Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот dafquezz » 14 май 2014 14:35

Добре бе, колеги в синьо, обяснете ми, тъп съм, не разбирам:
Какъв точно се явява Гугутката и групичката му, че да бъде последна инстанция при избора на треньор?
В кой точно отбор по света феновете избират треньора? Това го няма дори в Испания - там т. нар. "сосиос" избират президент и ръководство, но не и треньор!
Трябвало да ги питат - ама кои сте вие, бе?! Разбирам да бяха като нормалните фенове, които дават пари за билетчета, ама тия лумпени са на заплата към клуба! Те взимат от него, нищо не дават, само проблеми!
И не ми казвайте, че не им се плаща, да не ви се смеят и малките деца. За мое съжаление и при червените фенове има подобен фенски "тумор" в сектор Г, който смени много ръководства, и е дал на отбора само проблеми досега.
Въпросът е защо ръководствата на тези отбори имат нужда да се подсигуряват с подобни платени уроди, от какво толкова ги е страх? Десетина-двайсет хиляди лева за една читава система за видеоконтрол на стадиона и такива хора ще си търсят късмета някъде другаде, не на стадиона, където определено НЕ им е мястото.

Потребителски аватар
tonito
Мнения: 504
Регистриран на: 25 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот tonito » 14 май 2014 14:42

Аве хора тоя гугутка ли е не знам кой, но кой е той, че Гонзо ще му звъни за да обсъдят новия треньор. Аз също искам преди да се купуват футболисти и назначават хора в клуба Гонзо и на мен да звънне, защото и аз съм фен и то най-големия. Докато се позволява да има вмешателство в управлението от знайни и незнайни лица положението ще е тегаво. Идва юбилей и поне за малко да гледаме положително.

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот priceles » 14 май 2014 14:53

:) :) :) :) :) луда работа
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23257
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот W84me » 14 май 2014 14:53

Beck's написа:Страшни пари събрахте, Гонзо , Тити и живата легенда Божо 86 се бъркат по 2-3 пъти, защото сте събрали пари :lol:

Муцунке, събрали сме 5 пъти повече от вас, само от дарения на фенове без "ГОЛЕМИ ИНВЕСТИТОРИ". То ще се види и на празника де.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот sin_fen » 14 май 2014 15:14

юбиляр написа:Фен №1 на Левски обясни, че се е получило недоразумение при представянето на наставника

Източник - http://***.eu/news220305.html

Проблемът предния път беше, че тогавашният директор не ни потърси да ни каже какво е решил.

Коментари :roll: :roll: :roll:


Ти кой си за те уведомява директор пък и легенда като Наско Сираков. Откога привържениците ще определят кой да е треньор, директор и собственик. Дучето се правеше на велик у лево, в Ботев се опитват да определят ама и там греда Цветан Василев им показа, в Локо Пд се опитват, ама като си тръгна Мерешки какво стана, ако не беше Коко Динев чао. Крайно време е да разберете, че вашата работа е на трибуните и да подкрепяте отбора, а не да определяте политиката на даден клуб. Като сте толкова ербапи вадете 5-10, 20, 30 милиона и определяйте всичко, а не да мрънкате този не искаме, онзи не и т.н.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот stefani » 14 май 2014 16:29

Чудите се как да припомняте по често тази срамна постъпка за която се червим невинните докато гамените така и си останаха ненаказани и отритнити от Левски ?!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот Черният козел » 14 май 2014 17:06

Гугутката да бъде оскубан на юбилея !
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот tomba » 14 май 2014 17:49

няма такъв филм,директор да звъни на фен да обсъдят кандидатура за треньор :lol: по-добре да видят колко глоби са изкарали на гърба на клуба и да ги платят

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот D.Georgiev » 14 май 2014 18:51

Не знам кое е най-жалкото нещо в подобна спекулация:
1. Петев да се върне в отбор, чийто фенове буквално го унижиха;
2. Тези същите фенове да трябва да си наврат безпочвеното самочувствие откъдето си го извадиха;
3. или че на някого в ръководствто му пука какво мислят банда празни тикви?

Тъжна история...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

gergin
Мнения: 216
Регистриран на: 19 мар 2014 17:08
Контакти:

Re: Гугутката омекна - иска Петев за треньор

Мнениеот gergin » 14 май 2014 19:45

ГУГУТКАТА- ПРЕЗИДЕНТ.ГОНЗО- ДИРЕКТОР, ТИТИ -ДЪРЖАНКА КУРТИЗАНКА.БАТКОВ ШЕФ НА СОФИЯ ЗАПАД


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта