обидните думи са отправени след като футболното събитие е приключило. След като официалните лица дадат край на мача и се приберат в съблекалнята, няма кой да отрази случващото се в протокола и съответно няма да има наказание.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот kolokolo » 21 апр 2015 10:00

Естествено че трябва да има наказание , и за свастиките и за изцепките на Животно и компания , и за расистките обиди .
Правилата трябва да се спазват .
Дали синьо зелената банда ГФС ще ги спази ? Съмнително . От тяхна гледна точка в момента няма смисъл от наказания . ЦСКА и така се разпада , ако беше фактор в първенството , щяха да се съберат и през нощта , както са го правили .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3999
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Странджата » 21 апр 2015 11:06

Ей за това ще си тънем в тинята - вместо да бъдат осъдени - и морално, и реално, няколкото примата, развели знамена, се оплюват клубовете. Не съм цесекар - слава Богу, но и Левски, и ЦСКА, пък и останалите отбори с история и с настояще, не могат да бъдат заложници на пъпчиви пубери. Затова трябва да се пише, а не кой как е заченат. Защото ако вземем да обсъждаме това, ще се съгласим с Радичков, че всичко е ху*овина ...

pomiqr268
Мнения: 255
Регистриран на: 20 апр 2015 13:49

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот pomiqr268 » 21 апр 2015 12:02

Когато ПФК "Левски" получи наказание за банана и маймунските звуци по Карвальо и "ЦСКА" ще получи наказание за Тонито.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Blue1914 » 21 апр 2015 12:15

Свастики и червени петолъчки петолъчки, маймунски звуци и красноармейци- велика цесекарска романтика някаква. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12944
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Eminem » 21 апр 2015 12:25

stefsto написа:БФС няма да накаже ЦСКА защото обидните думи са отправени след като футболното събитие е приключило. След като официалните лица дадат край на мача и се приберат в съблекалнята, няма кой да отрази случващото се в протокола и съответно няма да има наказание.

Не се прави на приятно разсеян, свастиката беше издигната по време на мача. За такова нещо Левски беше наказан с 37 500лв. Да не говорим, че многократно сте издавали маймунски звуци, но няма наказание.

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот Jorkorazporko » 21 апр 2015 12:30

Трябва да бъде затворен сектор Г до края на годината и тези смешници, дето събличат и обиждат футболистите, да получат забрана да стъпват на армията до живот! Това не са фенове на отбора, това са болни наркоманизирани лумпени! Точно заради такива нещастници не съм стъпвал на мач на ЦСКА последните 3 години! Жалко е, че най - великия клуб в България има толкова прости фенове!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ще получи ли наказание за расизъм ЦСКА?

Мнениеот boabbb » 21 апр 2015 12:58

Някой син да покаже точно къде е свастиката на тая снимка :roll: Оградете я, щото не виждам подобно нещо ... Сигурни ли сте, че не са халюцинации от херцата :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта