Идеален отбор на полусезона в А група ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот kokorz » 22 окт 2013 19:43

Raoul_Duke написа:"Идеален" отбор без Неделев, Иршак и Стаховяк(най-добрият вратар в А група)??? Няма нищо "идеално" в такъв отбор.


Всичко е Ок, но най - добрия вратар в момента е Владо Стоянов ;)

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот Logical person » 22 окт 2013 19:45

za nas e toj religiq написа:
Logical person написа:
za nas e toj religiq написа:
Logical person написа:Доколкото разбирам идеята е да се селектират най-добрите играчи, на база 13 те мача за шампионат. А не най - добрите по-принцип. Вероятно за това Неделев не попада, заради контузията му и пропуснатите мачове.


Именно де , на базата на тези 13 мача Тошко има изиграни 8 , с 5 попадения и 2 асистенции !
Месиджан има 7 мача с 2 гола и 1 асистенция !

Факта че Месиджан дори не е твърд титуляр за отбора си как го прави фаворит пред Тошко :?


Елементарно - Неделев е контузен, а Мисиджан - не. Ти кой ще пуснеш да играе ? Аз поне контузените в момента и тези в слаба физическа форма не ги броя. Идеята ми е да посоча играчите които в момента бих пуснал. Като скаут един вид - гледал съм 13 кръга мачове, набелязал съм си футболисти на база тези мачове, но в момента не всички са на разположение.

Иначе между двамата е много трудно да се каже кой е по-добър. На една възраст са , много талантливи и двамата има да израстват много. Към момента Неделев се е представил по-добре за първенство, а Мисиджан в ЕКТ.


Абе пич , говорим за ИДЕАЛЕН отбор на полусезона ! Тоест в него трябва да попаднат тези които са направили най много и са се представили най добре в тия 13 мача ! А сега кажи с какво точно Мисиджан е бил по добър от Неделев в тия 13 мача :roll: Кво значение има кой е на разположение и кой не , не е ли важното кой какво е направил през тези 13 кръга :? Баси и логиката извади :lol:


Аз съм оповестил ясни критерии, при които си давам предложенията. Не е задължително да ти харесват и да си съгласен. Ти се опитваш от 9 кладенеца вода да донесеш, само и само любимеца да бъде обявен за най най най. Не знам защо си решил, че трябва да се броят головете и асистенциите ??? Както виждаш съм предпочел Генков за нападател, при положение че Камбуров има много повече голове.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот LSFC 1914 » 22 окт 2013 19:47

kokorz написа:Всичко е Ок, но най - добрия вратар в момента е Владо Стоянов ;)


Затова чехите ни вкараха гола. Точно заради Владо паднахме от Чехия. Много е слаб. Видяхме го срещу Армения и Чехия. Просто момчето се усра. Не става за нац. отбор.

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот botevforever » 22 окт 2013 19:49

Parmalat написа:
Мисиджан преди няколко месеца игра за младежкия национален отбор на Холандия.Разликата между него и Тодор Неделев е,че холандеца играе еднакво добре и с двата крака(Вижда се в гола му срещу ПСВ) по-техничен и бърз футболист.Нормално да е по-техничен тъй като в Холадния много се набляга на това.Впрочем за няколко месеца цената на Мисиджан се вдигна 5 пъти.
При Тодор Неделев се вижда че работи да подобри и по-слабия си крак.Сещам се в мачовете с Щутгарт как имаше ситуации в които се бавеше за да си намести топката.


Като стана въпрос за "слабия" десен крак на Неделев-да си припомним това:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5f65r6LFpv8[/youtube]

Какво ли щеше да стане,ако му беше паднало на левачката?
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот kokorz » 22 окт 2013 19:53

Кировец написа:
mtaraduda написа:Неделев, Мисиджан, Иршак, Спрокел и Стаховяк със сигурност имат класа за първенство различно от нашето. Другите звезди нямат шанс излязат ли навън. емо бадемо го видяхме в чужбина колко струва. Милисавлевич, ако беше толкова добър нямаше да го изхвърли шампиона на България, който е първи в групата си в Европа в момента.

Емил Гъргоров бе ключов футболист за Страсбург преди години. Спрокел няма да го коментирам - само ще кажа Джаксън Менди... Милисавлевич идва в Лудогорец със статут на доказан боец, също като Иван Стоянов между другото, чията кариера също е под въпрос в Лудогорец и нищо чудно да се върне на Армията от зимата.
Неделев е талант, НО го чака дълъг път за развитие и нищо повече към днешна дата ест.
Стаховяк е допуснал повече попадения от Черни.
Мисиджан е млад спортист, който може да се конкурира с Родригес и Ваюши.
Иршак не е по-добър от Георги Илиев - като погледнах поста на колегата по-горе се присетих.


Щом ми сравняваш Мисиджан с Родригес и Ваюши си ми ясен колко разбираш от футбол!Мисиджан е класа и с всеки мач я развива, докато другите двама са на тавана на възможностите си.Дори с всеки мач играят все по - слабо.Мисиджан в момента е най - класния чужденец в първенството.Доказва го и в Европа и едва след само 4-5 мача вече има оферти за него.

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот kokorz » 22 окт 2013 19:56

LSFC 1914 написа:
kokorz написа:Всичко е Ок, но най - добрия вратар в момента е Владо Стоянов ;)


Затова чехите ни вкараха гола. Точно заради Владо паднахме от Чехия. Много е слаб. Видяхме го срещу Армения и Чехия. Просто момчето се усра. Не става за нац. отбор.

Ако не беше Владо на вратата и двата загубени мача отиваха на разлика за едно полувреме само.Да не говорим, че Италия ни би с едно положение.Човекът в Лига Европа няма допуснат гол още.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот za nas e toj religiq » 22 окт 2013 20:05

Logical person написа:
Аз съм оповестил ясни критерии, при които си давам предложенията. Не е задължително да ти харесват и да си съгласен. Ти се опитваш от 9 кладенеца вода да донесеш, само и само любимеца да бъде обявен за най най най. Не знам защо си решил, че трябва да се броят головете и асистенциите ??? Както виждаш съм предпочел Генков за нападател, при положение че Камбуров има много повече голове.


Сори не разбрах че се прави отбор на любимците :lol: :lol: Аз си мислех че във футбола се броят головете и асистенциите , извини ме че съм останал толкова заблуден :lol:

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот za nas e toj religiq » 22 окт 2013 20:15

Parmalat написа:
Parmalat написа:
za nas e toj religiq написа:
Parmalat написа:За какво спорите?Ботев продаде Неделев на отбор от Бундеслигата,а Лудогорец отказа две оферти на отбори от Премиършип,защото ще разчитат на Мисиджан.Мога да се обзаложа,че холандеца ще се продаде по-скъпо от Неделев.


Общо взето и аз не знам за какво спорим :? Единия за 8 мача стигна до национала и си осигури трансфер в БУНДЕСЛИГАТА , а другия за 7 го искали в ???


Мисиджан преди няколко месеца игра за младежкия национален отбор на Холандия.Разликата между него и Тодор Неделев е,че холандеца играе еднакво добре и с двата крака(Вижда се в гола му срещу ПСВ) по-техничен и бърз футболист.Нормално да е по-техничен тъй като в Холадния много се набляга на това.Впрочем за няколко месеца цената на Мисиджан се вдигна 5 пъти.
При Тодор Неделев се вижда че работи да подобри и по-слабия си крак.Сещам се в мачовете с Щутгарт как имаше ситуации в които се бавеше за да си намести топката.


Пич сравняваш националните отбори на Холандия и България?Откакто ги бихме почти изцяло смениха състава си и вкараха много млади момчета от Холандия до 21 биха Унгария с 8-1,а ние едвам направихме равен с тях.Мисиджан трудно ще бъде извикан при тях докато играе в българското първенство,което е с доста ниска класа.Това е втори сезон на Тодор Неделев в А група,а не седми мач!
А Отбора на Кристъл Палас може да не е сред най-големите в Англия,но това е Висшата Лига.Едно от топ 3-те първенства в момента каквото е и Бундеслигата.Другото е Испанското.


Не ги сравнявам , казвам ги за да съпоставя нещата като развитие за двамата футболисти ! Това кой сезон му е и колко мача има , какво общо има с това кой какво е направил в тях за тия 13 кръга :?: Нали не правим анкета за футболисти с БЪДЕЩ потенциал , а изразяваме мнение за най добрите в този полусезон :? Никой с нищо не опроверга че Тошко е по добрия , всички си пеете Мисиджан , е кво толкова направи в А група :?: 2 гола и 1 асистенция с това се изчерпва класата му , с какво заслужава да се поставя пред Неделев :?:

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот Logical person » 22 окт 2013 20:18

za nas e toj religiq написа:
Logical person написа:
Аз съм оповестил ясни критерии, при които си давам предложенията. Не е задължително да ти харесват и да си съгласен. Ти се опитваш от 9 кладенеца вода да донесеш, само и само любимеца да бъде обявен за най най най. Не знам защо си решил, че трябва да се броят головете и асистенциите ??? Както виждаш съм предпочел Генков за нападател, при положение че Камбуров има много повече голове.


Сори не разбрах че се прави отбор на любимците :lol: :lol: Аз си мислех че във футбола се броят головете и асистенциите , извини ме че съм останал толкова заблуден :lol:


Заблуден си :) :) Ако правех отбор от любимци, нямаше да има двама левскари в него :lol: Головете и асистенциите далеч не са единствения критерии. Той и Маркиньос има много голове, но е непостоянен. Съответно не заслужава да попадне в идеален отбор.

dido77
Мнения: 191
Регистриран на: 25 юли 2011 11:02
Контакти:

Re: Идеален отбор на полусезона в А група ?

Мнениеот dido77 » 22 окт 2013 20:19

za nas e toj religiq написа:
Logical person написа:Доколкото разбирам идеята е да се селектират най-добрите играчи, на база 13 те мача за шампионат. А не най - добрите по-принцип. Вероятно за това Неделев не попада, заради контузията му и пропуснатите мачове.


Именно де , на базата на тези 13 мача Тошко има изиграни 8 , с 5 попадения и 2 асистенции !
Месиджан има 7 мача с 2 гола и 1 асистенция !

Факта че Месиджан дори не е твърд титуляр за отбора си как го прави фаворит пред Тошко :?


Напротив, твърд титуляр е. Не играе в мачовете, в които трябва да почива - разбираш ме, нали? И изобщо, що спора е Върджил срещу Тодор, при положение, че единия играе от ляво, а другия от дясно. Каква ти е грижата, да са едновременно на терена :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта