Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Георг » 12 мар 2014 09:09

Изключително точно попадение на Модератора!Изцяло подкрепям формулираното мнение!Аз мисля че на мача срещу Лацио както и сега ще има младежи които изобщо не са футболно просветени и са на стадиона за първи път!Това че топка не са ритали си е едно на ръка.В случая е налице интернет мания и подражание!Нещо като "ранобудните" или подобни протестиращи,които не знаят повода и темата, но важно е да участват!
Например на мача с Лацио ми бе забавно как нямайки апели тълпата от млади гастербайтери истуденти в София скандира:"Българи,юнаци",а глупендерите не отчитат, че точно в този момент в Лудогорец са 2-ма българи, разбира се и треньора?!Опит за подражание и можеби въпрос на престиж е че е бил на стадиона?!Във всички случаи това си е явление,което съвсем правилно ни е отминато в сайта!

Steelblade
Мнения: 136
Регистриран на: 11 ное 2013 09:05
Местоположение: София- град
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Steelblade » 12 мар 2014 09:31

Истински запалянковци, или глорихънтъри?


Истински разбира се! Без утайка с кеф се ходи на мач :)

Поздрави

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tsonpen » 12 мар 2014 09:36

Георг написа:Изключително точно попадение на Модератора!Изцяло подкрепям формулираното мнение!Аз мисля че на мача срещу Лацио както и сега ще има младежи които изобщо не са футболно просветени и са на стадиона за първи път!Това че топка не са ритали си е едно на ръка.В случая е налице интернет мания и подражание!Нещо като "ранобудните" или подобни протестиращи,които не знаят повода и темата, но важно е да участват!
Например на мача с Лацио ми бе забавно как нямайки апели тълпата от млади гастербайтери истуденти в София скандира:"Българи,юнаци",а глупендерите не отчитат, че точно в този момент в Лудогорец са 2-ма българи, разбира се и треньора?!Опит за подражание и можеби въпрос на престиж е че е бил на стадиона?!Във всички случаи това си е явление,което съвсем правилно ни е отминато в сайта!


Че кога е имало само двама натурални българи в състава на Лудогорец в този мач, глупендер:

Лудогорец
21. Стоянов (к)
80. Кайсара
27. Моци
4. Мантула
25. Минев
23. Златински
8. Ешпиньо
7. Александров
84. Марселиньо
93. Мисиджан
9. Безяк


Ако Дяков не беше наказан, щяха да са 5. Без контузиите на А.Александров и Терзиев можеше да са 6, дори 7 :!:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Владо_ЦСКА » 12 мар 2014 09:43

rebel написа:
Владо_ЦСКА написа:Ти не разбираш ли, че всеки се зарибява по някакъв начин. Трябва да се върне интереса към футбола в България. С очите си виждам, как много хора си го връщат. Освен това се вдига имиджа ни в Европа. Малко, малко но се вдига. За коефициента да не забравяме. Отрицателни неща от това което прави Лудогорец няма. Само положителни. Тогава, защо по дяволите да ги плюваме?
Ай стига с комплексарщината и да се радваме за нашето.
Няма мой, няма твой, няма ЦСКА-р, няма Левскар, няма Славист, няма канарче. Да подкрепяш жабар срещу български отбор, ти си аут за мен ;)

Ти пък си аут за мен...нямало, цска, левски ит.т ти чуваш ли се. Това е футбол, а не баскетбол или тенис. Футбола е съсзаден заради феновете,които подкрепят собствения си отбор, а не по принцип... На теб това ясно ли ти е? Иначе тия дето ходят заради хубавия футбол, са едни "гей-фенове", какъвто стана и футбола.Защото по твоята логика, трябва да ходи публика само в Англия, Испания, Германия понеже там игратя най добрите футболисти, а останалите държави да закриват футбола, така ли? Не съм убеден че си фен на някой отбор, още по-малко че си дал 5 лв. за билет.

Между редовете ли четеш или нарочно не ме разбираш? Кога съм казал че няма ЦСКА и Левски? Казах, няма мой или твой, който и да си и подкрепяш жабара срещу нашите, значи има нещо сбъркано в теб.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот bobmarli » 12 мар 2014 10:04

Много е забавно как точно тези, които изгониха нормалните хора от стадиона, а именно безсмислено агресивните агитки на Левски и Цецка, търсят сметка на хората, които са решили да отидат да подкрепят един успешен български отбор.

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 12 мар 2014 10:27

exiter написа:Ръководството на ПФК "Лудогорец" трябва да отправи специална благодарност на фракциите "Офанзива" ,че успяха да изгонят един куп нормални фенове от стадионите през последните 10 години .

exiter недей да го правиш повече. Спрете с подобни теми преди всеки мач на този отбор и разберете, че няма младеж от тук който да е крайно заинтересуван от подобно мероприятие че да се реди на опашки по каси. Обикновените софиянци на млада възраст въобще не знаят за този отбор и си имат много повече занимания, че да си оправят седмицата като идат на мач на Лудогорец. Правете разлика между младите хора в София.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
zaraber
Мнения: 79
Регистриран на: 15 юли 2010 22:37
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот zaraber » 12 мар 2014 10:29

Изчетох написаното по темата и реших да се включа.
Няма да съм на стадиона, няма и да гледам мача по телевизията. Защото:
1. "Лудогорец" не е национална кауза, и ми писна всеки канал, който включа да ме залива с информация за тях - билети, посещаемост, красота, игра и т.н.
2. "Лудогорец" са ми безразлични, добре е че вдигат националния коефициент, но до там. И купата на "Лига Европа" да вдигнат ще ми е все едно.
3. Никой от феновете им не коментира как промениха в движение правилата в "Б"-група за да влезе "Лудогорец" в "А" - доколкото си спомням те бяха около 6-то място и нямаха шанс да влязат.
4. Как пък не измислиха /феновете/ едно свое скандиране - не че това е важно!
5. И да, наистина не ги смятам за български отбор - просто да не повярваш как в последния мач е имало 4-ма българи, като обикновено са по трима или по двама.
6. Много грандоманщина, много нещо в тези техни ръководители - сега и орел! Между другото, ако някой знае да напише защо са се кръстили "орлите", тъй като не ми е ясно и припознавам само "Пирин" като "орлетата".
Иначе завиждам благородно на феновете им за изживените емоции - бих искала и с моя отбор да изживея такива!
Най-много обаче искам в отбора ми да играят само българи, а и в повечето български отбори да е така, или ако има чужденци да са не повече от 15% от състава.
Това, което съм написала не означава, че съм против хората, които ще отидат на мача. Не, всеки сам си решава, но наистина не мисля, че след като са видели този мач ще станат фенове на който и да е отбор, просто в момента "Лудогорец" играят добре, напред са в Европа, идват класни отбори и ще стават качествени мачове! За съжаление не съм чак толкова благородна, че да им пожелая успех /на "Лудогорец"/.
Няма мое, няма твое - светът е БЕРОЕ!

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 12 мар 2014 10:30

tsonpen написа:
Георг написа:Изключително точно попадение на Модератора!Изцяло подкрепям формулираното мнение!Аз мисля че на мача срещу Лацио както и сега ще има младежи които изобщо не са футболно просветени и са на стадиона за първи път!Това че топка не са ритали си е едно на ръка.В случая е налице интернет мания и подражание!Нещо като "ранобудните" или подобни протестиращи,които не знаят повода и темата, но важно е да участват!
Например на мача с Лацио ми бе забавно как нямайки апели тълпата от млади гастербайтери истуденти в София скандира:"Българи,юнаци",а глупендерите не отчитат, че точно в този момент в Лудогорец са 2-ма българи, разбира се и треньора?!Опит за подражание и можеби въпрос на престиж е че е бил на стадиона?!Във всички случаи това си е явление,което съвсем правилно ни е отминато в сайта!


Че кога е имало само двама натурални българи в състава на Лудогорец в този мач, глупендер:

Лудогорец
21. Стоянов (к)
80. Кайсара
27. Моци
4. Мантула
25. Минев
23. Златински
8. Ешпиньо
7. Александров
84. Марселиньо
93. Мисиджан
9. Безяк


Ако Дяков не беше наказан, щяха да са 5. Без контузиите на А.Александров и Терзиев можеше да са 6, дори 7 :!:


Само ,че леко се пропуска факта ,че всички българи в отбора без Бакалов са национални състезатели :)

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tsonpen » 12 мар 2014 10:44

zaraber написа:Изчетох написаното по темата и реших да се включа.
Няма да съм на стадиона, няма и да гледам мача по телевизията. Защото:
1. "Лудогорец" не е национална кауза, и ми писна всеки канал, който включа да ме залива с информация за тях - билети, посещаемост, красота, игра и т.н.
2. "Лудогорец" са ми безразлични, добре е че вдигат националния коефициент, но до там. И купата на "Лига Европа" да вдигнат ще ми е все едно.
3. Никой от феновете им не коментира как промениха в движение правилата в "Б"-група за да влезе "Лудогорец" в "А" - доколкото си спомням те бяха около 6-то място и нямаха шанс да влязат.
4. Как пък не измислиха /феновете/ едно свое скандиране - не че това е важно!
5. И да, наистина не ги смятам за български отбор - просто да не повярваш как в последния мач е имало 4-ма българи, като обикновено са по трима или по двама.
6. Много грандоманщина, много нещо в тези техни ръководители - сега и орел! Между другото, ако някой знае да напише защо са се кръстили "орлите", тъй като не ми е ясно и припознавам само "Пирин" като "орлетата".
Иначе завиждам благородно на феновете им за изживените емоции - бих искала и с моя отбор да изживея такива!
Най-много обаче искам в отбора ми да играят само българи, а и в повечето български отбори да е така, или ако има чужденци да са не повече от 15% от състава.
Това, което съм написала не означава, че съм против хората, които ще отидат на мача. Не, всеки сам си решава, но наистина не мисля, че след като са видели този мач ще станат фенове на който и да е отбор, просто в момента "Лудогорец" играят добре, напред са в Европа, идват класни отбори и ще стават качествени мачове! За съжаление не съм чак толкова благородна, че да им пожелая успех /на "Лудогорец"/.


Изборът е твой. Но си запуши очите и очите още от четвъртък и ги отвори чак в събота, че като знам преди какво стана - дъщеря ми, която не гледа и въобще не се интересува от футбол ми преразказа мача с точните минути на головете, защото в училище децата обсъждали най-вече това :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
zaraber
Мнения: 79
Регистриран на: 15 юли 2010 22:37
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот zaraber » 12 мар 2014 11:06

Всъщност очаквах отговор за названието "орли". Иначе ушите и очите ми са отворени и няма да ги запушвам, пък и децата ми обсъждат други отбори, "Лудогорец" им е безразличен.
Няма мое, няма твое - светът е БЕРОЕ!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта