Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот ShooterMan » 29 окт 2014 00:56

Само ще добавя, че самоделките на талибаните се различават от нашите само по това, че слагат вътре сачми от стари лагери или парчета желязо. Иначе смеските им са същите и всички виждаме и чуваме какво правят там. Както казах, по света, ама не нашия разбира се, полицията е наясно с тези неща и следи ПОД ОКО продажбите на някои суровини. Не, че съм ЗА полицейска държава, но май май контрол си требе, а също и глоби, санкции и съд за продажби извън правилата, особено пък на малолетни - тука направо трябва да се лежи на топло :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Preparator19
Мнения: 184
Регистриран на: 20 окт 2014 12:03

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Preparator19 » 29 окт 2014 01:16

Betchualeng Arnaikem написа:
Preparator19 написа:Не е истина какви дебили пишат тук. Как може да желаете смъртта на едно момче?

Аз пък не му желая смъртта. Но веднага задавам въпрос: за чий х*й е гласел бомбички за мача? Дали сега, след случилото се ще си даде сметка, че при други обстоятелства е можел да причини същото на друг човек.. пука ли му въобще? Едва ли, инак няма да влачи подобни боклуци по стадиона.

Всички лицемери ще мрънкат колко е жалко, че техния се е осакатил и няма да признаят, че със същия успех би могъл да осакати някой друг. И ще подминават тихомълком факта, че единствената причина да остане без ръка е решението му да се прави на бомбаджия.


Аз съм твърдо против бомбите, но хората желаещи смърт на някого с нищо не се различават от същия правещ тези бомби.

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот memnto » 29 окт 2014 01:26

Жалко за младежа, но тази бомба, самоделна, "не търси баба си" в ръцете му! :(

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 окт 2014 01:31

dunavfc написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
dunavfc написа:Как може да има хора, които да съжаляват подобни боклуци , бе :shock:
Този лайнар е "приготвял" САМОДЕЛНА БОМБА , повтарям САМОДЕЛНА БОМБА, подчертавам САМОДЕЛНА БОМБА ! Тази бомба, ако не се беше взривила в клетата му ръка, можеше да убие или да нарани някой друг. Едно е факла, едно е димка, въпреки, че и те са лайна, но самоделна бомба, може да измисли само болен човек. Това е футбол, ако някой не го е разбрал да върви да воюва в Ирак.

Абе ти не разбираш. Важното е че е верен фен. Важното е, че се е канел да подкрепи отбора. А чий живот или здраве би застрашил докато го прави е маловажен въпрос, който не си струва да се обсъжда, така да знаеш.


После полицията виновна, държава виновна, имало "геноцид" над футболните агитките. Как един път някой полицай не дойде мен да ме набие, да ме арестува , да ме тормози нещо, при положение, че съм бил на всякакви мачове на всякакви отбори на всякакви сектори.

Нямам идея. Аз самия имам един маниер на обличане понякога, който се е случвало да ми изпроси по 2 справки на ден ама нищо повече. Чуват: НУЛА и.. лек ден, приятно прекарване и алабала. Като цяло ако се замисля точно на стадиона най-малко са ми губили времето полицаите.

Един път ми се е случвало да ме претърсват с насочено оръжие, не беше на стадион или около мач и вината беше на идиота, който беше с мен. Държеше се така, че и аз не бих повярвал че двамата сме чисти ако бях на тяхно място: като ги видя от 30 метра опита да забегне в една пряка.. после трепереше като лист като ни причакаха абе.. сещаш се какво са си помислили :D Е, после ми се извиниха даже ама много се чудеха оня що трепери така и бяга :D

Така де, не е да няма произвол и от страна на полицията. Но повечето хора или не попадат под ударите му или се случва когато около тях са типажи, които са добре известни на полицията. Важи и за стадиона и за махалата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 окт 2014 01:34

sin4ec написа:В заключение-БМБ трябва да се прави от обучени хора и професионалисти. Аматьорщината рано или късно води до такива неща. Не че професионалистът е 100% застрахован, но все пак рискът е сведен до минимум. Пича, дето се е заел с това, е знаел прекрасно за рисковете. Дано се оправи!

Ако говорим за истински професионалисти, които хляба си вадят с това.. познавам известна бройка и нито 1 от тях няма да седне да гласи такова чудо заради мач. Подбудите да не искат са различни, но поне с моите познати е така.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 окт 2014 01:38

Preparator19 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Preparator19 написа:Не е истина какви дебили пишат тук. Как може да желаете смъртта на едно момче?

Аз пък не му желая смъртта. Но веднага задавам въпрос: за чий х*й е гласел бомбички за мача? Дали сега, след случилото се ще си даде сметка, че при други обстоятелства е можел да причини същото на друг човек.. пука ли му въобще? Едва ли, инак няма да влачи подобни боклуци по стадиона.

Всички лицемери ще мрънкат колко е жалко, че техния се е осакатил и няма да признаят, че със същия успех би могъл да осакати някой друг. И ще подминават тихомълком факта, че единствената причина да остане без ръка е решението му да се прави на бомбаджия.


Аз съм твърдо против бомбите, но хората желаещи смърт на някого с нищо не се различават от същия правещ тези бомби.

Има една разлика, която важи поне за част от "желаещите смърт". Те смятат, че си е заслужил да гръмне това в ръцете му, защото го е гласил за стадиона при риск да нарани някой. От своя страна той я е мислил какво може да направи с бомбичката на някой друг я не.

Щеше да е по-добре да гръмне така, че само да му счупи ръката и да опустоши помещението; хем ще се излекува хем ще се стресне ама.. съдба - нас не ни пита.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот hristov25 » 29 окт 2014 01:40

Дано да се оправи момчето. Един съсед преди време за малко не си загуби зрението заради самоделни бомбички.
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
[center]Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image[/center]

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот ShooterMan » 29 окт 2014 02:08

Е, кой професионалист ще тръгне да прави миниумки у тях си? Трябва да е някой пълен идиот. Не вярвам да е искал да убие или нарани човек. Ако искаше - нямаше да прави миниумка, има и бая по-опасни бомби. Притеснителното е, че може да си ги направи всеки, който умее и никой не може да му попречи и ще се разбере чак в момента на детонацията. Вижте и колко мангал влезе в България, оная си работа залагам, че всяко второ черно кьорпе може да направи самоделка дето да вдигне и кола във въздуха или да изпотрепе сума ти хора :shock:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Serafim » 29 окт 2014 12:31

Кво подкрепяте тaкивa изцепки? Aко до вaс некъв 16 годишен с кaчулкa и шaл нa лицето се взриви, щото не успял дa я метне по полициятa, теренa или другиге фенове, дaли ще подкрепяте тaкивa глупости, aко ви осaкaти?
И въобще, когa спортните редaкции нa големите медии ще се усетят, че могaт дa зaдaвaт неудобни въпроси нa собственици, охрaнa и полиция зa товa, кaкво стaвa и кaкво се прaви зa сигурносттa по стaдионите.

Кaкто всичко друго в държaвaтa ни, тaкa и с този проблем ще изчaкaм дa умрaт няколко човекa нa мaч, дa обявим ден нa тaрур и тогaвa Министерството нa спортa ще излезе с позиция по проблемa.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Бомбичка откъсна ръката на футболен фен.

Мнениеот Blue1914 » 29 окт 2014 12:54

Тоя си е самоприложил крумовите закони! :lol:

Дано да се пооправи момчето! Дано неговият горчив опит да послужи за поука на другите бомбаджии!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта