Берое прибра Иван Горанов от младежкия национален отбор!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Берое прибра Иван Горанов от младежкия национален отбор!

Мнениеот tsonpen » 15 ное 2013 21:15

Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак.

Случаят с Терзиев от Лудогорец е различен. Той не беше излизал титуляр за Лудогорец от лятото, когато беше привлечен. Контузи се в състава на Мадански. Възстановява се 2 месеца и беше влизал само веднъж като резерва и отново го привикват. Беше редно малко да се съобразят и да го оставят малко да привикне в новия си отбор. Помня, че като дойде Кашчелан и треньорът на Черна гора го беше уверил, че няма да го вика в националния, за да може да се наложи в новия си отбор. Защото на него му трябва уверен футболист с отбор, не просто някаква резерва, която дори не помирисва терен. Явно подобни разсъждения са много далеч от Мадански. Трябва да се даде малко време на Терзиев да посвикне в Лудогорец и да си позакрепи здравето. В клубния отбор много повече ще го пазят, отколкото другаде.

А Берое използват скандала, който сами раздухаха за да си привикат футболиста. Правят се на ощетени, с което прикриват футболната си несъстоятелност. Не очаквах от тях такива неща.

А иначе съм за това, санкциите да се налагат. Глоби за Лудогорец, ЦСКА и Берое. Но за мен Мадански не е прав да вика Терзиев толкова скоро след възстановяването му.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: Берое прибра Иван Горанов от младежкия национален отбор!

Мнениеот 1.9.1.4 » 15 ное 2013 21:22

Mirolio написа:Четете правилника на ФИФА за официалните мачове на дати обчвени от световната централа! Ако играч, който не е бил пуснат от отбора си за участие в такъв мач въеме участие в друг такъв по време на периода за които е би повикан здраво го начуква на отбора си! Ако някой се жалва до ФИФА следва отнемане на точки или ако мача в който е участвал играча е за купата служебна загуба. Берое трябва да са луди да не се възползват от това. Терзиев им игра снощи на Лудогорци. Как ли ще им доиде едно 0:3 в първия мач с Берое? Да ходят да гонят вятъра в реванша в Неделя!!

По принцип си прав, но само по принцип. Проблема тук е, че повиквателна на футболист се изпраща минимум 15 дни преди мача. В България обаче, това не се спазва. И именно затова никой няма да подаде жалба, а БФС няма и как да си направи устата за глоби, просто защото за пореден път погазват разпоредби, като не си спазват сроковете. Незнам дали сте забелязали, но винаги преди мач на националния първи става ясен списъка с повиканите от чужбина. Едва няколко дни след това става ясно и кои са повиканите от БГ първенството. Айде отговорете си сами що е така.

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: Берое прибра Иван Горанов от младежкия национален отбор!

Мнениеот 1.9.1.4 » 15 ное 2013 21:25

fen-fen написа:
luxorus написа:

Днес футболистът на „Берое“ Иван Горанов се завърна в лагера на своя тим и няма да вземе участие в квалификационната среща между младежките формации на България и Дания, която ще се проведе днес от 18 ч. на стадион „Берое“. Ръководството и спортно-техническия щаб на „Берое“ разбира загубата на националите с отсъствието на перспективния млад футболист, но причината за завръщането на Горанов е големият брой контузени състезатели в нашия тим, както и наказанието на Пламен Крумов за решителния мач-реванш от трети кръг на турнира „Купа България“ с „Лудогорец“ (Разград) в неделя.

Напомняме, че подобни действия бяха предприети и за състезателите Георги Терзиев от „Лудогорец“ (дори играл в първата среща между „Берое“ и „Лудогорец“ от въпросния турнир; Ивайло Чочев и Антон Карачанаков от ЦСКА, Христо Попадийн от „Левски“, Георги Китанов от „Черно море“ и Георги Пейчев от „Ботев“ (Враца)).

Считаме, че сме спазили принципите на равнопоставеност.http://www.beroe.bg


Хм, 5 клуба отзовават футболистите си ама реването е срещу Лудогорец и ЦСКА. Да не говорим, че Терзиев лекуваше контузия и това му е първия мач този сезон, Барт също е контузен и няма кой друг да играе на неговия пост. В Берое нещата явно стоят по същия начин. БФС няма задник да глоби никой от клубовете защото те самите са изготвили тази програма!


Реването е срещу ЦСКА и Лудогорец защото те са в основата на скандала и сложиха неговото начало. И не са 5 клубовете. "Отзования" Китанов пази днес, а Попадийн и Пейчев отпаднаха от разширения състав. Никой от техните отбори не ги е спирал. Правете разлика, а не се правете на ощипани моми.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта