Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Кои са повече, допирните точки или тези, които разделят двете най-многобройни провинциални агитки?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Vasko1912
Мнения: 67
Регистриран на: 01 окт 2009 18:04
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот Vasko1912 » 09 сеп 2014 10:40

Човекът ви направил една нормална тема, изложил подробно как и защо мисли. Споделил, че е живял в Стара Загора...ама не треа го обърнете на селски сбор и да си ръсите тъпотийте и в тази тема. Няма оправия нивото на интересуващите се от БГ футбол спада с всяка изминала година.

По темата. Мен лично Берое никога не са ме кефили, а като знам баща ми ( както и много дурги) какво са преживяли 85-а, чак ми стават неприятни ;) Ама лошо няма все пак предпочитам да играем с Берое, отколкото с някой измислен отбор. А за фенската омраза според мен роля имат 90-те години, където нашите са правили постоянни погроми из града и другото, което беше споменато, че беройци незнайно защо в един момент пееха репертоара на пловдивското юве.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 09 сеп 2014 11:01

И на мен са ми симпатични, извън вечното ни съперничество. В крайна сметка, когато покажем по-добри футболни аргументи и повече хъс в рамките на 90+ минути, и победа под Аязмото ще дочакаме ;) .
Изображение Изображение

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот pafkata » 09 сеп 2014 11:37

И двата отбора са ми симпатични. Може да се каже, че никога не съм мразел нито Ботев, нито Берое. Но мисля, че двете агитки са по-скоро враждуващи, отколкото да имат нещо общо помежду си.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот Red Warrior » 09 сеп 2014 11:41

Като толкова се обичате - се вземете. Какво ни интересува:)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот za nas e toj religiq » 09 сеп 2014 13:03

Аз лично от всички отбори след нашия, симпатизирам най много на беройци !
Да съперничеството е голямо , защото това са най доказали се отбори извън столицата, като прибавя и Черно море! Но пък съдбите на отборите са идентични и еднакво много си ги обичаме , както казва един бероец, ФАКТ :lol:

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот Bojko Berojko » 09 сеп 2014 13:09

Уважавам Ботев!Ботев и Берое имат много повече сходства отколкото разлики.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Канар1975
Мнения: 11
Регистриран на: 06 сеп 2014 17:41
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот Канар1975 » 09 сеп 2014 13:24

Най-добрият ми приятел от студентските години е от Стара Загора, а и винаги ми харесва да гостувам в този град - хората са приятни и дружелюбни, и като нас обичат да се веселят юнашки. С една дума "тракийци" ;)
Затова не разбирам тази нечовешка омраза между агитките - да чупиш прозорци на коли, да замерваш с камъни - си е пълна тъпотия.

На футболно ниво Берое винаги са били неудобен за нас враг. Един от първите мачове ,на които ме е водил баща ми извън Пловдив, беше в Стара Загора в началото на 80-те. Тогава паднахме с 0:1. Помня и няколко погромни наши победи над тях. Но винаги са били неудобен съперник и мачовете помежду ни са били с много заряд.

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот wannabe » 09 сеп 2014 13:34

za nas e toj religiq написа:Аз лично от всички отбори след нашия, симпатизирам най много на беройци !
Да съперничеството е голямо , защото това са най доказали се отбори извън столицата, като прибавя и Черно море! Но пък съдбите на отборите са идентични и еднакво много си ги обичаме , както казва един бероец, ФАКТ :lol:

А ЦСКА? Все пак веднъж сателит, цял живот сателит :lol:
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот rebel » 09 сеп 2014 13:54

И двата отбора Ботев и Берое са достойни за уважение. Просто по времето на комунизма им вземаха играчите най-вече в цска. А и тогава провинциален отбор много трудно се пускаше до първите две места. през 85-86 г. партията каза. "ще се играе без партиина намеса" и резултата е че тези два отбора станаха първи и втори. А за титлата ботевистите много да не говорят за мача Левски-Берое, защото всички армейски клубове има даваха мачовете...цска, сливен... :lol:

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Кое разделя и кое сближава "канари" и "беройци"? АНКЕТА

Мнениеот acmilan » 09 сеп 2014 14:03

Няма как да симпатизирам на Ботев, ние сме футболни противници и ще е така винаги. Не може хора, които ме наричат селянин и какво ли още не да ми бъдат приятели. Никога не бих тръгнал да правя глупости, да ги чакам на входа на града и т.н., но не мога и да им симпатизирам. За мен лично дербито на Тракия е страхотно и нека си остане точно такова - футболно, с простотии не се занимавам. Същото е и спрямо останалите дразнители. Берое има добри отношения с една публика и тя е тази на Етър.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта