Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Владо_ЦСКА » 12 мар 2014 01:01

Keine Lust написа:
Владо_ЦСКА написа:И да се радваме, че връщаме много хора към стадиона. Хора които отдавна са се отдръпнали и най-вече, хора които никога не са ходили. За тях най много се радвам. Та дори 1000 от тях да се зарибят и да ходят и на мачове от вътрешното първенство, за мен е успех. Пак казвам, няма значение на кой отбор тук ще станат фенове. Просто да станат фенове ;)


Вярвай си. В четвъртък на мач, а после тия дето не се ходили от години пак ще чакат години до следващият 1/8 финал на който и да е БГ тим, а тия дето до сега не са ходили ще им е за пръв и последен път. Чорбе си и ти е простено, че трудно схващаш, но освен 2-3К от Разград никой друг не го ебе за Лудогорец. Аз съм убеден, че от тия 40К не повече от 5К ще си пуснат да гледат Ловеч - Лудогорец в неделя за купата, да не казвам, че и горе-долу толкова изобщо знаят за такъв мач.

Айде бе. Лично аз познавам няколко, които за първи път ходиха на мач с Лацио и в събота двама от тях бяха на първото си дерби и въобще на мач от А Група. Вече има и двама нови члена на Фен клуба на ЦСКА с карти ;) Другата събота аз няма да мога да ходя, а те ще са в Г.
Рогато си и ти е простено, но първо се огледай и после говори ;)
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tomba » 12 мар 2014 01:04

tomba написа: Просто приеми че има по-крайни и не толкова, Байерн или МЮ имат същите зяпачи.
Ами не, нямат ;)[/quote]
Ами ти спориш с такъв.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tprodanov » 12 мар 2014 01:05

tomba написа: Левски и ЦСКА също са ги изкарвали национална кауза и двата са ФК,каква е разликата?


Ами не са национална кауза. Това са частни дружества.

ПП С какъв споря? Ти си фен на Байерн и на МЮ и на още някой едновременно ли?

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот anihilator » 12 мар 2014 01:06

tomba написа:Турчин, що да ги подкрепяме? Аз си имам отбор който да подкрепям!!! До скоро ми бяха безразлични, играят добре - бият, хвалят ги - нормално, радват си феновете, ОК! Някой обаче реши, че са "национална кауза" и почна всеки ден, всеки час само за това да се пише и само това да се натяква. Еми нито съм за Лацио, нито за Валенсия, ама да си завират "националната кауза" отзад и да си се прибират на село :arrow:


Левски и ЦСКА също са ги изкарвали национална кауза и двата са ФК,каква е разликата?[/quote]
Общо взето подкрепям мнението това си е един футболен клуб и нищо повече / да работи за нас и ни вдига коефицента / :!: Разбира се бих ги поздравил за всяка една победа в Европа ;)

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tprodanov » 12 мар 2014 01:06

anihilator написа: Принципно съм съгласен , че на стадионите преобладават пияници и наркомани :!:

Разбира се. А на мач ходил ли си някога?

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tomba » 12 мар 2014 01:09

tprodanov написа:
tomba написа: Левски и ЦСКА също са ги изкарвали национална кауза и двата са ФК,каква е разликата?


Ами не са национална кауза. Това са частни дружества.

ПП С какъв споря? Ти си фен на Байерн и на МЮ и на още някой едновременно ли?

Ботев,не симпатизирам на други.Ти спориш по-горе със Золер, който ти каза че е ходил на Алианц.

Потребителски аватар
Keine Lust
Мнения: 387
Регистриран на: 07 окт 2012 00:24
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Keine Lust » 12 мар 2014 01:10

Владо_ЦСКА написа:
Keine Lust написа:
Владо_ЦСКА написа:И да се радваме, че връщаме много хора към стадиона. Хора които отдавна са се отдръпнали и най-вече, хора които никога не са ходили. За тях най много се радвам. Та дори 1000 от тях да се зарибят и да ходят и на мачове от вътрешното първенство, за мен е успех. Пак казвам, няма значение на кой отбор тук ще станат фенове. Просто да станат фенове ;)


Вярвай си. В четвъртък на мач, а после тия дето не се ходили от години пак ще чакат години до следващият 1/8 финал на който и да е БГ тим, а тия дето до сега не са ходили ще им е за пръв и последен път. Чорбе си и ти е простено, че трудно схващаш, но освен 2-3К от Разград никой друг не го ебе за Лудогорец. Аз съм убеден, че от тия 40К не повече от 5К ще си пуснат да гледат Ловеч - Лудогорец в неделя за купата, да не казвам, че и горе-долу толкова изобщо знаят за такъв мач.

Айде бе. Лично аз познавам няколко, които за първи път ходиха на мач с Лацио и в събота двама от тях бяха на първото си дерби и въобще на мач от А Група. Вече има и двама нови члена на Фен клуба на ЦСКА с карти ;) Другата събота аз няма да мога да ходя, а те ще са в Г.
Рогато си и ти е простено, но първо се огледай и после говори ;)


А сега ми обясни и взаимно-следствената връзка от това да отидеш да гледаш Лудогорец - Лацио и след това да станеш член на розов фен клуб :roll:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот anihilator » 12 мар 2014 01:10

tprodanov написа:
anihilator написа: Принципно съм съгласен , че на стадионите преобладават пияници и наркомани :!:

Разбира се. А на мач ходил ли си някога?

Много малко мачове на Черно море съм пропуснал последните 20 години и много стадиони съм обиколил и да аз също се наливам с бира но има хора които просто не мога да разбера как ги пускат :!:

Потребителски аватар
zoller
Мнения: 79
Регистриран на: 22 авг 2013 19:22

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот zoller » 12 мар 2014 01:12

tprodanov написа:
zoller написа:
tprodanov написа:
subzero написа:
zoller написа:Бях на Алианц Арена супер стадион невероятно изживяване и не съжалявам за еврата които дадох.Никога не съм ходил на мач в Булгаристан няма и да отида.Бях с двамата ми синове те искат и у нас на мачове да ходим ама не няма да стани по нашите ниви са само пияници и наркомани.Не бих си завел децата на такива стадиони.

То ясно,че искаш да ни обидиш,ама поне напиши името на страната СИ правилно. :roll:


Това едва ли е неговата страна. В Мюнхен е пълно с турци, дори имат един великолепен пазар за зеленчуци - верно, адски мизерен и мръсен, но пък продават чудесни плодове, за разлика от пластмасите в магазините и немците купуват яко череши по 5 евро килото. Както и да е, като преминем лирическото отклонение - турците принципно наричат страната ни Булгаристан, та не виждам нищо странно в изказването му.


Грешиш моят дядо а също и баба са от Беломорска тракия.Аз не знам за този пазар личи си кой от къде е дошъл.


Разбира се, че си личи. По обръщението към страната, по грамотността.. личи си.. Само това, че аз знам за пазар в Мюнхен, а ти не знаеш за него, при все, че уж живееш там какво точно иде да рече, но си е твоя работа.


tomba написа: Просто приеми че има по-крайни и не толкова, Байерн или МЮ имат същите зяпачи.
Ами не, нямат ;)


1.Пич пиша от айфон и ми дреме на вестника че не слагам запетаи или греша някои думи.
2.Къде съм писал че живея там отидох на мач защото синът ми е фен на Байерн сега ще летя за Барселона заради другият ми син за утрешния мач.
3.Дай боже всеки му да гледа такива мачове и да видим после какво ще пише за нашите балерини в А група.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tprodanov » 12 мар 2014 01:13

anihilator написа:
tprodanov написа:
anihilator написа: Принципно съм съгласен , че на стадионите преобладават пияници и наркомани :!:

Разбира се. А на мач ходил ли си някога?

Много малко мачове на Черно море съм пропуснал последните 20 години и много стадиони съм обиколил и да аз също се наливам с бира но има хора които просто не мога да разбера как ги пускат :!:


Еми не знам при вас как е. Аз тук твърде рядко виждам такива по стадионите, да не кажа, че обикновено остават отвън. Което е доста далеч от преобладаване..


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта